• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

posilujete?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9890
  • Vytvořeno

DeletedUser9990

Guest
Toto je odvěký mýtus s tím kreatnem. všichni si myslí,že škodí a že je to doping nebo dokonce steroid,ale kreatin je normalní doplněk stravy nic nezpůsobuje.

Ano kreatin je normální dokonce nejenom doplněk stravy,ale i jeho součást (jak už jsem psal) ,ale to nemění nic na tom,že není vyloučeno,že může dlouhodobým nadměrným užíváním poškodit zdraví.
Za 15let co se intenzivněji věnuji "železu" jsem se nesetkal s názorem o vhodnosti kreatinu jako doplňku-mimo normální stravy, pro 13-leté netrénované dítě! Je to totiž naprostá hloupost.

Jen tak na okraj,
protein/bílkovina je také zcela normální součást stravy.Nadměrný příjem "pouze" přetěžuje ledviny,játra,tlusté střevo a s tím souvisí řada dalších vedlejších účinků a následných zdravotních komplikací.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jen tak na okraj,
protein/bílkovina je také zcela normální součást stravy.Nadměrný příjem "pouze" přetěžuje ledviny,játra,tlusté střevo a s tím souvisí řada dalších vedlejších účinků a následných zdravotních komplikací.

no a to sa moze prave stat to ze chalan sa zle vyvinie alebo bude mat v dospelosti problemy s niecim
 
Řikejte si co chcete, ale ve 13 intenzivně posilovat někde na stroji je totální kravina, ne nadarmo vás do poslilovny pustěj až od 15, a ještě k tomu něco brát.....je to prostě volskej nápad, tapaliny, zkus prostě jenom posilovat vlastní vahou, moc to nepřeháněj (3krát za tejden na hoďku stačí), měl jsem stejnej problem taky jsem prostě na sobě chtěl makat, a to co jsem ti sem napsal bohatě stačí......
 

DeletedUser13138

Guest
itak ho to po par tyzdnoch omrzi :D

a to je právě problém těch co chcou cvičit cvičí měsíc až 2 maximálně a pak je to přestane bavit,protože svaly pořád nikde,ale ti chytří co vydrží je čeká odměna v podobě velkých svalů.

Jinak máš 100% pravdu
 

DeletedUser

Guest
cviceni v posilovni za to urcite stoji minimalne to rekreacni, zadny nasili clovek tam dobre pokeca, prijeme se unavi -pokud tam maj zensky jeste navic nejake to hopsani co ve vecsich mestech bejva spojeno tak je na co i koukat casto:)
 

DeletedUser

Guest
Máme ve škole posilovnu, do které chodíme 1x týdně ;-) K tomu abych byl fit mi to stačí ;-) Nepotřebuju mít nějak extra svaly :D

my mame tiez ale 1 krat do tyzdna je take co ja viem :D .. cvicit by sa malo castejsie a pravidelne .. ale ja osobne nejsom zastanca posilovny ...tie stroje mi pridu take co ja viem nepaci sa mi take cvicenie to radsej obycajne cinky + nejaka hrazda a obycajne kliky a brusaky ...
 

DeletedUser13138

Guest
cviceni v posilovni za to urcite stoji minimalne to rekreacni, zadny nasili clovek tam dobre pokeca, prijeme se unavi -pokud tam maj zensky jeste navic nejake to hopsani co ve vecsich mestech bejva spojeno tak je na co i koukat casto:)

nejlepší je jak nějaká pěkná slečna lehne na stroj na zakopávání,nebo je na stroji kde si cvičí zadek.
 

DeletedUser

Guest
Já běhám, 3-4x do týdne, pak jsi dám nějaké cviky a uvidíš jak ti to naroste. Chce to jen čas a dělat to pravidelně.
 
Nahoru