• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Pomocná stránka zákaznické podpory

Řeklo by se, že je to pěkný, ale taky je to pěkně na houby. Pere se to s wiki, kde se shromažďovala většina informací, který tam jsou uvedený a např. jsem vůbec netušil, že by v takovéhle novotě mohlo být už napsáno, že klásky jdou získat jen na vybraných pracích. Tahle informace - vzhledem k tomu, že tedy není tajná, mohla být rovnou uvedena v oznámení na fóru, když už wiki nezpracovává v předstihu všechny nové akce a spousta lidí by si včera ušetřila nervy, že jim ty klásky nepadají, když klikali náhodné práce, jak to fungovalo u předešlých akcích.

Závěr: měnit takhle chaoticky něco, co dle mého fungovalo je pakárna. A jestli si někdo vysoko postavený myslí, že víc hráčů umí napsat na support než kolik se jich dojde podívat na fórum nebo na wiki, není to tak. Při komunikaci s některými hráči jsem mnoha musel vysvětlovat, jak se vůbec píše na support, protože to jednoduše nevěděli.
 

DeletedUser11928

Guest
Stejne... co jsem behem duelove souteze vypozoroval, tak 30% hracu nevi, jak otevrit okno supportu...
 
Rozumím tomu, že chcete mít někde zasumírované odpovědi, bez toho aby vám toho lezl plebs, ale tohle se normálně nazývá FAQ (což skoro všichni vědí, co je. Narozdíl od CZP, kde si osobně nepředstavuji nic, kam bych šel cokoliv hledat), tak bych to tak nazval.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Řeklo by se, že je to pěkný, ale taky je to pěkně na houby. Pere se to s wiki, kde se shromažďovala většina informací, který tam jsou uvedený a např. jsem vůbec netušil, že by v takovéhle novotě mohlo být už napsáno, že klásky jdou získat jen na vybraných pracích. Tahle informace - vzhledem k tomu, že tedy není tajná, mohla být rovnou uvedena v oznámení na fóru, když už wiki nezpracovává v předstihu všechny nové akce a spousta lidí by si včera ušetřila nervy, že jim ty klásky nepadají, když klikali náhodné práce, jak to fungovalo u předešlých akcích.

Závěr: měnit takhle chaoticky něco, co dle mého fungovalo je pakárna. A jestli si někdo vysoko postavený myslí, že víc hráčů umí napsat na support než kolik se jich dojde podívat na fórum nebo na wiki, není to tak. Při komunikaci s některými hráči jsem mnoha musel vysvětlovat, jak se vůbec píše na support, protože to jednoduše nevěděli.


Wiki má projít nějakou změnou. Představa je taková, že poslouží na podrobné informace.
Hráč, který píše na support a nalezne příslušné téma na svůj dotaz, ktré je nedostačující, má možnost požádat o podrobnější info, popřípadě navigaci na příslušnou stránku na Wiki. Třeba eventová část je fajn. Hráč najde většinu svých odpovědí k dané události přímo. Osvědčilo se to u jiných her a tím pádem se dalo čekat, že dříve nebo později se tato možnost objeví i na TW.
 
Wiki má projít nějakou změnou. Představa je taková, že poslouží na podrobné informace.
Hráč, který píše na support a nalezne příslušné téma na svůj dotaz, ktré je nedostačující, má možnost požádat o podrobnější info, popřípadě navigaci na příslušnou stránku na Wiki. Třeba eventová část je fajn. Hráč najde většinu svých odpovědí k dané události přímo. Osvědčilo se to u jiných her a tím pádem se dalo čekat, že dříve nebo později se tato možnost objeví i na TW.
Spíš jsem to špatně pojmenoval. Podle mě by ty informace obsažené v okně před supportem měly být dohledatelné i jinde.
Mám tím na mysli, že to nikdy nefungovalo jako prostor, kde se něco oznamuje a je to jediné místo, kde to jde zjistit, protože už jen ze své podstaty je to složitě přístupné (když je člověk ve hře, potřebuje minimálně 6 kliknutí, aby se k tomu dostal i když přesně ví, ve které části to hledat) zatímco na fóru nebo wiki to je nějak zvýrazněné jako nová informace.

Ale je možné, že to celé vztahuji a posuzuji jen podle té informace, kde najít klásky... a nakonec to nebude tak špatné.
 
Otázky a odpovědi bych hledal v nápovědě. Určitě by mě nenapadlo po předchozích zkušenostech otevírat okno podpory. Našel jsem to, až tady na fóru. A okýnka v okně podpory bych bral jako grafickou změnu zatřídění při založení dotazu
 
Nahoru