• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Poptávka: Logo pro město AVP - Srdce Moravy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Prosím nějakého zkušeného grafika o logo do města

Požadavky
1.V pozadí ať je nějaká příroda a třeba at tam protéka bystřiny nebo tak něco...a v zádu by byli nějaké hory
2.Nápis Srdce Moravy
 

DeletedUser

Guest
885_srdcemoravy.png


Líbí?;-)
 

DeletedUser

Guest
Díky,já též děkuji,je to už asi 5 město které má mé logo na své vývěsce,je to pocta!
 

DeletedUser

Guest
Dal jsem si ho tam ale danaku pošlu ještě ty od Taubdy ať se rozhodne ona....
 

DeletedUser

Guest
Nazdar PBD když jsi mi tak hezky namazal med kolem huby - tak jsem si chvilku našel -jinak pro všechny ostatní zájemce o logo k městu - až po prázdninách teď opravdu nemám čas a třeba james-m nebo taubda Vám to rádi vytvoří.




V těch vašich aliancích mám chaos - doufám že jsem nepracoval pro enemy !!!
 

DeletedUser

Guest
AVP neválčí s vašimi městy - u vás je Sean že ? No ten obrázek.... Chtěl jsem přírodu,klidnou přírodu... xD Greenhorn kulturista... ale jinak krásný obrázek... danaku pošle ten od taubdy a james-m a ona rozhodne...
 

DeletedUser

Guest
Chtěl jsem přírodu,klidnou přírodu...

hele já Ti to nenutím - máš tam hory-řeku-a maskota (zelenáče)MANOWARU - což by fanoušek metalu jak se hrdě nazýváš ocenil- o nic nejde chápu že moc klidně to nepůsobí ale v zadání jsem nic o klidu neviděl-čau
 

DeletedUser765

Guest
Předchozí práce se mi nezdají špatné, ale přesto po požádání máš něco odemě.
srdcemoravy.png
 

DeletedUser7966

Guest
Pro Monishkah
TAk to je nejkrásnější obrázek, který jsem snad na fóru viděl ... LUXUS !
Ale abch nespamoval
scaled.php


Edit monishkah: moc děkuji, toto potěší ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ahhhh... MonishaH ty jsi se vážně překonala !! opravdu krása.... CHD taky hezké...a le nesplňuje požadavky
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru