• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Pracovní body + štěstí

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9530

Guest
Zadám dvouhodinovku práce s nejlepším oblečením a mám dejme tomu 100PB, oblečení si přehodím, počet PB mi klesne, ale u již zadaných prací mi zůstane ta stovka PB, to známe všichni, že.

Počet expů a dolarů se pak počítá podle PB při zadání práce nebo při ukončení? (Myslím, že to je počet PB při zadání, ale chci se ujistit:blush:)

Ale co mě zajímá především, jak se započítává štěstí? Stejně jako PB, podle oblečení při zadávání práce? Nebo stačí, když se před koncem práce převléknu do Sváteční sady a výše štestí se mi bude počítat po uplynutí dvouhodinovky?
 

DeletedUser

Guest
nevím, ale myslím si že to bude něco podobného jako rychlost pohybu na mapě taky když si dáš quartra tak máš nějakej čas a nasadíš osla místo quartra tak máš pořád stejnej čas takže ty věci na štěstí si dej hned na začátku jestli chceš mít šanci na ten nález
 

DeletedUser

Guest
Vycházím ze včerejšího nálezu

Když jsem zadával práci měl jsem nález v rozmezí 833-2501$
Samozřejmě jsem přehodil věci na další práci a počet PB rapidně klesl.
Nález měl hodnotu pouze 446$ což vůbec neodpovídá rozmezí, které jsem měl při zadávání.

Tudíž štěstí nejspíš nefunguje tak jako expy a $.

Jestli to stačí před skončením práce opět nahodit, to nevím.
 

DeletedUser4620

Guest
Taká odchýlka nie je možná...Pravdepodobne to bude tým, že nález udáva nákupnú cenu predmetu a ty si uviedol jeho predajnú...
 

DeletedUser

Guest
Ajj moje chyba :D
Omlouvám se, měl jsem 2 oznámení pod sebou, jedno byla hákovnice a druhý modrý motýlek :D
Motýlek za 446 byl ze stavby kasina a hákovnice z hašení ohňů.

Tudíž všecko v pořádku. :)
 

DeletedUser

Guest
Ale nesmíš jít do -PB. Musíš být schopný tu práci vykonávat i po změně oblečení.
 

DeletedUser

Guest
Včera 1008 - 3025
Po sundání věci 729 - 2189

A nález Quarter horse /2800/
 

DeletedUser12400

Guest
kolik bodu potrebuju abych nachazel predmety u prace vykradani hrobu ja mam 58 bodu a nic nenachazim. poprvi jsem mel asi 20 bodu od ty doby jsem asi 20x vykradal hroby a nasel sem akorat prsten a listek. treba prodavat zbrane indianum mam 150 bodu a nachazim obcas predmety.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru