• Nazdárek kovbojové a kovbojky, Rok je téměř u konce - a jako každý rok - je čas na přípravu vánočních svátků. Využijte šance si odpočinout, dostat se do sváteční nálady a nahlédnout do Santova pytle. Připravili jsme si pro vás tradiční událost "Honba za dárky" a zimní výprodej. Více informací najdete na herním fóru

pompo10

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna pompo10
  • Vytvořeno Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Tak jsem tedy také něco vykouzlil. :hoj:
Omlouvám se za kvalitu fotografie. Ani jsem nečekal, že mi to zabere tolik času. Doufám, že se vám to bude líbit. :hi:

http://files.uloziste.com/6f474682291d51d7/image.jpg

[SPOIL]
image.jpg
[/SPOIL]​
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Prosím vás napište sem jak ten obrázek vidíte, jestli vhůru nohama nebo ne. Děkuji

Já ho vidím normálně, ale nevím jak vy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Zpět
Nahoru