• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Poradna

DeletedUser

Guest
Ahoj westáci,Našel jsem návod na jeden nadpis v photoshopu,ale nerozumí jedné věci a kde je.Tady todle:
Next, we're going to give our text more of a three-dimensional look by adding an inner shadow. Now, there is an actual "Inner Shadow" layer style, but we're not going to use it because it's limited to giving us a directional shadow. We want the text to appear to be surrounded by the shadow, so instead of using the ready-made inner shadow that Photoshop gives us, we're going to create our own Inner Shadow layer style by converting the Inner Glow style into a shadow.

To do that, click on the words Inner Glow in the list of Layer Styles on the left of the Layer Style dialog box. Make sure you click directly on the words. Don't simply click inside the checkbox because all that will do is turn on the effect. We want access to the effect's options, and for that, you need to click on the name itself:
select-inner-glow.gif


Adobe Photoshop Text Effects: Clicking the words 'Inner Glow' in the list of Layer Styles.

Mohl by mi někdo říci kde to je?Děkuji Taubda
 

DeletedUser765

Guest
Inner Glow je vnitřní stín a najdeš ho ve "styl vrstvy". Styl vrstvy dáš tak, že 2x poklikáš na vrstvu.
vrstva.jpg
 

DeletedUser1447

Guest
Mám problém.Nejedou mi štětce, mají jenom bílou barvu.Nastavím tam černou a dá to bílou :(.Prosím pomocte
 

DeletedUser765

Guest
Zkoušel jsi prohození barev? Popředí za pozadí? Popřípadně v horní liště nastavit neprůhlednost.. mělo by tam být 100% (neprůhledné)
 

DeletedUser1447

Guest
nemohla bys udělat Screenshot s tím popředím a neprůhledností? Děkuju předem:zvonecky:
 

DeletedUser

Guest
Zmizeli mi layers a nevím jak je tam vrátit kdo mi pomůže?
 

DeletedUser765

Guest
Jekon napsal/a:
nemohla bys udělat Screenshot s tím popředím a neprůhledností? Děkuju předem

Aby všude bylo 100%, popřípadně ještě zkusit prohodit ty barvy, stalo se mi ve škole, že jsem měla jinak nastavený Photoshop a kreslila jsem pozadím.
123.jpg

123123.jpg


taubda napsal/a:
Zmizeli mi layers a nevím jak je tam vrátit kdo mi pomůže?
Vrstvy (layers) zapneš, že dáš okna => vrstvy, nebo zmáčkneš F7.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ahoj,chtěl bys se zeptat jak mám udělat natoženou (levou (z našeho pohledu)) ruku u tohoto obrázku:
0001u.png


POkud by mi to někdo udělal na 3fáze natahování ruky,ale i za radu budu rád

Díky všem
 

DeletedUser

Guest
hoj-obrázek jsem si stáhl a zkoušel to udělat přes filtr-deformace- zaoblení ale není to ono-být tebou použiju jednodušší metodu sežeň si podobný rangers obrázek kde je tebou požadovaná ruka natažená a udělej jednoduchou fotomontáž to Ti zabere nejmíň času (nejdýl budeš hledat ten druhý obrázek),při troše trpělivosti dosáhneš myslím tímto způsobem nejlepšího výsledku.čau


tak mně napadl ještě jeden způsob použil jsem kombinaci rukávů a postupného zvětšení-na kvalitu nehleď bylo to hotové za 15minut a moc jsem se s tím nes....


čau 7sup
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ahoj,mám takový problém a to ten že když chci zvolit filter-render-lighting effect tak to prostě nejde.Mám photoshop cs4.

Ještě přidávám screen:
beznzvusa.jpg


Prosím o pomoc!!
 

DeletedUser

Guest
o filtru jsi v PM nepsal -vrstvu musíš nejdřív vykreslit mně se to v české verzi zeptá pokud chci aplikovat filtr na text-dám OK a dál filtr-čau 7sup
 

DeletedUser

Guest
dej filtr-pak odklikni vykreslení vrstvy a použít filtr -už nevím jak víc to vysvětlit-snad Ti poradí lépe někdo jiný čau 7sup
 

DeletedUser

Guest
Ahoj!Koukám po foru a vidím tu u 7supa a dalších 3D obrázky.Celkem by mě zajímalo kde je berete?

Díky
 

DeletedUser

Guest
Ahoj-já 3D program nemám -používám kombinaci upravených fotek a obrázků ze hry.7sup:střelec:
 

DeletedUser

Guest
jak na obrázek

Ahoj-chodí mi dotazy na to jak dělám svoje obrázky-protože nechci vypadat jako nějaký nafoukaný šmejd co neporadí tak asi takhle:
nejčastější otázka jaký používáš program?

photoshop cs(verze nevím stejně je to fuk jsou tam jen kosmetické změny)
image ready(součást photoshopu-vyjímečně-kreslení)
photofiltre(úprava clip artu)
corel paint shop pro x(vyjímečně na -obrázková tuba)
zoner photo studio (správa fotek)
olympus master (správa fotek)
picasa2 (efekt staré fotky)
MWsnap3 (snímání obrazovky)
exel/powerpoint to je fuk-(přístup ke clip art gallery)

programy moc neaktualizuji většinou jsou tak 2-3roky staré a kvůli malým většinou bezvýznamným vylepšením to podle mně nemá cenu když už jsem si zvykl na ovládání.

občas používám-scaner a tablet

další otázka-jak to děláš?

Je to vlastně kombinace nasnímaných obrázků ze hry,fotografie popř.clip artu doladěná tak aby rozdíly mezi různými formáty(jpeg,gif,wmf bmp atd.) byly minimalizované na maximum co daný obrázek snese.
Jsou ale i obrázky dělané od základu např.The west Coins(to bych ale vysvětloval na půl stránky)

další otázka -jak dlouho to děláš
věnuji se tomu asi 5let-pokud se to týká daného obrázku tak to je různé záleží jak je složitý -průměr 4-5 hodin čistého času(kde ho beru?v noci)
příklad PFka 2010 (cca 90 vrstev)zabrala asi 12hodin-únorový obrázek tak 5

A teď to hlavní NÁPAD nevím jak to vysvětlit ale třeba při hraní hry,sledování filmu,procházkách s děckem,surfu na netu- mně to prostě napadne a to je vlastně 90%hotového obrázku ostatní už je rutina popsaná v tom jak to děláš.

Jeden postřeh uvedu na příkladě:
Dávno před vyhlášením vánoční soutěže jsem udělal zasněžený obrázek města -soutěž skončila ale někteří do dneška řeší jak udělat sníh(tím se nechci nikoho dotknout) ale neříkejte že Vás nic jiného nenapadne vždyť téma Westu má xxx možností a mi už ten sníh leze krkem.
Jo a ještě mně výroba obrázku baví a jsem rád když se Vám potom líbí-ti co to dělají kvůli nuggetům by mněli radši zkusit jiný koníček.


Tip: Na internetu je spousta stránek na různé fígle a způsoby jak photoshop využít stačí jen hledat.

PS:co se týká ovládání a poruch photoshopu obracejte se raději na někoho zkušenějšího(nebudu jmenovat M......h ať se nenaštve) já jsem 100% samouk a ne vždy Vám to dokážu vysvětlit tak jak to uměl např.Prasátkobílé ten byl v tomhle absolutní no.1

Howg 7sup:klubun:
 

DeletedUser

Guest
Ahoj v jakémkoliv který má nějaký nástroj na výběr a oříznutí zvládne to i obyčejný photofiltre-to co nechceš ať je vidět musíš odstranit nebo aspoň zneprůhlednit.
 
Nahoru