• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Není chyba Pracovné body a produkty

Zdravím,

Pred prácou som si aktivoval predmet [item=2732000] Pieseň mŕtvych. Potom som zadal prácu na lovenie štrkáčov a prácu som nezrušil no aj tak som nedostal uvedený počet produktov. Je možné, že sa jedná o bug? Pridávam obrázok.

S pozdravom

3.png
 
795% by mělo házet 8 produktů na hodinovce, ale také už se mi několikrát stalo že padlo produktů méně. Ale nestává se to často.
 
Kdysi davno(uz je to par let zpet) jsem resil podobny problem, bylo vlakno i zde na forum, resil jsem to i se supportem, pokud si dobre pamatuju tak vysledek byl ten ze jakekoli % co vidis u prace na drop neznamena ze zarucene dostanes 7 kuzi s 95% sanci ze ich bude 8 za 1h, je to jen moznost ze to tak bude, ze ich bude 7, mozna 8 ale neni to zaruceno, takze se na to nelze spolehat...
Presnou formulaci te odpovedi od supportu ted nevim, ale utkvelo mi to v pameti protoze to bylo vyjadreni supportu a vzhledem k tomu ze mi to prislo divne az komicke a moc jsem tomu neveril tak si na to pamatuju..
 
Kdysi davno(uz je to par let zpet) jsem resil podobny problem, bylo vlakno i zde na forum, resil jsem to i se supportem, pokud si dobre pamatuju tak vysledek byl ten ze jakekoli % co vidis u prace na drop neznamena ze zarucene dostanes 7 kuzi s 95% sanci ze ich bude 8 za 1h, je to jen moznost ze to tak bude, ze ich bude 7, mozna 8 ale neni to zaruceno, takze se na to nelze spolehat...
Presnou formulaci te odpovedi od supportu ted nevim, ale utkvelo mi to v pameti protoze to bylo vyjadreni supportu a vzhledem k tomu ze mi to prislo divne az komicke a moc jsem tomu neveril tak si na to pamatuju..
Tomu ja rozumiem že je zaručené ich mať 7 ale ja som ich dostal iba 5
 
Prikladám ďalší obrázok kde to je jasne vidieť na všetkých oznámeniach z práce všetky vykonané dnes 4-2.png
 
Tomu ja rozumiem že je zaručené ich mať 7 ale ja som ich dostal iba 5
Prave ze neni...
Tie % nie su zarucene, je to len cca/odhad (neviem najst presne slovo)..
Ako som pisal, ja som presne toto riesil v minulosti a vysledok mojho patrania bol ze to co vidis neni zaruceny drop (v tvojom pripade 795%), takze ano, logicky by si mal mat zarucene minimalne 7 s velkou sancou na 8 ale realita je taka ze mozes mat kludne aj menej ako 7(ako ty si dostal 5).
 
Práci jsi zadal při 795%, otázkou je kolik jsi měl při dokončení tzn nepřevlékl jsi se?
Jasne, mas zde vice variant, neco udelal spatne (jak rikas, prevliknuti) apod, ale jak jsem popsal vyse, tohle se ti stat muze, sice ne casto ale deje se to(nebo urcite delo v minulosti) a ackoli se to muze zdat jako bug tak to bug neni, jak jsem psal, ja podobnou situaci zazil v dobe kdy jsem byl dost aktivni a taky kontroloval reporty kolik mi ceho pri praci droplo apod (tzn. jsem west jeste dost zral :-D), a proto jsem to hned chtel hlasit jako bug jenze mi bylo supportem receno ze je to ok, ze to tak je, ze pri praci ty % ti nezarucuji ze tolik produktu opravdu dostanes, pri 795% muzes mit klidne i tech 5 produktu..
Je to sice divne ale bohuzel je to tak..
 
Stačí zadat práci v sadě s bonusem na drop ( poslední se rozdávala všem asi měsíc zpět), pak se převléknout do něčeho jiného a člověk dostane méně produktů než viděl při zadávání a není to žádný bug. Naopak doporučuji opačný postup :-)
 
Ďakujem vám za vysvetlenie ľudia :).
Tak ja to skusím zajtra znova pravdepodne sa jedná o chybu na mojej strane.

Stačí zadat práci v sadě s bonusem na drop ( poslední se rozdávala všem asi měsíc zpět), pak se převléknout do něčeho jiného a člověk dostane méně produktů než viděl při zadávání a není to žádný bug. Naopak doporučuji opačný postup :-)
Takže hovoríš napr. zadám si sadu na rýchlosť pohybu naklikám práce a potom to prehodím na sadu, ktorá dáva vyšší drop produktov a bonusi budú platiť zo sady, ktorú mám na seba teda tú na vyšší drop produktov?
 
Takže hovoríš napr. zadám si sadu na rýchlosť pohybu naklikám práce a potom to prehodím na sadu, ktorá dáva vyšší drop produktov a bonusi budú platiť zo sady, ktorú mám na seba teda tú na vyšší drop produktov?
Přesně tak (pokud ti ta první sada stačí na plné krumpáče ).
 
Nahoru