• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Primera Division

DeletedUser

Guest
Teď sice riskuji napomenutí, ale španělskou ligu si zrušit nedám. A nakonec se to téma jmenuje úplně jinak.
Oblíbený klub - FC Barcelona
K loňské sezoně není co dodat. To se hned tak nevidí, nádherné zápasy.
 

DeletedUser

Guest
Pokud už máš rozum proč to neponechat.
Španělská liga je silná a kvalitní, ale já k ní nějak nepřilnul. I když pár zápasů jsem viděl a je fatk, že BARCA to válela. Uvidíme co bude letos jestli to zopakují.
 

DeletedUser7063

Guest
Španělská je podle mého nejlepší na světě. No jo Barca to válí:D
 

DeletedUser

Guest
teším sa na nový real, ale v každom prípade VISCA EL BARCA!! :)
 

DeletedUser

Guest
Taky jsem zvědavý jak se nové sestavy ukážou. Je to vždy koření každého ročníku. Já nejsem příznivec skládání mužstva z těch supr hvězd pouze tak se těším jak jim to půjde nebo nepůjde.
 

DeletedUser

Guest
Ona je Barcelona dobrá,ale minulou LM měla postoupit Chelsea,kdyby ten sudí nepodváděl,on byl podplacený.The blues ěli mít ještě 3 penalty.
 

DeletedUser

Guest
No ten zápas mě dorazil. Já fandil Chelsea se synem, ale už od půlky jsem mu říkal, že to tak dopadne a taky, že jo. Kdo byl jak podplacený nevím myslím, že na tété úrovni si to nikdo neriskne, ale na pohled to tak fakt vypadalo:sugar sugar:
Uvidíme letos co LM ukáže za dramata. Mimochodem díval se někdo z vás na sestavu Panatinaikosu Athény když hráli se Spartou ? Ti by mohli taky něco ukázat letos pokud se sehrají atd. Myslím, že v Řecké lize to bude zajímavé.
 

DeletedUser7829

Guest
Ale ale ale...A čo tá červená karta pre Abidala za to,že Anelka sa potkol o svoje nohy?:ehm:...A penalta mohla byť tak jedna a nie tri..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Chelsea hrala s 10 hráčmi vo vlastnej šestnástke, za taký futbal si nezaslúžila postup do finále
 

DeletedUser

Guest
Chelsea prostě dosud nehrála fotbal, na který by se dalo koukat. Hrála maximálně účelově. Naopak Barca hrála v uplynulé sezoně líbivý fotbal, který stál opravdu za to a ještě byl vysoce efektivní. Pamatujete ještě to historické vítězství na Realu??? Prostě by mě opravdu nebavilo přijít na zápas za nemalé peníze a nic pěkného nevidět. Fotbal by snad měla být zábava pro diváky. Někdy je to opravdu jenom kšeft, stačí se podívat na naší Spartu a majitelům to ještě stačí, aspoň to Křetínský často tvrdí.
 
Nahoru