• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Praktikujete roleplaying?

Praktikujete roleplaying?


  • Celkový počet hlasujících
    85

DeletedUser

Guest
Rád bych věděl, jestli praktikujete v The west roleplaying. Já osobně na sv. 4 hraji za čestného (a puntičkářského) kavaleristu se šlechtickým titulem, jménem sir Charles J. Ryland, původem z Velké Británie. Roleplaying mě hodně baví, je to veliké zpestření hry.

Máte také nějakou takovou postavu, za kterou hrajete?:radní:
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Sem tam mívám takovu chvilku, kdy občanům svého města posílám tématicky laděné zprávy. Hlavně když je třeba s něčím opravdu pohnout, to pak napíšu text s lehkým motivačním nádechem.
 

DeletedUser

Guest
Já jedu na Lovce - bratři jedou zase na Vůdce a klasického Stavitele... RolePlay je nejlepší :)
 
Co to znamená "roleplaying"?

To je taková fiktivní činnost, kdy ty si ve fantazii představíš svoji postavu, tady na westu. A pak s ní jednáš ve hře jako by skutečně existovala. V klasických RPG hrách postava jedná podle toho jaký má chatakter, když je čestná nesmí se ohlížet na vlastní oběti, když je statečná vrhá se do boje a zapomíná na vlastní bezpačí. Tady ve hře má roleplaing dvě základní roviny, hraješ na klasické dobrodružství a jednáš podle charakteru postavy (i když toto vůbec nemusíš praktikovat). Prostě půjdeš hlídkovat za řeku jako správný osadník, protože je logické že se přes brod pokusí přejít indiáni, anebo budeš coby dělník stavět osadu a shánět dřevo na výstavbu. Druhá věc je že se chováš podle žánru hry a v tom co ti nabízí. Píšeš telegramy jako důstojník americké armády anebo nepíšeš vůbec coby negramotný dobrodruh (tady už to trochu prolíňá s tím prvním způsobem), oblékáš si jen některé věci, neděláš určité práce.
 

DeletedUser

Guest
:)Sorry,ale připadá mi to,jako správně uhnutý.Už takhle na mně doma koukaj,jak na tichýho blázna....tímhle bych to asi dorazil,kdyby mi na to přišli a byl bych zcela jistě rodinou donucen k návštěvě jistého zdravotního zařízení...:)Ale nic proti tomu,koho to baví.....nikomu to neublíží a pro někoho to může být zpestřením hry.Osobně určitě ne....:)
 

DeletedUser

Guest
Zatím jsem o tom neslyšel, ale je to zajímavý nápad. Ovšem, nevím jak by se na dopisi podepsané takovouto postavou tvářila aliance a město. Měly by mě možná za blázna jako ostatní hráči. A já bych se jim nedivil ;)
Navíc, při mé paměti a nátuře by mi to mnohokrát "ujelo" a byl bych potom přesný opak postavy :)
Takže ne-e :)
 

DeletedUser11313

Guest
No,já se to snažím dotáhnout kam až to jde. Hraju za mexikánce a i na srazy chodím oblečený za mexikánce jak jen to situace dovolí. Kolegové by mohli potvrdit - klobouk mám zatím o průměru 60cm,ale hledám větsí :hoj:
 
RPG´ má grády když se to dělá skupinově. Jak zahraje celé město na skutečné město, tak je to fajn přidružená zábava...
 

DeletedUser

Guest
To je taková fiktivní činnost, kdy ty si ve fantazii představíš svoji postavu, tady na westu. A pak s ní jednáš ve hře jako by skutečně existovala. V klasických RPG hrách postava jedná podle toho jaký má chatakter, když je čestná nesmí se ohlížet na vlastní oběti, když je statečná vrhá se do boje a zapomíná na vlastní bezpačí. Tady ve hře má roleplaing dvě základní roviny, hraješ na klasické dobrodružství a jednáš podle charakteru postavy (i když toto vůbec nemusíš praktikovat). Prostě půjdeš hlídkovat za řeku jako správný osadník, protože je logické že se přes brod pokusí přejít indiáni, anebo budeš coby dělník stavět osadu a shánět dřevo na výstavbu. Druhá věc je že se chováš podle žánru hry a v tom co ti nabízí. Píšeš telegramy jako důstojník americké armády anebo nepíšeš vůbec coby negramotný dobrodruh (tady už to trochu prolíňá s tím prvním způsobem), oblékáš si jen některé věci, neděláš určité práce.

Ještě bych si dovolil doplnit 3. možnost.
A to, zvolit si nějakou historickou postavu, (která skutečně existovala, nebo je třeba z legend) dát si její nick, no a hrát :D (snažit se například chovat jako ta postava, vypadat tak apod.... ) Například bych si zvolil Buffalo billa: Hrál bych za lovce odměn, chodil bych jen v duelantských věcech, no a choval se zhruba jako on. :)
Mě osobně baví právě tato možnost, kterou aplikuji velice často....
Naposledy to byl John Bell Hood. (Generálporučík konfederační armády původem z Texasu.)
 

DeletedUser

Guest
RP mám rád, ale chce to i lidi, kteří ví o čem to je a zapojující se. Bohužel mnoho lidí vůbec nemá vlastní fantazii a tak je pro ně RP španělská vesnice. Na Colorádu se pohybuji jako nájemný dělník, který vše spraví a každému udělá doma pořádek. A pak přijde realita a náhodný duelista o 10 úrovní výše vás střihne za uši, protože si musí namastit své ego a v ten moment je i má fantazie pryč a přemýšlím, co jsem to potkal a co jsem tomu provedl. :)
 
Rád bych věděl, jestli praktikujete v The west roleplaying. Já osobně na sv. 4 hraji za čestného (a puntičkářského) kavaleristu se šlechtickým titulem, jménem sir Charles J. Ryland, původem z Velké Británie. Roleplaying mě hodně baví, je to veliké zpestření hry.

Máte také nějakou takovou postavu, za kterou hrajete?:radní:

NIC TAKOVÝHO JÁ ROZHODNĚ NEPRAKTIKUJI.
 
Nahoru