• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Potraviny a jejich kvalita

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Ta kniha je jen produkt. novej, neokoukanej a proto tak super. Kdo ví jestli jí Hruška vubec viděl. Natož psal. Sám na svém příkladu vidíš, že ty recepty ani nikdo nezkoušel vařit a jen je někde vyguglil. Možná zplácal pár receptů podle dopisů diváků za dvě odpoledne.
Účel prodat, ne podle toho vařit. A až Hrušku lidi přestanou žrát, vytáhne se zase novej "kuchař". V tom je genialita podobných kuchařek od selebrit, ne v receptech.

(pro upřesnění: já jí nemám a viděl jen zavřenou)
 
Krosno, divím se že ty celkem uznalý týpek velebíš takového amatéra a cirkusáka. To že ho dávají ve zprávách a tím se nějak chytil, že je i sympatický tak je to vaření fajn?! Lidi nemají rozum a žerou seno. Pořád slyším že media oblbují "ovčany", no když to uvážím tak je to pravda. Kniha už není takový poklad, no čím to asi bude. Ani náklad a tisk si zařídit neumí, celé je to jakési pofiderní a hlavně se na to namastí kdejaký podvodník, co zaťal drápek.

Jsem určitě pro podnikání a výdělek. Ale co se posledních deset roků děje, tak to nechápu! Toto je úpadek naší doby - dojedeme na prachy. Neumětelové vládnou a kompetentní lidi jsou za blázny.
 
Já jsem teda naprostý odpurce Hrušky, podle mě se živí na cizím a ještě k tomu dělá z komára velbloudy

A bojím se že příští vánoce to dopadne takhle lol
[SPOIL]
Chutny_a_levny_adventni_venec_Ladi_Hrusky.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser9371

Guest
Mě se na něm líbí ten nápad a jak vydělal miliony. Fandím takovým lidem a hlavně nezávidím. Ty recepty jsou mazec, jak jsem psal výše. :D
 
Krosno, mi to připadá jak ta hláška z "Básníků", kdy Míla Myslíková říkala komusi když spěchala domů na zprávy; já se vlastně až z té televize dozvídám jak vlastně žiju.

Místo aby ty lidi a starší ženské obvzláště, vařili tak jak vařili před těmito kašpary, tak se raději nechají "inspirovat". Lidi které neprošli touto proměnou, ti by si klepali na čelo co to je za volovina. Kdyby si vzal ty lidi co to dnes sledují, tak z před pěti lety a ukázal si jim čemu že to skočili na špek, nevěřili by vlastním očím.

Já televizi nesleduju, leda když někde jsem a většinou v době zpráv. A to tam právě jede tenhle chlápek. On mixne v hrnku pár přísad a čeká až mu z toho vypučí nějaká buchtička. Anebo dělá jablečné záviny způsobem havíře, který se omylem připletl v nestřežené chvíli do kuchyně. Můj bývalý mistr, když byla jeho žena ve špitále. Tak jedl meruňkové knedlíky. A to tak, že si ohřál normální houskový knedlík (na plátky) a přikousoval k tomu meruňkový kompot. Ovšem tehdá ještě ten exot v televizi nestrašil. Takže náš majst vlastně mohl být i slavný a vydělat si, pokud by leštil ty psrávné kliky a dostal se do televize.

Na závěr si vypůjčím ještě jednu veselou-ironickou hlášku z "Básníků", kdy ten bigbítový textař říká Křížovi; my dva až se spojíme, tak vyprodukujeme kvalitu a o tu nám jde v populární hudbě především. Tady je to stejné akorát jde o "populární kuchtění", ovšem vaření jako takové, to by mělo být kulantní vždy.


Ps: zlatí komunisti, ti by nám takové hejhuláky na obrazovku nepouštěli!
 

DeletedUser9371

Guest
Já taky nevařím z televize a ani z kuchařek. Vařím podle sebe, naučený od prabáby, báby a mámy. A když nemám česnek ? Tak tam vrazím mandarinku. Když chutná, tak chutná a je mi jedno co si o tom myslí profesionálové.

Dejte zase nějaký recept, z hlavy. Dochází nápady na domácí vaření.
:)

A teď trochu rýt do Poláků :

Ahold stáhl z prodeje ošizené polské máslo.
Obchodní řetězec Ahold, který provozuje síť prodejen Albert, stáhl k 22. prosinci z prodeje přibližně 20 tun potravin z Polska. Potvrdila to sama společnost Ahold. Výrobek označený jako máslo nesplnil požadavky na obsah mléčného tuku.


Nedávno byla bouřka ze strany Polska, že je urážíme, jako národ. Já bych to poupravil, jako odběratel potravin v rámci EU je napadáme. Co se jim sakra nelíbí ?
To nás mají za tupce ? Solit budeme krajích chleba posypovou solí na asfalt, špatná kuřata nám chemicky upraví Babica bazalkou ?
V uzeninách budeme jíst jedy a podobně ? Trefený kohout vždy zakokrhá a EU drží hubu, jako vždy, když se jedná o východní (postkomunistické státy). Takže, kdo si dá k snídaní máslo s vadným tukem ? Třeba na to mají normu od USA na odběr "mazutu a "Čecháčkům to bude muset chutnat".
:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Kolik poláků zemřelo na otravu českým alkoholem ? Protože když rýt do poláků, tak z čistým štítem určitě ne.

Ty potraviny se stahují, hlídají, mluví se o tom a to by mělo být důležité. Jde o chyby , ale v těch milionech tun potravin co se vyprodukují budou vždy a nemusí to být často ani zlý úmysl.

A o nápadu Hrušky :
To neni novej nápad,a ani jeho nápad, to je souhra okolností, že právě on je jeden z těch, co se povedli i díky tobě, když jsi těch kuchařek nakoupil pro příbuzenstvo, ale je to produkt, nic nového. Pořád vycházejí celebritkuchařky a jedna občas zabere a vydělá, ale v podstatě za tím je pár producentů.
Nesleduju ale ten případ nijak moc, jen co zaslechnu, tak třeba se mýlím.
 
Já jako spotřebitel do Poláků rýt můžu, nikomu jsem nic neprovedl. A taky je rozdíl v tom, že oni jsi toho jsou vědomí a vydávají to za normální potraviny. Kdežto u nás s tím chlastem to byl podvod. Navíc alkohol není potravina, tam lze čekat, obvlášť u podezřele levného chlastu.
 

DeletedUser9371

Guest
Já si koupil nejen tu Hruškovu kuchařku, ale koupil jsem si před Vánocemi kuchařku Jamie Olivera "Moje Velká Británie" - přes 130 důvodů, proč milovat naše jídlo.
Váží asi kilo, má i s rejstříkem 408 stran. Je tam prostě šílená porce receptů. Zatím jsem se k nějakému uklohnění receptu nedostal. Odradí mě vždy suroviny a ingredience, které tady prostě běžně neseženu. A vařit to podle receptu a stylem Babici ? Když nemám snítku čerstvého koriandru ? Tak tam vraž mandarinku. To mě nebaví.
V každém případě, tahle kuchařka je perfektně zpracovaná a tomu i odpovídala její cena.
:)

Na jeho pořady v televizi koukám, stejně tak jako na kanál TV Paprika. Na jiné už ne. Je jich šílená spousta a prostě to přestává bavit.
 

DeletedUser18120

Guest
Na jeho pořad jsem se ze zvědavosti jednou podíval a mohu s tebou pouze souhlasit, ingredience typu česnekových květů seženu tak maximálně v létě za domem, a těch je stejně tak málo, že s toho nejde nic uvařit. A to nemluvím o tom, jak na každé jídlo potřebuje jiné brambory, které v České republice ani nejsou k sehnání (např. Yukonský Golden.)
 

DeletedUser9371

Guest
Souhlas. Ono ale nejde jenom o brambory, česnekové výhonky a další pecky v lednu. Hlavně jde o ty přísady a nejen v lednu. To jsou prostě pecky, které tady v čerstvém stavu neseženeš ani v létě. Maximálně v bakelitovém kelímku v supermarketu. Jenže, než to doneseš domů, tak to ztratí barvu, chuť i vůni. Pak to v rámci SOS zaliješ pitnou vodou z kohoutku, popravíš to chlórem a dalšími rádoby bio přísadami v pitné vodě z vodovodního řadu. Večer je z toho chcíplotina, rezavá, povadlá a bez nálady na pánev.
No a snítky čerstvého tymiánu, bazalky, koriandru, estragonu, bobkového listu, máty, kandovaného zázvoru, trocha sýra Lancashire a Ticklemore ...
Pěkný pořad i kuchařka, hezké koukání na vaření, sliny na patře. Takže, dál se budu držet tradic "vepřo knedlo zelo" a spol. Není prostě na "tláču" s octem a cibulí, koňský či hovězí gulášek s bramboráčky a hlavně ? Pořádně picnuté prasátko a řádně řezníkem zpracované na padesát druhů pochutin. No a co zbude ? Tak šup s tím do komína a prohnat to kouřem.
Hold jsem asi vegetarián. Jím jen to co je od šupin, peří, srsti a chlupů. A k tomu na trávení ovoce, když je v tekutém stavu, proběhlé destilací.
:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Další repete polských pochutin :

Polská firma pančovala máslo i sýry
V Polsku vypukla aféra kolem produkce potravinářské společnosti Masmal Dairy Grudziadz z Bydhošťského vojvodství. Podle zjištění tamní obchodní inspekce (OI) tato firma ve svých výrobcích – konkrétně v másle a v sýrech – dlouhodobě zaměňovala mléčný tuk za podstatně lacinější rostlinný a takto zfalšovaným zbožím zásobovala obchody po celé zemi. :(
 
Nahoru