• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

procento nálezu produktu

DeletedUser123

Guest
Ahoj prosím jde nějak zvýšit procento nálezu produktu?
 

DeletedUser16057

Guest
Ahoj, navýšit to lze. Nejlepší způsob je mít hodně pracovních bodů, které si naženeš oblečením vhodným na danou práci. Případně mít zapnuto prémko na příjem. :)
 

DeletedUser11313

Guest
Případně to před dokončením práce podpořit oblečením na "štěstí".
(stěstí se vyhodnocuje při ukončení práce)
 

DeletedUser

Guest
Štěstí s nálezem produktu nesouvisí. To souvisí s nálezem předmětů.

:klubun:
 

DeletedUser16057

Guest
Teď mě ještě napadá jeden item a to [item=2466] nebo-li Posilnění produktu, který vylepší šanci na nález produktu o 25% po dobu 8h. Tento item dostaneš z Truhly kořistí, kterou získáš za 5000 VB v shopu nebo při štěstí ti padne v Dobrodružství. :)
 

DeletedUser123

Guest
pracovních bodů mám dost přes 300
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16057

Guest
Tak pak záleží na typu práce. :)
Jsou totiž práce, kde máš při málo PB hodně % na nález produktu. Přitom můžeš mít i práci, kde máš hodně PB, ale nízké % nálezu produktu(např. Strážit vězení-Pouta; Přepadení banky-Tiskařská deska)
 

DeletedUser16057

Guest
Málem jsem zapomněl na případnou bonusovou práci (Zlatá či stříbrná) :) :D
Takže i to se mnohdy vyplatí vyhledat :) Díky tomu pak dostaneš kromě vyššího % na nález produktu, tak i více $ + expů :)
 
Já si myslím, že to štěstí právě může pomoci u hledání těch obtížně najdutelných produktů jako třeba tiskařská deska, kde se šance nalezení pohybuje v řádu jednotek procent.

Ono nikde není, případně mě opravte, definováno, na co má to štěstí vliv. Zda vysoký bonus na štěstí může sem tam pomoci ke "štěstí" v podobě vyhnutí se zranění z práce...
 
To už je zapadlé, ale bylo to tu jasně řečeno. Možná to dohledáš na wiki, pokud ne tak ti to řeknou admini anebo ti kluci z "TWDB". Ovšem myslet s že při některých produktech to pomůže anebo "sem tam" .se vyhneš zranění - tak buď ano nebo ne...
 

DeletedUser11313

Guest
Štěstí s nálezem produktu nesouvisí. To souvisí s nálezem předmětů.

:klubun:

NoNoNo. A zkoušel jsi to někdy, nebo jsi jen opsal nějaké "moudro" ala "jedna paní povídala"?

Máš-li pravděpodobnost nalezení produktu třeba 30%, najdeš ho statisticky zhruba 1x za 3 práce. Obleč si sváteční sadu, kde Ti 6ks dává 70% štěstí navíc a pak nám sem napiš svoje poznatky.

(pravděpodobnost nalezení produktu bude 51%, takže ho statisticky najdeš zhruba 1x za 2 práce)
 
To už je zapadlé, ale bylo to tu jasně řečeno. Možná to dohledáš na wiki, pokud ne tak ti to řeknou admini anebo ti kluci z "TWDB". Ovšem myslet s že při některých produktech to pomůže anebo "sem tam" .se vyhneš zranění - tak buď ano nebo ne...

Česká Wiki o štěstí hovoří pouze, když ho zahrnuje jako bonus u sad a nebo v jednom případě, kdy zmiňuje jeho existenci v rámci tehdy nového pracovního systému.

Odvahu hledat to zde na fóru jsem zatím nesebral.

Nechci nějak hanit team z neznalosti, ale obávám se, že přesná definice štěstí je podobné "tajemství" jako kostel, přesné vzorce pro výpočet tref a úhybů v bitvě i v duelu nebo onen random vyhazující předměty z prací, truhel a nebo proměnné hodnoty pro zmiňované výpočty tref/úhybů.
 
Nahoru