• Ve středu 7.4. proběhne aktualizace na verzi 2.122 Více informací najdete na herním fóru
  • Vážené hráčky, vážení hráči a příznivci počítačových her, v letošním roce jsme se rozhodli uspořádat velký sraz všech milovníků českých a slovenských verzí her firmy InnoGames Více informací najdete na herním fóru

Otázka Proč jste nečinní?

S celou situací nahlášení jsme byla obeznámena. Než načnete příště prosím vypisovat, že situace nebyla řešena, že jsme to nechali být a nic neřešili, zjistěte si alespoň pravdivé informace, jak to bylo. Nahlášenou zprávu jsem viděla a ráda bych sdělila, že ač zpráva byla nahlášena, tak pozdě. Pokud vidíte nevhodné chování hráčů, je třeba to neprodleně nahlásit. Pokud si toho všimnete pozdě, zapomenete, existuje časový limit +- pár minut, do kdy lze urážku správně nahlásit. Např: pokud je momentálně ve chvíli, kdy chcete nahlásit urážku 10hod a všimnete si, že někdo porušil pravidla na chatu 9:20, kliknete na nahlášení dané zprávy, bohužel je již pozdě. Systém automaticky nahlásí +- pár min zpětně. Tohle byla situace i u tohoto nahlášení. Takže víceméně zpráva nebyla nahlášena správně a nemohla být řešena.

Co se týče nevhodného chování zde na fóru, to jsem již řešila. Ale jelikož jsem toho měla hodně, nestihla jsem dané zprávy vymazat. To udělám zpětně. Vlákno znovu otevírám, nicméně zdržte se komentářů, které by vyvolali hádky. Jinak dané téma opět uzavřu.
Pokud oba mluvíme o tom stejném, tak zmiňovaný screen se objeví v případě, kdy nahlášená urážka není ohodnocena trestnými body. Ovšem to se může stát i v případě, kdy jednu urážku nahlásí více hráčů a příslušný supportér potrestá v dostatečné míře první urážku, zatímco ostatní nahlášení už je nucen odmáznout bez bodu, protože počet nahlášení nemá vliv na výši bodového postihu.
To, o čem jsi psala, blokuje už systém samotný okamžitě a hráči se tak ani nepovede urážku úspěšně nahlásit.
Pár let zpátky se tady tato problematika už také řešila...

Slovo "čobol" je hodně diskutabilní.
A co "negr" "černá huba" apod nechutné výrazy?Taky se to někoho dotkne a někoho ne, kdo určuje teda zde co je a co není OK?Když čobol je diskutabilní, ty slova na začátku co jsem uvedl jsou taky diskutabilní?
Je jedno zda tvojí kolegové znají to slovo a je jedno kolik z nich to bere jako urážku, pro někoho to je urážlivé slovo, řekl bych až rasistické a nemá nic společné s touto hrou!
Ty zprávy kde se to objevilo byli hádky, jogi ničí hru na jerichu bojovníkům že kope xy pevností denně, časy ala 03h rano, 9h dopoledne apod a byla na salonu konverzace kde se ho ptal člověk proč to dělá, vždyť může chodit na boje s ostatními apod, proč takto hru ničí apod, odpovědi byli že protože může, že mu to pravidla nezakazují a následně zaznělo "čoboli tu nechceme" jako odpověď na to že ten tázající hráč psal na salonu po slovensky, myslím že to opravdu OK není.
Ta druhá hláška byla taky jogiho narážka na to že někdo psal na salonu po slovensky, a ani v jednom případě nešlo o přátelskou konverzaci.
Chápu že občas pracují nervy apod a člověk se lehce vyprovokuje, znám sebe v hospodě ale i tak je tady snad nějaký zákon (když to tak řeknu) pravidla, co je ok a co začíná být za čarou, nebo ne?
Za chvíli co, začneme si psát o lidech z afriky jako o "negrech" a bude to fajn?
Oznámení, které nahlásí jen tři řádky, je k ničemu. Čím je text delší, tím lépe.
Jak?
Když kliknu na salonu na nick hráče, dám že nahlásit provinění tak se mi otevře okno a dole se píše že "zpráva/profil bude zkontrolován" to znamená že že zpráva co hlásím bude zkontrolována nebo jak?
Dole je jen malé okénko odůvodnění a max je 20 znaků, takže jak můžu nahlásit nebo vám poslat ke kontrole větší konverzaci?
Pokud vím tak se salon neukládá a tímto nahlášením se vám pošle jen jedna zpráva, tak jak teda mám poslat ke kontrole celou konverzaci?
(přes ticket asi ne že?když se salon neukládá a screenshot neberete jako důkaz)
Pokud někdo polskému hráči napíše, že je pšonek, je to urážka?
Pokud řeknu nějakému člověku co třeba pochází ze sýrie, tady či někde jinde v evropě něco jako "přistěhovalce zde nechceme" nebo támhle řeknu nějakému člověku co zde žije, pracuje apod ale pochází třeba z afriky že "negry tady nechceme" je to urážka?(to samé až na to že se zde nejedná o slováka a označení čobol)
Nad tímto taky chcete vést diskuzi?Tady myslím že není o čem diskutovat snad pro pána jána..

...
Ty zprávy kde se to objevilo byli hádky, jogi ničí hru na jerichu bojovníkům že kope xy pevností denně, časy ala 03h rano, 9h dopoledne apod a byla na salonu konverzace kde se ho ptal člověk proč to dělá, vždyť může chodit na boje s ostatními apod, proč takto hru ničí apod, odpovědi byli že protože může, že mu to pravidla nezakazují a následně zaznělo "čoboli tu nechceme" ...
Se dívám, že ti ani tak nejde o „čoboly", ale o rozumnou dobu vyhlašování bitev :D

Se dívám, že ti ani tak nejde o „čoboly", ale o rozumnou dobu vyhlašování bitev :D
To byla odpověď na to co miko psala, že by ráda měla celou debatu, nejen kousek.
Nejsem bitevník, a ani nemam v plánu být, proto mi je to co se děje na jerichu kolem bitev jedno, taky jsem v ty konverzaci nebyl zapojen ale to neznamená že mi nevadí vyjadřování jogiho..

EDIT:
Ale zato se možná budeme potkávat v dobru a některý hráči na jerichu budou dostávat oznámení semnou-duelové. :)

Slovo čobol neriešim. Ak to majú niektorí chuť používať je to ich vec. Je to niečo ako černoch povie druhému černochovy negr(ako to ja vnímam). Proste vyhnúť sa tomu nedá, ale nijak ma to netrápi. Ja se říká "pro hlupáka každý hloupý" :)

A mrzí ma, že niekto kazí niekomu hru...