1. V úterý 6.8. proběhne aktualizace na verzi 2.106. Více informací najdete na herním fóru
  Zamítnutí oznámení

Prodej vylepšených věcí

Téma v sekci 'Archiv' založené uživatelem gabor nagy, 31. led 2017.

 1. gabor nagy

  gabor nagy

  Registrace:
  12. srp 2010
  Příspěvků:
  451
  Obdržená poděkování:
  1.052
  Pěkné odpoledne,
  Chtěl bych se optat, zda-li někdo z vedení neví, jestli bude v budoucnu možnost prodeje vylepšených věcí ? Teďko mi spousta takových věcí leží v inventáři a většinu z nich nevyužívám, takže bych je rád povyměňoval s jinými hráči a zároveň myslím, že asi nejsem jediný, kdo to tak má. Poněvadž postupem času většina hráčů střídá, mění a rozprodává sady a je škoda, když se mi válí v inventáři třeba nějaký klobouk vytuněný na trojku a je mi prakticky k ničemu, protože ostatní věci ze sady vyměním za to, co se mi hodí více.

  Díky
   
  Nikca, Iruska7 a abe888 za toto poděkovali.
 2. HIV-

  HIV-

  Registrace:
  30. pro 2009
  Příspěvků:
  1.526
  Obdržená poděkování:
  242
  Při zavádění vylepšování bylo deklarováno, že rozhodnutí vylepšit předmět má stejnou váhu jako volba charakteru, pohlaví a nebo řemesla a nepůjde vzít nikdy zpět, tedy ani prodávat.

  Pokud by to bylo umožněno, bylo by to velké překvapení.
   
 3. IGHAS

  IGHAS

  Registrace:
  2. lis 2009
  Příspěvků:
  1.231
  Obdržená poděkování:
  70
  No zas na druhou stranu, kdyby se při rozkládání se vytvořily vždy jen dvě kopie nižšího lvlu, tak by to za mě bylo dostatečně funkční i opačným směrem.
   
 4. Pavlík1834

  Pavlík1834

  Registrace:
  11. kvě 2013
  Příspěvků:
  770
  Obdržená poděkování:
  13
  Spíš než prodávat upgradované věci, bych uvítal jejich downgrade.
   
 5. Misho

  Misho

  Registrace:
  7. lis 2008
  Příspěvků:
  634
  Obdržená poděkování:
  95
  Bylo by to super.. a já co četl, tak něco podobného za návrh padlo i u nich na forku. A community manager se k tomu vyjádřil, že děkuji za feedback a názory a budou zvažovat.. tak by jsem se nedivil ničemu postupem času. :) Nicméně, také se mi válí v inventu dost věcí, který i kdyby nešly rozložit, ale jen prodat, tak by určitě udělali radost někomu koho bych rád podpořil aby například mohl s námi bitvit kvalitněji nebo něco podobného.. Takhle mraky věcí zatuhne v oběhu a nejde s nima fakt nic dělat. Nezbývá než doufat. :)
   
 6. IGHAS

  IGHAS

  Registrace:
  2. lis 2009
  Příspěvků:
  1.231
  Obdržená poděkování:
  70
  Ad zatuhlé věci (a asi trochu offtopic) - za mě to je způsobeno tém, že INNO prostě do hry neiplementovalo fungující aukci (takovou, kde by příhoz byl příhoz a celé to nebylo jen o to trefit poslední vteřinu) a když pak člověk neví tržní cenu, tak radši začne syslit invent a měnit věci napříč světy, protože tenhle systém je narozdíl of té aukce daleko více fér. A to jestli nějakým způsobem povolí rozklad věcí, tenhle stav nijak neposune (uff, jsem zas v tématu :) ).
   
  HIV- za toto poděkoval/a.
 7. Vencju

  Vencju

  Registrace:
  13. pro 2008
  Příspěvků:
  498
  Obdržená poděkování:
  14
  Pokud by INNO zavedlo rozkládání věcí nebo jejich dražitelnost, přijde tím o část zisků. Takto jsou vylepšené věci zamrzlé v inventářích a hráče, kteří je chtějí, to nutí si je obsatarat jinou cestou, která může být zpoplatněná nuggety. Samozřejmě bych možnost, předěvším rozkládání vylepšených věcí, přivítal, ale něvěřím, že to v blízké budoucností umožní.