• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Prodloužení deadlinu

Zdravím,
doufám, že bude prodloužen deadline u úkolovky Příprava na sklizňový festival, kde jsem mohl splnit asi třetí úkol až tento týden ve čtvrtek po velice podařených updatech...

Pokud je to ve špatné sekci, tak se omlouvám, ale vůbec se tu v tom nevyznám :).
 

Pawn

Člen týmu
Dle toho co vím tak Příprava na sklizňový festival by měla končit až 9.9. stejně jako denní úkoly. Takže je času víc než dost na to ji dokončit.
 
Já považuji za samozřejmost, že pokud byla ve hře chyba, které znemožňovala plnění úkolů, lhůta pro dokončení řady se úměrně prodlouží. Není vůbec důležité, že je teoreticky stále dost času na dokončení: úkolová řada byla naplánovaná na určité časové rozpětí, a to nebylo dodrženo. Určitě to znevýhodňuje hráče, kteří nemají čas se připojit denně nebo z jakýchkoli důvodů nehrají tak intenzivně.
 

Symphie

Člen týmu
Nevím, jak to mají kolegové v Německu vymyšlené, pravděpodobně ji nechají běžet stále. My máme pouze informace k tomu, že se úkolová řada prodlužuje do 16. 9, jak už napsal i kolega Pawn.
 
Ahoj,no říká Vám něco Babylon???Kocourkov???
Díky chybě,nešlo odehrát,aktualizace se povedla až na druhý pokus pokud se nepletu :O
Pak se podá informace o prodloužení do dneška 9.9 a nejde odehrát,další informace je že to poběží do 16.9 a budeme čekat do neděle pokud se aktualizace tedy povede :O
Takže 4 dny čekáme,aby se to pak o 4 dny prodloužilo :D
Stavba a dodatečné opravy našich silnic,dálnic a tunelů probíhá hladčeji než jeden úkol na TW který je starý,nudný a o ničem :(
Je mi z toho opravdu smutno :tumbleweed:
 
Jestli se to bude nějak řešit, můžete jim do Německa rovnou vyřídit, že by mohli prodloužit deadline i na tu úkolovku Čas sklizně a denní duelové úkoly... Nějak jsem to nestihl :D :D
 
Nahoru