• V úterý 14.7. proběhne aktualizace na verzi 2.129. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte na každoroční události Den nezávislosti! Jste připraveni na oslavy? 4. červenec je již za dveřmi. Opět nastal čas na oslavu svobody na The West se spoustou jídla, nápojů a ohňostrojů! Od 2.července (11:00) až do 23.července (23:59) budeme s vámi oslavovat Den nezávislosti!Více informací najdete na herním fóru

Pomůcka při resetování rozdělení dovedností, pracovní kalkulátor, výpočet uskutečnění duelu

Ahojky :)


ne že bych se nudila, ale při pročítání jedné diskuze mne napadlo, že by bylo fajn mít možnost si přehledně zobrazit předem, na jaké práce dosáhnu, pokud si rozdělím atributy a schopnosti dle svého nápadu.

Hráči s pomalejším připojením mohou tuto pomůcku využít k zapsání svých nejlepších kombinací oblečení pro práce a nebudou se muset znovu mořit s hledáním kalkulátoru.
+ přidávám kalkulátor na výpočty uskutečnění duelu
výpočty uskutečnění duelu


Přeji hezké hraní :)
 

DeletedUser11232

Guest
Připájím se k Darling a hned jak na pc vyhrabu prográmek od West Insideru, připojím ho sem (je to vlastně něco podobného jako má Darling :))
 
Připravuju aktualizaci - bude možné si tam na jiném listu vypočítat PB při vybrání určitých itemů do inventáře (a mělo by to počítat i s bonusy za sety). Zbývá mi nadatlovat 202 buněk.. :)
 
Lee Kershaw -->
Google chrome - Možnosti-Nástroje-Rozšíření
Mozila - Nástroje-Možnosti-Aplikace
Opera - Dáš levý alt-Rozšíření-Správce rozšíření...
 

Toulavej

Guest
Nedávno se tým sháněl po někom, kdo by byl ochoten a schopen kvalitně přispívat do wiki a možnost měl každej. Navíc ti nikdo nebrání napsat scripty a nechat je na wiki vložitve spolupráci s některým moderátorem, nebo člověkem co má Wiki na starosti.

Scripty dobře ovládá jen málo lidí, takže snaha Darling je pochopitelná a chvályhodná.
 
Lidi se shánějí pořád to je bez diskuze. Občas nemají čas, či jim pouze záleží o barevný nick zde na fórku...
 
No,nechci rejpat - ale moc užitečné to není.
Tabulka pro výpočet výše poškození v závislosti na síle úderu/střílet a poškození zbraně proti houžvi a reflexům by byla užitečnější. Klidně bych ji sem dal,ale asi bych tím mnoho lidí spíš otrávil. To samé platí pro výpočet pravděpodobnosti zásahu v závislosti na duelových vlastnostech útočníka a obránce.
JE ZÁJEM ???
Případně - jaký ban za to dostanu ?
 

DeletedUser11232

Guest
Tady máte ten slibovaný kalkulátor...

Jak na to?

Nejdřív si archiv rozbalíme...je to .rar archiv zabalený v .zip-u (pardon, jinak mi to sem nešlo uploadovat (velikost) snad z toho nebude problém :).

FUNKCE A POUŽITÍ:

!FUNGUJE JENOM A POUZE JOB CALCULATOR!

Je tam jedna věc, se kterou jsem měl sám problémy při prvním spuštění...nenašel jsem atributy...vyřešíte to tím, že ke každé schopnosti přičteme určitý počet...(příklad: Přesnost - 120 bodu (60 bodu Zručnost a 60 přesnost samotná) nebo jinak, prost%e to vše musí sedět jinak vám to nebude fungovat. Pokud si zvolíte, že do zručnosti dáte...já nevím...54 bodu, ke každé schopnosti, která náleží ke zručnosti přičtete i množství, které dáváte do atributu zručnosti :) V TOMTO KALKULATORU NEJSOU SBĚRATELSKE VĚCI ani žádné věci, které byli do hry přidány po verzi 1.32

Snad vám pomuže...všechny otázky pište do PM...


Kid
 

Přílohy