• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Návod Pravidla a vzor hlášení bugů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12516

Guest
Mnohdy se stane, že hra nefunguje tak, jak má... Proto máte jako hráč možnost tyto chyby a problémy hlásit. Jak správně a přesně to máte udělat, se dozvíte zde...

Pro Hlášení chyb a Bugů samozřejmě platí pravidla fóra, ale podle §10. - Specifická pravidla ("10. Specifická pravidla
Mějte na paměti, že některá pod-fóra, sekce /Návrhy, Návody, atd./, mají doplňující pravidla, prosím, pročtěte si je předtím, než tam něco napíšete, na něco odpovíte.") zde platí navíc níže uvedená specifická pravidla pro sekci Hlášení chyb a Bugů.

Pravidlo první: Jeden bug/chyba - jedno hlášení.
- Zbytečně přiděláváte práci nám, ale i sobě... Vždy se podívejte, jestli se náhodou stejná chyba neřeší. Zbytečně se zaplňuje fórum, navíc se stejná věc řeší ve více topicích.

Pravidlo druhé: Vždy zkontrolujte, jestli odesíláte oznámení chyby/bugu do správné podsekce.
- Chyby v textu do chyb v textu, bugy (zmizel mi předmět apod.) do Bugů.

Pravidlo třetí: Když nahlásíte nějaký problém, prosím přesně ho popište, popřípadě přidejte screen.
- Opravdu Vám nemůžeme poradit, když napíšete "Nejde mi hra."

Pravidlo čtvrté: Vyberte výstižný předmět.
- Na předměty ve stylu "pomóóóóóóóc!!!!" příliš hráčů nekouká, mohli byste přijít o jejich cenné rady a zkušenosti.

Pravidlo páté: Nespamovat.
- Na co psát komentář, který někdo napsal před Vámi... Zbytečně se zhoršuje orientace v topicu...


  • Nikoho nezajímá, že vám to taky nejde. Pokud nemáte nějaký nový postřeh, neřeknete něco nového, co jste zkoušeli apod., nepište.

  • Samozřejmě, že můžete napsat, že už jste zkoušeli reinstalaci Windowsů, "F5", smazání paměti prohlížeče atd., pokud to již neřekl někdo před Vámi se stejným problémem.

  • U nahlašování chyb v textu samozřejmě nemusíte psát, že se v textu dá orientovat i bez opravy.

Přečtěte si co by jste měli udělat, před tím než vytvoříte nový topic.

Teď se dostáváme k samotnému vzoru, jak by mělo hlášení vypadat.
Prosím dodržujte tento postup, je to pro nás i Vás lepší a přehlednější.

Univerzální hlášení
Nick:
Svět:
Do čeho bug/chyba zasahuje:
Popište přesněji váš problém:
Jak dlouho problém přetrvává:
Jaký používáte webový prohlížeč:
Použil jste univerzální rady:
Používáte nějaké přídavné scripty:
Dělá to jenom vám, nebo i ostatním hráčům:
Co jste vyzkoušel pro odstranění chyby:


Úkolové hlášení (připisujeme k univerzálnímu hlášení - pouze pokud se jedná o úkol)
Název úkolu:
Zadavatel:
Citace úkolu:
Jaký je problém v úkolu:
Jak si představujete, že by měla být textová chyba opravena:
Návrh opravy jiné než textové chyby:

Ve spoileru si můžete přečíst vzor správného vyplnění: [SPOIL]Univerzální hlášení
Nick: dawe474
Svět: Arizona
Do čeho bug/chyba zasahuje: Chyba v textu
Popište přesněji váš problém: V textu po přihlášení (kde se píše o každodenní náštěvě - bonus) blbne text. Jsou tam velká malá písmena, text se nedá pomalu přečíst... Níže přidávám Screen.
Jak dlouho problém přetrvává: Minimálně tři dny
Jaký používáte webový prohlížeč: Google Chrome
Použil jste univerzální rady: Ano
Používáte nějaké přídavné scripty: Ne
Dělá to jenom vám, nebo i ostatním hráčům: Ptal jsem se kamaráda. I jemu to dělá. Používá Mozilu bez scriptů.
Co jste vyzkoušel pro odstranění chyby: Pomocí funkce Google Chrome (zkontrolovat prvek) jsem hledal, kde by mohla být chyba. Napadlo mě chybné nastavení charsetu.

Úkolové hlášení (připisujeme k univerzálnímu hlášení - pouze pokud se jedná o úkol)
Název úkolu: Poraž banditu
Zadavatel: Šerif
Citace úkolu: n/a
Jaký je problém v úkolu: Úkol již jsem splnil, bohužel nejde mi odkliknout tlačítko "Splnit úkol".
Jak si představujete, že by měla být textová chyba opravena: n/a
Návrh opravy jiné než textové chyby: Poprosil bych o opravu bugu. V případě že to není chyba, poraďte mi, jak to opravit, či dokončit.[/SPOIL]
Prosíme dodržujte vzor, doporučujeme před založením tématu zkopírovat (CTRL+C) a vložit do zakládaného tématu (CTRL+V). Přehledně vypsané chyby se řeší snadněji, můžete se dočkat pomoci rychleji (nejen díky zásahu supportu, ale i cenným radám kolegů hráčů).
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru