• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Práce z vysokým štastím

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4582

Guest
Ahoj, potreboval by som poradiť ako mám rozdelovať schopnosti a atributy aby som mal čo najskôr prístupné práce s vyskokým štastím (preprava munície, vykrádanie hrobov, chytanie banditov, hladať poklad, oprava krytých vozou atď.) Poprípade aké oblečenie si mám zohnať. A tie práce čo som tam vypísal samozrejme nemyslím všetky :loool: Ale aspoň niektoré z nich. Mám level 42 a kopu volných schopnostných bodov a atributou a uvedomil som si, že nevyužívané nevyužijem tak by som ich chcel využiť :)

A keď som to dal do zlej sekcie tak prepáčte, nevedel som sa rozhodnúť medzi nápovedou a návodamy,stratégiamy

EDIT DiskoStu: Přesunuto :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3925

Guest
Ahoj, potreboval by som poradiť ako mám rozdelovať schopnosti a atributy aby som mal čo najskôr prístupné práce z vyskokým štastím (preprava munície, vykrádanie hrobov, chytanie banditov, hladať poklad, oprava krytých vozou atď.) Poprípade aké oblečenie si mám zohnať. A tie práce čo som tam vypísal samozrejme nemyslím všetky :loool: Ale aspoň niektoré z nich. Mám level 42 a kopu volných schopnostných bodov a atributou a uvedomil som si, že nevyužívané nevyužijem tak by som ich chcel využiť :)

A keď som to dal do zlej sekcie tak prepáčte, nevedel som sa rozhodnúť medzi nápovedou a návodamy,stratégiamy

Já jsem se například na anglické 9 zaměřil, právě kvůli Vykrádání hrobů, jen na Manuální zručnost, tudíž od prvních levelů vše do toho. Pak jsem si koupil Modré oblečení, Šedý cylindr, Šedý trojcípí šátek a mohl jsem Vykrádání hrobů. Nevýhoda je, že nemáš moc jiných dobrých prací, hlavně na zkušenosti. Sice jsem mohl ty Hroby už na 24.lvl - stejně jako Přepravum munice - ale nejlepší práce na XP je Stavba nádraží a pokud vím, není tam lepší. Sice tam pak bude ještě Okrádání, ale to je na tom stejně, navíc je to ještě hodně, hodně daleko. Ale na peníze je to dobré, ze začátku Tisk novin a Dobývání uhlí, později Dobývání železné rudy a Stříbro.

Takže, když si dáš vše do Manuální zručnosti, bude to mít plusy i mínusy.:)
 

DeletedUser

Guest
Já přes kombinaci skrývání a obchodování ,můžu dělat práce jako :

Obchod s indiány, prodej zbraní indiánum ,hledat poklad , vykrádaní hrobu , přeprava munice , pracovat jako mastičkář ,šíření víry atd. brzo budu mít i přepadení,pašovat,vloupání a mírové jednání.

Tento styl si právě vybral kvůli nacházení unikátních předmětů ;)
Navíc mám i výborné práce na xp.Jediná nevýhoda do duelu nepoužitelný.
 

DeletedUser4582

Guest
No som nedočkavý takže asi idem všetky tie body dať do manuálnej zručnosti lebo mi to príde najjednoduchšie - všetko dať do jedného :D Ale určite skusím aj taktiku B-DoGs-OzzYho na nejakom novom svete...

Všetkým vám moc ďakujem za rýchlu odpoveď :) Už som si aj vyrátal aké práce budem môcť (sber agáve, dobývaní železné rudy, výroba rakev a vykrádaní hrobu:sugar sugar:)

Dôvod prečo som to sem písal bol ten, že som nevedel kde sa mi to oplatí davať lebo mi žiadna z tých práci nesvietila čiže som nevedel koľko mi chýba prac. bodov a druhý dôvod bol ten, že som sa potreboval zbaviť "nasyslených" bodov a dollárou. Ešte raz vám ďakujem, že ste ma takto motivovali :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru