• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Prasečí chřipka

DeletedUser

Guest
Zdá se mi že to nějak polevilo, na to že chtěli vyhlásit pandemii, tak jsem už o chřipce dlouho ve zprávách neslyšel.
 

DeletedUser

Guest
Zdá se mi že to nějak polevilo, na to že chtěli vyhlásit pandemii, tak jsem už o chřipce dlouho ve zprávách neslyšel.

Ale nemocnejch pořád přibejvá. Už se o tom tolik nemluví, protože se toho lidi báli, a tak se udělalo hodně bezpečnostních opatření, a proto už se toho tolik nebojej...
 

DeletedUser

Guest
Navíc ta roužka...prej mají pouze 50% účinost - viz. reportáž TV
 

DeletedUser

Guest
Je pravda, že už o chřipce tolik v mediích slyšet není. Doufám, že to je tím, že se situace uklidnila a ne tím, že by nám média něco tajila...
 

DeletedUser

Guest
Tak a je to tu.... nedavno se objevil prvni pripad i v cesku!!! jeden pilot mexickeho letadla ji dostal(cech) a ted je v praze v karantene ve svem byte.... musim priznat ze se trochu bojim....:whaaat:
 

DeletedUser

Guest
Tak a je to tu.... nedavno se objevil prvni pripad i v cesku!!! jeden pilot mexickeho letadla ji dostal(cech) a ted je v praze v karantene ve svem byte.... musim priznat ze se trochu bojim....:whaaat:

Já myslel, že jí dostal v New Yourku...

Jinak sem někde slyšel, že už je dávno vyléčenej. V karanténě je jenom pro jistotu...
 

DeletedUser

Guest
Další Čech. Nějaká žena si to přivezla z Arizony. Prej jenom lehčí formu a taky jí pustili do domácí karantény...

Tak pesimistický předtuchy se moc nevyplňujou. Nějak extrémě moc se to nerozšiřuje a podle mě brzo vyšumí...
 

DeletedUser

Guest
Mexiko - špína ,chudoba ,hladomor
Čechy - (oproti Mexiku) čistota ,rozvinutá země ,dostatek a přísun léků pro další a další obyvatele .
_________________________________

Vidíte ten rozdíl ?

Když u nás náhodou někdo dostane prasečí chřipku ,tak je z toho hned poprask a jde se léčit ....navíc je to už za pár dní vyléčené .Nemoc je pro nás závažná stejně jako (např.) teplota .V našem těle se vyléčí sama ,a kdyby náhodou to bylo horší ,půjdete k doktorovi zami od sebe ,takže se ve správný čas dozvíte ,že prasečí chřipku máte .

Já strach z prasečí chřipky nemám ......pro čechy to znamená jen potenciální výzkyt pandemie , která u nás nebude trvat dlouho .
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4088

Guest
Vidíte, před pár měsíci to byl "hit roku" a teď se na to skoro zapomnělo ve Zprávách skoro žádný novinky o tomto no... Tak to je skoro vždycky...:)
 

DeletedUser6989

Guest
hepčí

Já se toho nebojim protože
1.Existují ůčinné léky
2.Na podobnou formu této nemoci měl člověk imunitu
3.to, že v mexiku umírají na tuto nemoc lidi je způsobeno tamější kvalitou zdravotnictví

Až se v čechách začne na tuto nemoc umírat po tisících tak možná změnim názor ale teď mam větší strach z toho, aby mě někdo nezastřelil :loool:
 

DeletedUser

Guest
No s těma lékama nevím, ale slyšel jsem o tom očkování. Následky očkování jsou kolikrát o mnoho horší než chřipka samotná!
 

DeletedUser

Guest
Nemáte někdo nějaké informace?...Já teda nic ted o tom nevím...ale jak už tu psali...pořád je větší šance že vás někdo přejede/zastřelí/zbyje/otráví atd...na světě toho je...
 

DeletedUser7905

Guest
Nedávno sem četl takový zajímavý článek.... Škoda že jsem ho už nenašel..

Ročně zemře na obyčejnou chřipku kolem 1.000.000 lidí

Na prasečí to zatím ani tohoto čísla nedosáhlo... Dělají z toho akorát vědu.... Ale v tom článku to bylo rozepsané....
 

DeletedUser

Guest
hlavně, že mají ve státních rezervách několik tisíc dávek Tamiflu........ale s prošlou záruční dobou! A nyní se rozhodli, že tyto léky budou distribuovat do nemocnic.....a to ještě nemají zjištěné, jaké účinky to bude mít na lidi. V TV ukazovali tu krabičku a měla expiraci 2009.....
Proč naše orgány nic nedělají? Pokud najdou kontrolní orgány v obchodě byť jeden prošlou potravinu, tak je z toho aféra.

A aby toho nebylo málo, tak zde je něco z článku na netu:
Kubánské ministerstvo zdravotnictví v úterý přiznalo, že v Havaně řádí cholera. Potvrzeno má 51 případů nákazy. Před pár měsíci se cholera objevila na východu země v provincii Granma, kde si nemoc vyžádala tři oběti.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru