• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Poradna

DeletedUser

Guest
Mám takový dotáyečečeček-potřebuju poradit jak udělat odraz v zrcadle-zkoušel jsem tomu "přemalovat" předek a pak ho hodit do zrcadla,ale to nejde :(-NIc jiného mě nenapadá
 

DeletedUser765

Guest
Jako zrcadlit obraz? Skopíruješ si obrázek do dvou vrstev (ctrl+j), přepneš si vrstvu, tu transformuješ (ctrl+t) a dáš zrcadlit ;-)
Jestli nemyslíme totéž, mohl by jsi dát screen a více vysvětlit jak to myslíš pro ty nechápavé? :-))
 

DeletedUser

Guest
myslel tím,když máš jednu osobu,za ní je zrcadlo a on by chtěl ten odraz.
 

DeletedUser

Guest
Takže mám další prosbu:

Jak se dá udělat v photoshopu otočení.Myslím tím,že auto má předek vlevo a pak ho bude mít vpravo.Vím,že to je v gimpu,ale ten na nevém kompu nemám stažený.

Díky
 

DeletedUser765

Guest
Transformací :-).. CTRL+T, klikneš pravým tlačítkem na obrázek a dáš "převrátit vodorovně"
 

DeletedUser765

Guest
jj, ono pravým tlačítkem se vždy dostaneš do nějaké nabídky.. :-) ;-)
 

DeletedUser

Guest
Ahoj , mám dotaz .

Nevie niekto kde stiahnem češtinu/slovenčinu do Photoshopu CS 8 ?
 

DeletedUser

Guest
Hele kde je v Adobe Photoshop cs4 Text na ceste? Podle googlu v panelu kde mám text, ale když text otevřu tak tam text na cestě na výběr není. Prosím poradte.
 

DeletedUser

Guest
Tam to práve neni. Mám tam vodorovný text, svislý text, vodorovná textová maska, svisla textová maska.
 

DeletedUser

Guest
tak to netuším. Mám photoshop v angličtině a nevěděl jsem jak se to anglicky řekne...
 
Nahoru