1. V úterý 6.8. proběhne aktualizace na verzi 2.106. Více informací najdete na herním fóru
    Zamítnutí oznámení

Prodej vylepšených věcí

Téma v sekci 'Archiv' založené uživatelem gabor nagy, 31. led 2017.

1. gabor nagy

gabor nagy

Registrace:
    12. srp 2010
    Obdržená poděkování:
    1.052
    Pěkné odpoledne,
    Chtěl bych se optat, zda-li někdo z vedení neví, jestli bude v budoucnu možnost prodeje vylepšených věcí ? Teďko mi spousta takových věcí leží v inventáři a většinu z nich nevyužívám, takže bych je rád povyměňoval s jinými hráči a zároveň myslím, že asi nejsem jediný, kdo to tak má. Poněvadž postupem času většina hráčů střídá, mění a rozprodává sady a je škoda, když se mi válí v inventáři třeba nějaký klobouk vytuněný na trojku a je mi prakticky k ničemu, protože ostatní věci ze sady vyměním za to, co se mi hodí více.

Díky

Nikca, Iruska7 a abe888 za toto poděkovali.
  2. HIV-

HIV-

Registrace:
    30. pro 2009
    Obdržená poděkování:
    242
    Při zavádění vylepšování bylo deklarováno, že rozhodnutí vylepšit předmět má stejnou váhu jako volba charakteru, pohlaví a nebo řemesla a nepůjde vzít nikdy zpět, tedy ani prodávat.

Pokud by to bylo umožněno, bylo by to velké překvapení.

3. IGHAS

IGHAS

Registrace:
    2. lis 2009
    Obdržená poděkování:
    70
    No zas na druhou stranu, kdyby se při rozkládání se vytvořily vždy jen dvě kopie nižšího lvlu, tak by to za mě bylo dostatečně funkční i opačným směrem.

4. Pavlík1834

Pavlík1834

Registrace:
    11. kvě 2013
    Obdržená poděkování:
    13
    Spíš než prodávat upgradované věci, bych uvítal jejich downgrade.

5. Misho

Misho

Registrace:
    7. lis 2008
    Obdržená poděkování:
    95
    Bylo by to super.. a já co četl, tak něco podobného za návrh padlo i u nich na forku. A community manager se k tomu vyjádřil, že děkuji za feedback a názory a budou zvažovat.. tak by jsem se nedivil ničemu postupem času. :) Nicméně, také se mi válí v inventu dost věcí, který i kdyby nešly rozložit, ale jen prodat, tak by určitě udělali radost někomu koho bych rád podpořil aby například mohl s námi bitvit kvalitněji nebo něco podobného.. Takhle mraky věcí zatuhne v oběhu a nejde s nima fakt nic dělat. Nezbývá než doufat. :)

6. IGHAS

IGHAS

Registrace:
    2. lis 2009
    Obdržená poděkování:
    70
    Ad zatuhlé věci (a asi trochu offtopic) - za mě to je způsobeno tém, že INNO prostě do hry neiplementovalo fungující aukci (takovou, kde by příhoz byl příhoz a celé to nebylo jen o to trefit poslední vteřinu) a když pak člověk neví tržní cenu, tak radši začne syslit invent a měnit věci napříč světy, protože tenhle systém je narozdíl of té aukce daleko více fér. A to jestli nějakým způsobem povolí rozklad věcí, tenhle stav nijak neposune (uff, jsem zas v tématu :) ).

HIV- za toto poděkoval/a.
  7. Vencju

Vencju

Registrace:
    13. pro 2008
    Obdržená poděkování:
    14
    Pokud by INNO zavedlo rozkládání věcí nebo jejich dražitelnost, přijde tím o část zisků. Takto jsou vylepšené věci zamrzlé v inventářích a hráče, kteří je chtějí, to nutí si je obsatarat jinou cestou, která může být zpoplatněná nuggety. Samozřejmě bych možnost, předěvším rozkládání vylepšených věcí, přivítal, ale něvěřím, že to v blízké budoucností umožní.