• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Pomstiteľ-Návod na splnenie

  • Zakladatel vlákna EdwardCullen5
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Ospravedlňujem sa za prípadné chyby.

-10-
1. Túto úlohu dostanete od Henryho. Budete musieť pracovať 2 hodiny Plašiť vtáky z poľa. Za odmenu dostanete Medailu striebornej hviezdy(bude tam otáznik)

2.Túto úlohu vám zasa zadá Henry. Musíte pracovať Strážiť pevnosť 3 hodiny. Za odmenu dostanete 130 dolárov.
Ďalšie úlohy dostanete od levelu 12.
-12-
3.Túto úlohu vám zadá Henry. Budete musieť poraziť Bojovníka Červenej ruky. Za odmenu dostanete 160 dolárov

4.Túto úlohu vám zadá Waupee. Budete mu musieť doniesť 2 moriakov. Za odmenu dostanete 100 skúseností.

5.Túto úlohu vám zadá Waupeeho starý otec. Na mape je označený bielov bodkov. Musite mu doniesť 2 bobule(zber bobulí), 2 struky fazule (zber fazule) a cukru(zber cukrovej trstiny). Všetky práce okrem zberu fazule by ste už mali mať. Zber fazule budú mať hlavne tí, ktorí dali atributy a schopnosti aj do charizmy. Za odmenu dostanete 100 skúseností a 2 schopnosti. Na túto prácu(zber fazule) je dobré mať Medailu striebornej hviezdy, šedé plátené topánky, červené(alebo aj iá farba)oblečenie.
Ďalšie úlohy dostanete od levelu 17
-17-

6. Túto úlohu dostanete od Henryho. Musíte pracovať hnanie kráv 6 hodín. Túto prácu ešte asi nebudete mať sprístupnenú, lebo ste si doteraz ste asi nedávali do pohyblivosti. Teraz by ste mali dať 1-2 atributy do pohyblivosti a 2-3 schopnosti do jazdy na koni. Odmena za úlohu je 50 skúseností a 200 dolárov. Na túto prácu je dobré mať medailu striebornej hviezdy(+16),hnedú čapicu(+6).

7. Túto úlohu vám zadá postava v salóne vedľa šerifa. Volá sa William Herson. Za úlohu musíte pracovať 4 hodiny v zber obilia.Odmena bude 100 bodov skúseností a 170 dolárov.

8.Túto úlohu dostanete znova od Williama. Za úlohu budete musieť pracovať 9 hodín Kosiť pastviny.Odmena bude 100 skúseností a 200 dolárov.

9.Túto znova dostanete od Williama. Budete mu musieť doniesť 5 múky(Mlieť obilie).Odmena bude v tomto prípade 120 dolárov.
Ďalšie úlohy dostanete keď budete mať level 23.
-23-
10. Túto úlohu dostanete znova od waupeeho starého otca. Nemusíte nič robiť. Odmena bude 100 skúseností.

11. Túto úlohu vám zasa zadá William. Na splnenie tejto úlohy budete musieť splniť ďalšiu úlohu. Odmena bude 290 skúseností.

12. Túto úlohu vám zadá Thomas. Označuje sa bielou bodkou. Je na jednom zo štyroch miest(nie v jednom sektore). Na severe,na juhu,na východe a na západe. Budete musieť precestovať tieto miesta aby ste ho našli. Budete mu musieť doneisť Poníka(zviera) a Prezícny prak(zbraň). Za odmenu dostanete 200 skúseností a budete môcť splniť úlohu pred týmto. Aby ste získali tieto predmety mali by ste si ich kúpiť v obchodoch. Ja som to vyhľadávam na stránke:http://sk.weststats.com/Towns/?tab=search

13.Budete musieť poraziť ďalšieho Bojovníka Červenej ruky. Za odmenu dostanete 300 dolárov.

14. Túto úlohu dostanete v Starej pevnosti. Bude označená bielou bodkou a je len na juhu. Musíte pracovať 8 hodín Zber paradajok. Za odmenu dostanete 160 bodov skúseností. Na túto úlohu sa zasa hodí medaila striebornej hviezdy(+11),červené oblečenie(aj iná farba),čierny tvrdý klobúk.

15. Túto úlohu dostanete v kukuričnom poli. Bude označené bielou bodkou. Budete musieť pracovať 6 hodín zber kukurice.Odmena pre vás bude obnosená uniforma(bude tam otáznik),110 skúseností a 160 dolárov

16.Túto úlohu dostanete v Tábore Irkatchov. Označuje sa bielou bodkou a nachádza sa(na minimape) v druhom tade od vrchu v každom sektore(Pozor! Rade nie stĺpci). Budete musieť mať 600 dolárov a budete musieť pracovať Zbúrať priehradu 7 hodín. Za odmenu dostanete vojenský klobúk(bude tam otáznik), 310 skúseností a 2 schopnosti. Na prácu Zbúrať prihradu je zasa dobrá medaila striebornej hviezdy a šedá čapica.

