• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Posunkove hodnoty

Zdravim, rozhodol som sa trosku odkryt karty a pomoct duelantom (hlavne skusenejsim). Zamerne nebudem tu udavat vsetky presne hodnoty ale dam vam aspon malu pomocku. Pokial si sikovny tento navod vam da kluc nato aby ste odhalili ako prebieha duel.

Duel prebieha nasledovne.
Vzdy sa porovna taktika s vystupovanim. Pokial je vystupovanie o hodnotu x vacsie dostanete maximalny bonus y k presnosti. Akonahle sa hodnota x zmensuje je tu podobna krivka ako pri reflex/huzka(inno sa s tym moc neparalo) Maximalny bonus zvysi presnost o ....% (dam napovedu je to viac ako 10% a menej ako 50%) Nasledne sa porovna hodnota medzi uhybanim a presnostu o body. Dajme tomu ze to je 300 bodov. Pokial ste trafili uhyb(cervenu gulocku) tak 300 bodov znamena ze trafite v priemera zaokruhlene .... a toto musite si odkusat sami :)) potom to skuste robit ked netrafite do uhybu a obranca ziska uhyb. Inak uhybanie nefunguje ako pise napoveda. Bonus nikdy nebol 2 nasobny. Je ovela mensi..Napoveda mensi ako 1,5 ....A je iny pri uhybani dole skrcenim a doprava/dolava.(alebo hlava ma vysie % randomu na zasah- je tiez moznost)​

To co musite hlavne skumat su posunkove hodnoty.(preto ten nadpis)Vysledna presnost /uhybanie sa porovnava v posunkovych hodnotach 50/100/150/200/250 (pozor nefunguje do nekonecna-je aj tu hranica ako pri dmg) . To znamena ze ak mate presnost 500 a super uhybanie 250 a trafite ho do cervenej gulocky, vasa posunkova hodnota je 500-250 cize 250

Kazda posunkova hranica ma iste percento na zasah statisticky alebo inak povedane statisticky -+20 percent random ..


Dufam ze som to napisal ako tak zrozumitelne, pripadne slusne otazky kludne zodpoviem...:)
 
Nahoru