• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

práce

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
lze nějak zjistit, jakým algoritmem jsou u prací dány zkušenosti, odměna, šance na nalezení předmětu v cenovém rozmezí xy a kolik se poraním?
 

Pawn

Člen týmu
Kčemu by ti tohle bylo? Každá práce to má určené, a víc vědět nepotřebuješ.. :)
 

DeletedUser

Guest
snažím se přetransformovat the west do stolní hry
 

DeletedUser11232

Guest
Hodnoty jsou dané u každé práce zvlášť :-) a každým pracovním bodem se ty hodnoty mění
 

DeletedUser

Guest
Jasně, ale nějaká rovnice pro výpočet tam být musí
 

DeletedUser

Guest
Nič takého neexistuje ako povedali ostatný,každá práca má inu obtiažnosť,keď pridáš body do schoptosti ktorú práca potrebuje zas sa to zmení.
 

DeletedUser

Guest
takže je program na výpočet štěstí, peněz... postaven na ničem? :D Tos trochu neddomyslel :P
 

DeletedUser

Guest
nie, vysledok je zalozeny na pocte PB a hodnote prace. ak ta zaujimaju tie hodnoty tak ich niekde mam, predtym, nez % boli zmenene na ciselne hodnoty, ktore su teraz.

priklad, praca 1 ma stastie 34%,riziko 23%, prachy 45% atd ale v hre su %-ne hodnoty prepocitane hned na cisla v zavyslosti od tvojich PB. takze mas jediny vzorec a to (hodnota prace X PB)

hadam som to napisal zrozumitelne.

napis mi na skype (abedyus), skusim to niekde vyhrabat a poslat ti to
 

DeletedUser

Guest
Ahoj

může mi někdo, prosím, říci proč se mi neobjevuje na mapě ani v rolovacím seznamu práce HLEDAT POKLAD a STRÁŽIT DOSTAVNÍK?

mám malou úroveň? jiný důvod?

mám tu úkoly 5 hodin strážirt dostavník a podobně a nemůžu je splnit ptž nemůžu najít tu práci na mapě.

když se mi to stalo s OBCHODOVAT S INDIÁNY tak jsem si doutníky koupil...ale tohle se koupit nedá

díky za RE...Krizor
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru