• V úterý 14.1. proběhne aktualizace na verzi 2.116. Více informací najdete na herním fóru

Návod Pravidla soutěží

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Soutěžní koutek


V této části fóra naleznete aktuálně probíhající soutěže, kterých se lze účastnit, ale také soutěže již ukončené, než budou přesunuty do archivu.

Pokud toužíte po jiném typu soutěže, můžete využít hlasování v tématu k tomu určeném. Tam samozřejmě můžete navrhnout i konkrétní soutěž, která by se vám zamlouvala, ovšem musí být reálně uskutečnitelná. A možná se dočkáte i realizace. :)


Obecná pravidla soutěží:

 1. Do soutěže se může zapojit každý pouze s jedním účtem. Případné další soutěžní příspěvky z multiúčtů nebudou brány v potaz a taktéž hlavní účet bude ze soutěže vyřazen.
 2. Moderátoři, administrátoři (ani další členové týmu) se nemohou soutěží účastnit, pokud u dané soutěže není psáno jinak.
 3. Každá soutěž má jasně daná data i časy jejího počátku i ukončení. Pokud časy uvedeny nejsou, vždy se to vztahuje k 00:01 hodin (počátek prvního soutěžního dne nebo okamžikem zveřejnění) a 23:59 hodin (konec posledního soutěžního dne).
 4. Tým The-West si vyhrazuje jakoukoli soutěž předčasně ukončit, pozměnit pravidla nebo výši odměny a to bez nároku na náhradu.
 5. Výherci soutěží si uplatní výhru prostřednictvím ticketu. Ticket bude označen jako Výhra v soutěži na herním fóru nebo Výhra v soutěži na FB, kde uvedete herní nick, na který odměnu chcete zaslat. Výhru můžete i darovat.

Doplňková pravidla pro jednotlivé typy soutěží:

Tipovačka / vědomostní soutěž
 • Pokud více hráčů uvede jako svůj tip totožnou odpověď a ta bude správná, vítězem bude ten z nich, který svůj příspěvek odeslal jako první.
 • Soutěžní příspěvek, ve kterém bude vyjmenováno současně několik tipů, bude ze soutěže vyřazen.
 • Stejně tak bude vyřazen i účastník, který odešle několik soutěžních příspěvků za sebou během krátkého časového úseku za účelem tipu odpovědi. Pokud svůj tip na správnou odpověď změníte, použijte prosím možnost úpravy (vlevo dole pod vaším příspěvkem).

Kreativní soutěž

 • Není povoleno kopírovat a/nebo upravovat výtvory jiných uživatelů!
 • Je také zakázáno používat výtvory stažené z internetu a vydávat je za vlastní. A to i s úpravami.
 • O vítězi rozhodne tým způsobem neveřejného hlasování - pokud není v zadání soutěže uvedeno jinak.

Bojové soutěže
 • Tyto mají vždy pravidla jasně uvedená ve svých oznamovacích vláknech.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.