17.Túto úlohu vám zadá Mária. Budete potrebovať obnosenú uniformu(stačí v invenári) a 3 balenie súkna(Obchodovanie) Táto práca pre vás možno nebude otvorená ak ste nedali pár bodov do charizmy alebo obchodovanie. Odmena bude 100 skúseností. Na prácu obchodovanie je dobrý čierny tvrdý klobúk,medaila striebornej hviezdy a hnedé plátené topánky.

18.Túto úlohu vám zase zadá Mária. Môžete ju splniť iba v štvrtok a musíte mať obnosenú uniformu(stačí v inventári). Odmena bude uniforma(chýba jej ešte jeden gombík).

Ďalšie úlohy dostanete keď budete mať level 32.
-32-

19.Túto úlohu dostanete od Williama. Budete musieť pracovať 6 hodín v Tlačiť noviny. Za odmenu dostanete 150 skúseností a 200 dolárov. Na túto prácu sa hodia čierne zničené topánky(+8),modrý cilinder (+26), náhrdelník lásky(+15),čiernem oblečenie(+10)

20.Túto úlohu dostanete od Williama. Budete musieť zájsť do starej pevnosti a musí byť neďeľa a musíte mať na sebe uniformu. Potom prijmite úlohu a budete musieť pracovať 8 hodín v Strážiť
pevnosť
. Za odmenu dostanete 400 dolárov a 200 skúseností.

21.Túto úlohu dostanete na Chivingtonovej farme. Je označená bielou bodkou a je v tých istých sektoroch ako Tábor Irkatchov. Budete tam musieť doniesť 3 dynamity(Preprava munície), 2 brokovnice a 5 obuškov. Prepravu munície ešte asi nebudete môcť robiť,preto si dávajte schopnosti do vystupovania. Na túto prácu je dobré mať Náhrdelník lásky,Modrý cylinder/Čierny tvrdý klobúk,Hnedú(Šedú)vestu,Žieravú kyselinu(zbraň).Na prepravu munície je dobrá mastičkárska súprava. Za odmenu dostanete 400 dolárov a 200 skúseností.

22.Túto úlohu zasa dostanete na Chivingtonovej farme. Budete musieť predávať zbrane indiánom 15 hodín. Túto prácu budete môcť robiť ak ste dávali body do charizmy a do obchodovanie. Ak ju nemôžete robiť dávajte všetko do charizmy a obchodovania. Na túto prácu je najlepšie mať mastičkársky set. Ten dáva do obchodovania ale aj do zručnosti. Za odmenu dostanete 40 dolárov a 50 skúseností.

23.Túto úlohu dostaneš od Márie. Potrebuješ na to mať dokončenú úlohu(1.) na Chivingtonovej farme, mať uniformu a schopnosť Zručnosť v prstoch na 35(aj s bonusom). Na 35 v zručnosti v prstoch je dobrý modrý cylinder. Za odmenu dostaneš uniformu, ale bude namiesto +2 vystupovanie dávať +3 vystupovanie.

24. Túto úlohu dostanete zase na Chivingtonovej farme. Budete musieť poraziť Georgego Jacksona. Za odmenu dostanete 2000 dolárov a 2 schopnosti.
Ďalšie úlohy dostanete, keď budete mať level 41.
-41-

25.Túto úlohu dostanete od Williama. Budete musieť splniť ďalšiu úlohu. Za odmenu dostanete 700 dolárov a 200 skúseností.

26.(po túto úlohu som sa ešte nedostal ako vojak tak neviem kde sa táto úloha dá prijať) Budete musieť poraziť Deputyho a dostanete za to 100 skúseností. Budete môcť splniť predchádzajúcu úlohu.

27. Túto úlohu dostanete od Wiliama. Budete musieť pracovať Služba v armáde 20 hodín. Za odmenu dostanete 1500 dolárov, +4 schopnosti do vystupovania, Trúbku(zbraň) a 200 skúseností.

28. Dostanete to v Tábore Irkatchov. Budete musieť mať vystupovanie na 35 a musíte pracovať Lov bizónov 10 hodín. Za odmenu dostanete 300 dolárov a 500 skúseností.

29. Túto úlohu vám zadá William. Budete mu musieť doniesť 4x dynamit(Preprava munície),30x drevené= dosky(Rúbanie stromov, Splavovanie dreva, klčovanie lesa),3x kladivo(Oprava
plotov),veľké kladivo(Stavba mostu) a 2 debna s náradím(Stavba veterného mlynu)
. Za odmenu dostanete 800 skúseností.

30. Budete musieť poraziť Šerifa. Za odmenu dostanete vojenské čižmy.

31. Budete musieť poraziť Maršala. Za odmenu dostanete Revolver No 1.
(Tu budete mať rozhodnutia)

32.Rozhodnutie 1: Musíte poraziť Breagona. Za odmenu dostanete 2300 dolárov,2000 skúseností,1 schopnosť do Sily, 1 schopnosť do Zručnosti.

33.Rozhodnutie 2:Žiadne. Za odmenu dostanete 500 skúseností.

34.Rozhodnutie 2:Musíte Chytať ryby 2 hodiny- Za odmenu dostanete 1500 skúseností,1000 dolárov,1 schopnosť do Pohyblivosti,1 schopnosť do Charizmy.
 

DeletedUser

Guest
Nie všetci to poznajú a niektorí aj poznajú a pýtajú sa kde sú tie úlohy. Časom ale doplním aké su na to najlepšie veci ktoré si vtedy budete moct dovolit. Len teraz nemam cas.
 

DeletedUser

Guest
určitě pěkný návod.
a chtěl by jsem se zeptat jak mám na tu uniformu dostat ten knoflík ??? v jakém úkolu ???
 

DeletedUser

Guest
Dostaneš ju od márie keď splníš úlohu od Chivingtonovej farmy a požiadavky na to sú: mať v inventári uniformu a schopnosť zručnosť v prstoch na 25.
 

DeletedUser

Guest
díky.
jdu to plnit

a zvedne se CENA té uniformy ???

(pardon. prosím o spojení příspěvků. zapomněl jsem dát aktualizovat stránku)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nemáš zač. Rád pomôžem. Som rád, že vďaka môjmu návodu môžeš splniť úlohu. Cena zostane, nastane však jedna zmena. Namiesto +2 vystupovania dáva +3 vystupovanie
 

DeletedUser

Guest
co mi treba na bojovnika cervenej ruky nemozem ho porazit som lvl 15 a idem charizmu a vystupovanie, strielat mam 3 a uhybanie 10 s bonusom, v ruke mam gumapušku
 

DeletedUser6123

Guest
co mi treba na bojovnika cervenej ruky nemozem ho porazit som lvl 15 a idem charizmu a vystupovanie, strielat mam 3 a uhybanie 10 s bonusom, v ruke mam gumapušku

Tak máš špatně třeba nastavenou taktiku duelů. Změn si kam uhneš a kam střelíš. Jinak si zlepši třeba taktiku, nebo uhýbání. To by mělo pomoct.
 

DeletedUser

Guest
a jaku mas presnost ??? ja sem ho dal s 38 strilani 2 presnost 5 uhybani a 16 vystupovani
 

DeletedUser6123

Guest
a jaku mas presnost ??? ja sem ho dal s 38 strilani 2 presnost 5 uhybani a 16 vystupovani

Já ho dal s 5 přesnost, střílet 7 vést 54 (není na duely) a vystupování 27. po 1. mi ubral 30, ale pak jsem změnil jak uhnout a dal jsem ho v pohodě (On 22 já 29)
 

DeletedUser

Guest
presnost mam 3 strielat mam 11 taktika 25 vystupovanie 78, s bonusmi a uhybanie 0:D ale mozem si ho dat aj na 7 ak si obleciem pončo
 

DeletedUser

Guest
nasiel som tu na fore ze je najlepsie ist cez charizmu a taktiku aby som splnil pomstitela,no je to strasne pomale a aj tak nebudete mat zrucnost v prstoch na 35, cez co idete vy?
 

DeletedUser

Guest
no je to nejlepší jít přes charizmu a její související schopnosti, ale také je potřeba něco semtam dávat i do jiných schopností.
já na to jdu tak skoro vyrovnaně ve všem, ale pomalu se budu přeorientovávat na nejdůležitější schopnosti jako: střílení, vystupování, skrývat se ad.
 

DeletedUser

Guest
neviete nekde kde mužu najít Chivingtonovu farma ak jo tak mi pošlite obrázek kde se to nachádzi dík.
 

DeletedUser6123

Guest
Já mám teď problém. Neobjevuje se mi quest od marie s tím, jak se přidá knoflík. Furt mám unirofmu s infem. Chybí knoflík. Jaké jsou pesné požadavky?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru