• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

poručík

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
teď je chci zeptat duelantu dělal vam nějá problém v ukolu ukol poraž poručík pořád ho vyzívám a pořad prohrávám nějaký typ není a pořád mi míři na hlavu
 

DeletedUser7829

Guest
teď je chci zeptat duelantu dělal vam nějá problém v ukolu ukol poraž poručík pořád ho vyzívám a pořad prohrávám nějaký typ není a pořád mi míři na hlavu

Skús zmeniť equip,poprípade body u šamana,ale problém bude aj v tom mierení...Zmeň si to mierenie a vyzvi toho Poručíka potom:)..
Nič iné ti neostáva:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
teď je chci zeptat duelantu dělal vam nějá problém v ukolu ukol poraž poručík pořád ho vyzívám a pořad prohrávám nějaký typ není a pořád mi míři na hlavu

J dělal ale už sem ho zvládnul ja byl stavytel a ne duelant(stavytelskej duelant)

a pak sem si koupil šedou košili,drahou čapku peprrbox a žlutý trojcípí šátek:cool1:
 

DeletedUser

Guest
s tym šamanem ty body u duelantu to nejde jen u vojáku a dobrodruhu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Šamana může používat kdokoliv, bez rozdílu charakteru, jen musíš splnit sérii úloh nazvanou "Waupeeho dědeček".
 

DeletedUser

Guest
aha ja od indiana neplnim moc ukoly jo a už jsem ho porazi ale jen tak tak jo achtel jsem se zeptat ohldně města změní se nějak ta čekací doba na přijetí pozvánky nebo to bude do nekonečna stoupat je totiž musim teď čekat 14 hodin než si koupim jenom drahého motýlka a sandále
 

DeletedUser7829

Guest
aha ja od indiana neplnim moc ukoly jo a už jsem ho porazi ale jen tak tak jo achtel jsem se zeptat ohldně města změní se nějak ta čekací doba na přijetí pozvánky nebo to bude do nekonečna stoupat je totiž musim teď čekat 14 hodin než si koupim jenom drahého motýlka a sandále

Bohužiaľ..Každým výstupom z mesta čakacia doba o 2 hodiny narastá..
A znižuje sa každým dňom o pouhých 5 minút..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
prosím vás ještě o maličkost vypsali byste mi prosím vás přibližně věci které ste dostali u přepravy munice děkuji nemusíte všechny stačí 3-4 třeba ty nejlepší
 

DeletedUser7063

Guest
Mustang, přesná předovka bez prémia. Ale záleží taky na pracovních bodech.
 

DeletedUser

Guest
jj diky jsem dostal jen zprachnivělou kuši jo a ještě jak si dam ten obrázek a tu tabulku o mě vim kde tu tabulku seženu ale nevim jak ji tam mamdát
 

DeletedUser7063

Guest
Dáš v The West nastavení, profil, podpis, a pod tím obrázkem máš text, ten zkopíruješ a vložíš do podpisu;)
 

DeletedUser

Guest
myslim na forum vim kde tu tabulku seberu aji jak ji skopíruji ale kde ji pak mám dát na foru do profilu?
 

DeletedUser7063

Guest
Dáš uživatelský panel(je to nahoře), upravit podpis a tam to vložíš;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru