• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Privátny server

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16200
  • Vytvořeno

DeletedUser16200

Guest
Dobré ráno,

chcel by som získať vlastný server za 500.000 bodov priateľstva. Aktuálne ich na sk6 mám presne 2.054. Mám pre vás ponuku.

Registrujte sa na sk Arizonu pod týmto linkom a získajte VIP miestenku na súkromný server!

Každý minutý zlatý nugget hráčom registrovaným pod týmto linkom Vám bude vyplatený na súkromnom serveri "mesačnou mzdou".

Takže ak tam miniete 1.000 zlatých nuggetov, na novom serveri budete dostávať každý mesiac 1.000 nuggetov zdarma!

Podmienkou pre vstup na tento server je byť registrovaný pod týmto linkom a mať minutých minimálne 400 zlatých nuggetov!

Ak máte nejaké otázky/dotazy smerujte ich do tohto topicu alebo mne na fóre do PM-ky ;-)
 

DeletedUser

Guest
ja viem, že je to pekná snaha...ale keď už chceme mať server podľa vlastných pravidiel, tak je lepšie sa regnúť na betu cez ten abedyho link a minúť 1200 nuggetov - už má skoro 300.000 bodov, to už je k 500.000 oveľa bližšie ako 2000...a ak sa bude dať aj nejaké pravidlá toho sveta naozaj nastaviť, tak abedy to správí určite dobre...

LINK
 

DeletedUser

Guest
dik, moc to nesledujem ale teraz je stav takyto 337972 / 500000 (68%)
 

DeletedUser16200

Guest
Pochybuju, že by tam směl a rozdával nugety. Tohle by neprošlo...

Tak potom je to zavádzajúce, je tam písané, že server s administrátorskými právami. Ak tam len tak nemôžeš rozdávať nuggety, tak nemáš plné administrátorské práva..
 

DeletedUser

Guest
To, že budeš admin podle mě neznamená, že můžeš dávat nuggety komu chceš. Nejsi majitel :-)
 
administratorská práva k privátnímu světu za 500 000 PB zahrnuji jen moznost řídit daný svět...možnost naklikat jake předměty budou ve městech ke koupi.. atd :-) možnost disponovat mocí přidělovat nugety hráčům jenž na tento svět přijmeš, v tomto však zahrnutá není..takovou pravomoc má a bude mít jen samotné INNO :-)
 

DeletedUser

Guest
presne ako pise merlinos, myslim ze ani nepojdu pridavat veci do inventov..osobne ma to vobec netrapi. myslim, ze to aj tak Inno nakoniec nejako zmeni aby to bolo nevyhodne.
 

DeletedUser

Guest
abedy: koukal jsem, že ten speciální set jsi dostal ty a dva další hráči. Netušíš, zda za nimi stojí podobná kampaň jako tvoje, či pouze lidi jsou blázni a nugetují? :-)
 

DeletedUser

Guest
nemam tusenie. obaja su nemci, myslim, ze hraju na de serveroch.
 

DeletedUser

Guest
A ty body přátelství jsou jenom z jednoho světa, nebo ze všech? Dík za odpověď
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16495

Guest
Jestli už někdo takový Server má - nedal by mi odkaz? Ale češi ho asi mít nebudou :(
 
Nahoru