• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

PowerBalance

DeletedUser

Guest
Používá někdo náramky/přívěsky PowerBalance? Je to fajn věcicčka, kterou používají i hodně známý sportovci (nejvíc asi v basketballe).
 

DeletedUser

Guest
Já to používám na floorball. Je to fakt super věcička. Nejdříve jsem na to nevěřil, ale pak mě kamarád přesvědčil a sám jsem zjistil, že to fakt funguje.
 

DeletedUser

Guest
sám používám, a řekl bych že to je spíš o placebo efektu :)
 

DeletedUser

Guest
Placebo efekt nastává ihned,poté je plynule nahrazen fyzickým efektem,pokud však člověk pilně trénuje komplexní cviky...
 

DeletedUser

Guest
Když tim zápěstím budeš pořád točit jako blbec určitým tempem, nějaký efekt to po (delší době) mít bude. Otázkou je, zda by ten efekt nebyl stejný s balíkem kapesníků nebo kamenem. (tady by možná byl větší, kámen aspoň trochu něco váží:angel:)
 

DeletedUser13138

Guest
Když tim zápěstím budeš pořád točit jako blbec určitým tempem, nějaký efekt to po (delší době) mít bude. Otázkou je, zda by ten efekt nebyl stejný s balíkem kapesníků nebo kamenem. (tady by možná byl větší, kámen aspoň trochu něco váží:angel:)

zde se bavíme o tom náramku :)
 

DeletedUser

Guest
A já tomu prostě nevěřím. Za tu cenu by mě někdo musel dát vzorek či co, abych tomu uvěřil...
 
Nahoru