• Nově připravovaná aktualizace 2.172 je naplánována na úterý 26. dubna. Upozorňujeme, že může dojít ke změně data i obsahu aktualizace. Více informací najdete na herním fóru
  • Henry byl pozván k oslavě založení města Independence. Zavázal se, že přinese mapu města, která by měla být v jeho domě. Bohužel ji nemůže najít. Pomůžete mu vyřešit problém a mapu najít? Musí dodržet slovo a přinést to, co slíbil. Pospěš si! Nemá moc času. Více informací najdete na herním fóru

Pravidla tržiště

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

klubun

Guest
Pro celou tuto sekci kromě Pravidel hry a hlavních pravidel fóra platí i následující:

* Do této sekce nepatří žádné dotazy ohledně hry - od toho máme sekci Nápověda (či se můžete pokusit vyhledat odpověď na Weststats či FAQ).

* Diskuze o kostelu, funkcích hry a další zakládejte v Salónu.

Každý hráč má právo na založení 1 threadu, který pojmenuje svým herním nickem. V tomto threadu si vypíše veškeré podmínky (cena, datum prodeje, předmět/produkt, vlastnosti předmětu/produktu, omezení prodeje,..) prodeje/nákupu vybavení. Thread je možné kdykoliv aktualizovat pomocí tlačítka Upravit, je povolené pingnout si téma 1x za měsíc na horní příčky témat.

Potřebujete-li přejmenovat/smazat/přesunout téma, napište moderátorům.


Příklad správně založeného tématu
Název threadu: hráčka A

Zdravím,

rozhodla jsem se prodat následující:

Indiánská čelenka
Prodejní cena: dražba
Vyvolávací cena: $ 1600
Omezení: všichni hráči


Zároveň bych ráda koupila:

Červená čelenka, Poník, Mačeta

Jestli máte zájem o některou z mnou nabídnutých věcí, nebo vlastníte některé z věcí, které sháním, prosím kontaktujte mě ve hře.

Děkuji a přeji krásný den.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru