• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Poznej TW - tým !

  • Zakladatel vlákna DeletedUser10597
  • Vytvořeno

Libí se Vám tato soutěž ?


  • Celkový počet hlasujících
    111
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10597

Guest
Jednoduchá soutěž.. :)
Soutěžit se bude v poznávání lidí z TW týmu, ať administrátorky,cheathounterů, moderátorů a nebo členů west wiki, ale bude jen 15 lidí, protože ten 20tý by byl moc lehký.

Každému bych poslal 10 základních otázek. Poté by sem byla každý den přidána indície, dokud někdo neuhádne, o kterého člena se jedná !

Odměna : Každý kdo uhodne, obdrží speciální věc, kterou mu sám člen týmu vybere.

Pravidla:
1)Každý hráč může hádat jen 10 lidí z týmu, aby měli šanci všichni. Pokud jednou už výhru vyhraje, už dál nemůže hádat.
2)Každý hráč může hádat jen jednou za kolo. Např.. Budou se dávat indície o Darling a on(a) napíše, že je to monishkah, už v tomto kole nemůže hádat a musí čekat na dalšího z týmu.
3)Výhru dostane pouze na jeden svět!
4)Indície se budou dávat každý den.
5)Odpovědět se může, až po 3 indíciích, aby měli hráči více šancí a netipovali.

Klady:
1)Lépe poznáme TW - tým.
2)Šťastní hráči dostanou Český opasek.
3)A každý má šanci, nezáleží na lvl.

Zápory:
Žádný mě nenapadají.. :)

Díky za Váš čas, Cygork :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15358

Guest
Mě se líbí ten český opasek, :D

dobrá práce:hoj:
 

DeletedUser9371

Guest
ANO a dal jsem dokonce i kladnou reputaci, dobrý nápad :)

img.php


Nejsem sběratel reputací. Na to tu jsou jiní. Hraji pro pohodu a relax.
 

DeletedUser9371

Guest
To nebyl úplatek Cyborku. Fakt dobrý :)

img.php


Nejsem sběratel reputací. Na to tu jsou jiní. Hraji pro pohodu a relax.
 

DeletedUser

Guest
Asi je všem jasné, že pro tým je tato soutěž tabu, možná by jsme byli ve výhodě, i když kdo ví :D. Nicméně za sebe říkám, že se mi to moc líbí. Možná by se to dalo aplikovat i na hráče, aby se mezi sebou více poznali.
 

DeletedUser10597

Guest
Jelikož je zde X hráčů bylo by těžší poznat hráče, ale díky za nápad.. :) Rozhodně se to provést dá, ale chtělo by to jasnější nápovědy, než na TW tým, kterých je méně a každá nápověda vyřadí určitou osobu až nakonec zůstane jen jedna. Takhle by se hádalo dost těžce :)
 

DeletedUser

Guest
Akorád spousta lidí má čas sotva hrát, natož ještě poznávat team. Takže je to vlastně hra spíš pro nejaktivnější forumspamery a přímé kamarády teamu.
Jestli se do toho počítaj i supportéři, tak jak je můžu poznat, když na odpověď (v supportu) čekám v průměru kolem 14ti dní, ne-li déle.. :-D
* V jistých případech i přes měsíc..
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru