• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Polní kuchař

  • Zakladatel vlákna DeletedUser18478
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser18478

Guest
Ahoj všiml jsem si že polní kuchař je to tom dost špatně oproti mastičkářovi.

Takže udělal bych to následovně: buď to přidat kuchařovi něco co by přidávalo aspoň těch 20% energie.

a nebo 2 možnost je aby mastičkář do věcí co teď vyrábí potřeboval věci od kuchaře jde hlavně o žvýkací tabák a čaj

a ještě 3 možnost je dát do shopu možnost resetu řemesla.
 
Polní kuchař má dobré předměty, a nejhuře alespoň pro mne je sedlář. Taky proto jsem si hi nikdy nevybral. To že ti to nevyhovuje neznamená že s tím někdo cosi udělá. Asi tak jako dříve se pár děckám zdáli drahé gatě, tak místo aby si na ně za dva dny našetřili, tak si mysleli že je Inno zlevní...
 
čaj může šarlatán dělat až od 250 bodů, což od kuchaře- pečené fazole (potřebuje 20 bodů) je docela rozdíl. proto to vyrovnávat na stejnou úroveň by byla docela blbost. nehledě na to, že na výrobu čaje je potřeba meziprodukt-džbán s vodou od kuchaře.

nicméně náročnost surovin- kamení, rajče, fazole proti džbánu, sklenici vody, 3 bobulím + zásah kuchaře je opravdu velký rozdíl..

kuchař vyrábí co šarlatán potřebuje:
džbán s vodou- na 2 produkty
žvýkačka
udírna

šarlatán vyrábí co kuchař potřebuje:
svítící munice


bylo napsáno, že volba řemesla je nafurt a myslim si, že to tak i zůstane. to by mohli časem taky udělat reset charakterů a pak by to už s hrou nemělo nic společného, když by se všichni předělali na tanky a duelanty (nebo spíš prakticky všichni)


ještě bych rád dodal, že na světě je dost lidí aby si každej dokázal najít někoho známého z každého řemesla, který po donesení surovin ti ten produkt vyrobí. přesně takhle to dělam už od začátku. vždy se mi podařilo někoho najít, kdo mi to vyrobil a nikdy jsem neměl problémy. (stejně tak jsem už několik set produktů takhle vyrobil.

řemeslo je jen o podnikání, investicích a hledání správných odběratelů ;)
 

DeletedUser

Guest
Všechna řemesla mají svoje výrobky a není dáno, že všechny umí vyrobit něco na energii a na kuchaře se zapomnělo, nebo jsou jeho Pečené fazole málo energetické. Takový kovář na energii nevyrobí ani nýtek.
Nápad na reset řemesla opravdu není nutné zakládat příspěvek do Návrhů a nápadů.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru