• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Prasečí chřipka

DeletedUser

Guest
Nějaké novinky.


Počet obětí prasečí chřipky se v Mexiku během noci zvýšil ze 152 na 159, virus však odborníci jednoznačně prokázali jen u sedmi mrtvých. Obyvatelé městečka La Gloria na jihu Mexika jsou přesvědčeni, že právě u nich se zrodil vir prasečí chřipky, která nyní straší celý svět.
 

DeletedUser

Guest
Taky mám strach,hlavně je hrozivé to,že je přenosná z člověka na člověka,to ptačí chřipka nebyla....
Včera jsem byl v FN Motol,na vyšetření.... prý tam ( http://video.novinky.cz/video/doporucujeme/?videoId=5761 ) leží možný člověk nakažen prasečí chřipkou,poté když jsem přijel domů,myl jsem si ruce asi hodinu...:D
 

DeletedUser

Guest
Zdravím, moje názory si môžte nájsť na SK The West (ODKAZ).

Ja sa sem zapojovať nebudem, prišiel som len informovať.. tam máte aj nejaké subjektívne info, ktoré nie je v cenzúrovaných médiách, stačí si to tam mrknúť. Ak je záujem, tak aj vyjadriť, aktívne budem sledovať len ten topic. Ďakujem.

S pozdravom MatthewFOX
 

DeletedUser

Guest
Je to v Německu a Rakousku a 100% už i u nás akorát se o tom asi ještě neví!

Jak si můžeš být tím tak jistý? Píšeš, že to víš na 100%, takže logicky usuzuji, že máš nějaký přímí důkaz o tom, že to tady opravdu je! To že k nám přijeli češi z cest z Mexika, neznamená, že hned mají Prasečí chřipku. Já osobně věřím tomu, že do naší republiky se ještě prasečí chřipka nedostala, každopádně i pokud tu ještě není, je zcela nezbytně nutné mít obě oči otevřené a konat prevence příchozích, kteří se vrátili z cest, ze států napadnených virem této chřipky...
 

DeletedUser

Guest
Jinak už to neni Prasečí chřipka...Hlavně protože kvůli tomu lidi vybíjeli prasata a to je blbost.
Taky se tomu řikalo Mexická chřipka...To asi ještě platí.
Oficiálně je to Chřipka A(H1N1)
 

DeletedUser

Guest
Hůrá ted se potvrdilo u toho člověka že to u nás neni.
 

DeletedUser

Guest
I kdyby to měl, tak co?
Normálně by se vyléčil a bylo by to v cajku. Proč z toho dělat nějakou supernemoc? Od normální chřipky se to moc neliší...
 

DeletedUser

Guest
A četli jste toto? a toto? Myslíte si že by měli dlabaju vyhodit? Já si myslím že ne vždytˇ je to dobrý reportér.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
A četli jste toto? a toto? Myslíte si že by měli dlabaju vyhodit? Já si myslím že ne vždytˇ je to dobrý reportér.

Tohle je ostuda pro Novu - a nemyslím ono video, myslím to, že byl Dlabaja vyhozen... Už je na Nově dlouhou dobu a vyhodit ho za takovou, v uvozovkách, hloupost? Jako by Nově nestačilo, že se zbavuje svých moderátorů, režisérů apod. ... S takovouhle se moc dlouho jako nejoblíbenější televize neudrží.
 

DeletedUser

Guest
Co jsem slysel, tak normalni toho zahubi vic. A jak se tedy prenasi normalni chripka?

Taky jsem si říkal jaký je mezi tím rozdíl. Je to jenom jiný virus, ale má stejné příznaky chřipky, takže se fakt není čeho bát, slyšel jsem že se už chce vyhlásit pandemie (6 stupeň), ale nakažených normální chřipkou jsou denně 1000 lidí a taky z toho nic není.
 

DeletedUser

Guest
No rozdíl je v tom,že tenhle virus je nový,což znamená že na něj neexistuje 100% učinný lék,co jsem tak pochytil z Médií že lék je Tamiflu,tak Česká republika má jenom pro 5% obyvatelstva...
 

DeletedUser

Guest
No rozdíl je v tom,že tenhle virus je nový,což znamená že na něj neexistuje 100% učinný lék,co jsem tak pochytil z Médií že lék je Tamiflu,tak Česká republika má jenom pro 5% obyvatelstva...

A já myslel, že je 100% a máme ho 20% :ehm::loool:
Ta účinost by mohla klesat, pokud je člověk na ten lék zvyklej(moc ho užíval), jinak by měl bejt účinej...

Ale nevim, jenom sem někde šlyšel...
 

DeletedUser

Guest
A já myslel, že je 100% a máme ho 20% :ehm::loool:
Ta účinost by mohla klesat, pokud je člověk na ten lék zvyklej(moc ho užíval), jinak by měl bejt účinej...

Ale nevim, jenom sem někde šlyšel...


100% ? Co já vím tak vím že je to účinný lék,ale vždycky se najde nějaká vyjímka,Ta vyjímka může být kdokoliv,popravdě o tomto viru mnoho nevím,ale proč tedy zemřeli už lidé,když už máme lék???Myslím že hlavní důvody jsou nedostatky tablet...

A tech 20% = v těch 5 % jsem se splet,pardon,ale i tak to není mnoho,to je pro každého 5. 1 lék,včera jsem sledoval jeden porad,prý bude virus postupně slábnout(doufejme)....
 

DeletedUser

Guest
100% ? Co já vím tak vím že je to účinný lék,ale vždycky se najde nějaká vyjímka,Ta vyjímka může být kdokoliv,popravdě o tomto viru mnoho nevím,ale proč tedy zemřeli už lidé,když už máme lék???Myslím že hlavní důvody jsou nedostatky tablet...

A tech 20% = v těch 5 % jsem se splet,pardon,ale i tak to není mnoho,to je pro každého 5. 1 lék,včera jsem sledoval jeden porad,prý bude virus postupně slábnout(doufejme)....

Někde řikaj, že by se v zimě(na jižní polokouli) moh zase objevit...
Jinak moc o tý nemoci a tom léku nevim, ale řek bych, že ti, kteří umřeli ho nedostali(nebo aspoň ne včas). Ale nemyslim, že léků je málo, ale že se včas nedostali tam, kde to bylo potřeba...
 

DeletedUser

Guest
Někde řikaj, že by se v zimě(na jižní polokouli) moh zase objevit...
Jinak moc o tý nemoci a tom léku nevim, ale řek bych, že ti, kteří umřeli ho nedostali(nebo aspoň ne včas). Ale nemyslim, že léků je málo, ale že se včas nedostali tam, kde to bylo potřeba...

jj,bohužel....

Co jsem tak ještě pochytil,tak že v Mexiku že ta nemoc nejhorší,že u nás je slabší než tam....
 
Nahoru