• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Pro příznivce aliance SP na sedmičce

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

DeletedUser9371

Guest
Přátelé, kamarádi, medaile nebudou

Právě teď nastala ta chvíle, kdy musím uznat že SP má v této chvíli drtivou převahu na hře a na celé mapě světa 7 co do pevností.
Osobně dávám od bitev "znechuceně oraz". Začalo to fejky ( obě strany ) a pak rozpadáváním se aliance Aliance, na čemž mám největší podíl já, Krosna33 osobně. To proto, že alianci jsem spoluzakládal a stál jsem v čele vedení aliance Aliance více než rok od jejího vzniku. Jenže : Hrát s hráči, kteří se nervově ( psychicky ) hroutí při prohře a neúspěších v útocích, hádají se jak psi o kost, pomlouvají se mezi sebou, uráží se, nadávají si vzájemně, tahají do hry osobní problémy, neumí prohrávat, hrát v klídku a pohodě jako já, prostě nebudu. Proto jsem z vedení slušně a po rozloučení se odešel ( důvody jsem uvedl všem hráčům ). To co následovalo místo poděkování že jsem tvrdě denně i 10 hodin táhl alianci Aliance přes rok, byla pecka. Jediní dva hráči mi poděkovali. Ostatní jen nadávají, vyhrožují duely, jsou uražení, provokují, vyčítají. Prostě síla.
Cílem mého odchodu bylo založit novou alianci, to jsem udělal. Já umím hrát i trpělivě čekat a právě proto, že jste ( SP jako celek ) těžký a hlavně dobře sjednocený soupeř, tak znovu dál a dál proti Vám od roku 2009.
G270163.gif
Osobně tady trávím třetí Vánoce v boji proti Vám a další troje tady trávit budu. Mě se nezbavíte.
G270163.gif


Gratuluji a hezké Svátky i Nový Rok 2012 přeje alianci SP :

img.php
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Chlape z Batmenova obchodu. To bych se upsal kdybych měl jmenovat.

Hráče bych musel rozdělit na 3 skupiny. Na Ty co mě nesnáší, no a Ti ať jdou světem dál. Ti se ze hry i z kolektivu vymlátí sami a to nejen na hře, ale i v životě.
Pak na Ty, co mě znají a já znám je. A je jedno na které straně pevnosti stojí, Ty jmenovat nemusím. Ti to ví a já to vím taky.
No a pak na Ty co mě neznají a Ti mě zase ve hře poznají lol


img.php


Nejsem sběratel reputací. Na to tu jsou jiní. Hraji pro pohodu a relax.
 

DeletedUser9371

Guest
G440106.gif


Takže přátelé i nepřátelé v boji na naší sedmičce,

protože zítra na to nebudu mít čas, (na poslední chvíli dárky a spousty domácích prací, rodina, děti a podobné akce), přeji Vám Svátky plné pohody, bohatého Ježíška ( Ne Santu ) a Štastný Nový rok 2012 těm, co třeba mizí na chalupy, chaty, na hory či dovolenou a už se tady v letošním roce nesejdeme.
Ale co vím, je to že se tady určitě sejdeme v krutém boji proti Vám, alianci SP za rok.

Díky Vám Všem za společnou hru plné zábavy a hlavně Všem hráčům co to tady se mnou na sedmičce táhnou už třetí Vánoce bez nerváků při prohře, urážení se a tak podobně.

Ať se daří v pevnostech, duelech či úkolech i v roce 2012

img.php


Nejsem sběratel reputací. Na to tu jsou jiní. Hraji pro pohodu a relax.
 

DeletedUser9371

Guest
Toto je poslední příspěvek v roce 2011 :):)

Takže, Vážení nepřátelé v boji. Přeji Vám Šťastný Nový rok, rok 2012. Hodně štěstí, zdraví a spojenosti nejen na Westu, ale i ve Vašem reálném životě.

Doufám, že na mne nezanevřete a budete se se mnou " řezat " v pevnostech i v Novém roce.

img.php


Nejsem sběratel reputací. Na to tu jsou jiní. Hraji pro pohodu a relax.
 

DeletedUser14186

Guest
Tak dá se říct že už si všechno napsal a já se připojuji a Přeji Všem Šťastný Nový Rok 2012.

Občas mě něco naštve. Nemám rád podrazy a zákazy. S tím se smiřte jinný nebudu.

A věřte aliance SP , že mě se taky nikdy nezbavíte. Jste pro mě Super soupeř a to mám rád .Díky Vám za to.

Tak že začínáme oslavovat. Příjemnou hru v Roce 2012.
 

DeletedUser9371

Guest
Nezbývá mi nic jiného, než alianci Společenství přátel (SP) gratulovat k ovládnutí mapy na sedmičce.

Komu čest, tomu čest. :72: :72:
 

DeletedUser

Guest
Cau krosno :D Tak jak se to na sedmicce vyviji? Jiste si nekteri lide vsimli ze jsem zmizel :D:D:D Hlavne zeky ... ktery prisel k prvnimu mistu v duelantech jako slepy k houslim :D:D:D a urcite se ted naparuje ze je prvni (kdybych zustal ... nemel by sanci :D ) ... ale nejak jsem se rozhodl ze emigruji a nyni pusobim na s1 :D:D Moc pozdravuji vsechny kdo toto budou cist a budou z mesta DRAGONU :hoj: dejte sem obcas info at mam o vas pardi prehled :D

Rammy
 

DeletedUser9371

Guest
Jasně chlape, vyřídím a všiml jsem si, že jsi zmizel jako můj a nejen můj "nepřítel (soupeř) na krev a trapitel v duelech". lol
Tak ať se daří na jedničce. Já na sedmičce prásknu dveřmi jako poslední, až to bude povinnost. Neutíkám dobrovolně z ničeho, co jsem začal. Takže to tam dotáhnu a pak "emigruji s většinou". Mám to jednoduché, hraji jen tam a Colorado. Takže je mi to jedno , kam s tou normální a zdravou partou hráčů (zdravou duchem) ve hře potáhnu.
Škoda plánovaného zániku sedmičky a takových kvalitních a fér protihráčů. Rozprchneme se po světech a možná se potkáme. Doufám ale, že ne ve "Věčných lovištích" po duelu s Tebou.
:72:
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru