• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

prodej věci do vlastního města

  • Zakladatel vlákna misastehlik
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
už jsem asi přelouskal úplně všechny poradny,faqy aj. ale nikde jsem se nedopídil k jedný věci a to - když mám třeba tři šedý čapky, tak by logika velela, aby nešly prodat v mým městě pokud tam nemám ještě krejčího, ale ono to ve vlastním koloniálu jde...zřejmě je to čilej obchodník ten koloniálník a kolonialista...jde mi spíš o to, že mám i tolik diskutovanou černou čelenku na prodej a protože ji dle informací může prodávat jen krejčí tak by mě zajímalo, co se s ní stane, jestli ji prodám u nás ve městě v koloniálu...jestli se po dostavení krejčího u něj na krámě objeví nebo je blbost ji teď prodávat a počkat si až dostavíme toho krejčího, aby si ji mohl koupit někdo z obyvatel našeho města nebo někdo za 4.násobek odjinud...? díky za radu, snad jsem to napsal aspoň trochu srozumitelně...
 

DeletedUser807

Guest
Prodej věcí není závislý ani na druhu obchodu ani na jeho levelu, takže věci můžeš prodávat v jakémkoli obchodě jak u sebe tak v jiném městě. Klidně můžeš prodat zbraně u krejčího, hra ti to v pohodě umožní. Ovšem to co prodáš, z toho budeš mít pouze finance. Neobjeví se to v obchodě, takže to nikdo jiný koupit nemůže a bohužel ani později, až bude požadovaný obchod na požadovaném levelu, prodej zde slouží opravdu jen pro to, aby jsi z toho měl finance, protože obchodování jako takové, ještě není ve hře zavedeno.
Takže pokud máš třeba černou čelenku, o které víš, že ji budeš potřebovat, určitě ji neprodávaj. Zboží se v obchodech objevuje zcela náhodně, takže nikdo nemůže vědět, co na dalším levelu do obchodu dostane, protože každé město má jiný sortiment. Vždy dostanete jen určité zboží pro určitý level. Jaké zboží by to mohlo teoreticky být zjistíš
pro obchod:http://cz.weststats.com/Shops/general/
pro krejčího:http://cz.weststats.com/Shops/tailor/
pro zbrojíře:http://cz.weststats.com/Shops/gunsmith/
 

DeletedUser

Guest
aha

tak tohle jsem cet', ale na takhle propracovanou hru mi to pripadalo jako o dost slabsi clanek, ze tam neni moznost ty lepsi veci schovat pro budouci pokoleni ve vlastnim meste...ok diky moc...p.s. ty celenky mam dve, jinak bych o prodeji nemluvil...teda pokud v budoucnu nebudu potrebovat obe...no uvidime
 

DeletedUser

Guest
tak si ji schovej, v budoucnu se teoreticky počítá s obchodem mezi hráči a třeba ji uplatníš a vyděláš na ní balík
 

DeletedUser1318

Guest
Já myslím, že tato hra je, mimo jiné, postavená i na náhodě, to co říkáš, že něco prodám - jako v bazaru - a ono to tam zůstane má jistě svou logiku, ale pro tuto hru by to nebyl přínos. Dovedu si představit, že by se daly domlouvat kšefty typu já mám to a to, prodám to u tebe ve městě, ty si to koupíš, na oplátku u nás prodáš něco jinýho, a to zase nákupem získám já. Vtip je v tom, že když máš extra štěstí, můžeš "najít" i předmět, třeba zbraň, kterou ani nebudeš mít k dispozici u zbrojíře, případně ji budeš mít několikrát. Šutrů, obušků a praků všeho druhu už mám tolik, že bych si mohl otevřít vlastní soukromý obchod. Když to taháš sebou, tak v tom máš líp uložený finance než v bance. Vždyť nventář je bezedný.
Ze stejného důvodu jsou i rozdílné prodejní ceny v obchodech v mým městě a cizím městě. To se sice dá obejít, ale je diskutabilní, jestli tím třeba neposílíš potenciálního nepřítele :ups ha:
Kdyby to nebyla hra, ale simulátor života na divokém západě, asi by to bylo špatně, takhle si myslím, že je to v pořádku.
 

DeletedUser

Guest
pochopil jsem...

po tom co jsem dostal odpoved od nurri, tak uz jsem se na to dival taky jinak, ale jsem lama na 24 lvl a 1 jsem nehral. tzn. ze vubec netusim kolik tak muzou mit penez ti nejlepsi a ani se po tom nepidim, takze mi prislo ( v my neznalosti ) logictejsi prodavat ty lepsi predmety ve svym meste bud pro nasledovniky nebo pro prespolni za vic. rozhodne s timhle randomem je to mnohem lepsi...a protoze nedostavas od vlastniho krejciho vic penez za hadry nez od jinejch, tak je i jedno ten druhej bod, ze je divny ze v kolonialu lze prodat vse...
a na zaver omluva:

p.s. diakritiku pisu jen vyjimecne, kvuli problemum se dvema prsty (krcni pater - plotynky - snizeni hybnosti...(15 let jsem psal vsema deseti a ted me dva prsty na levy ruce neposlouchaj, takze pisu jen 8 prstama a je to trochu potiz, kdyz jima mam skakat na pismenka s diakritikou...) to pro ty co maj v podpisu neco o cestine, diakritice, interpunkcich, interupcich, korupcich, erupcich apod...btw. cituji: "Píši česky..." je sice moc hezky, ale píšu česky je česky taky, akorat ne spisovne, ale hovorove, coz zrovna na foru o pistolnicich, barech, squaw a jinejch masovejch vrazich asi tolik nevadi...kdyz tady nekdy clovek cte, co dokazou jiny napsat, tak mi to připadá takové jemně nepřístojné a mírně povýšenecké, dokonce bych se nebál i říci až nevhodné tohoto fóra a hry...tedy pokud to autor výše zmiňovaného postskripta nemyslel jen jako laškovný žertík, jímž je samozřejmě i tento můj komentář...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru