• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

produkt z řemesla

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
chtěl jsem se jen zeptat, zdali se nestala nějaká chybička při určování co který produkt z řemesel bude přidávat.

konkrétně mluvím o produktu z mastičkáře a to na úrovní 550 bodech - výroba vzácného likéru.

situace: předchozím vyráběním i se zelenou úrovní mohu dát max 575 bodů. další recept je až 600 bodů. tímto receptem mám tedy (se zeleným stupněm vyrábění) získat 25 bodů. počítám že tak 50 produktů na to budu potřebovat......

důvod: nelíbí se mi, že ostatní řemesla mají na této úrovni mnohem lepší řemeslnické výrobky.
produkt který obsahuje suroviny na výrobu:
7ks brambor
7ks cukru
1kočičí zlato
1 bavlna
1kámen
4 obilí
1 mírová kvetina
1 lotosový květ
1pila
2 džbány
2 sklenice vody

má jako bonus co přidává:
Bonus energie: 10%
Zvýšení duelové motivace: 15%

co jsme se ptal hráčů okolo mě, tak za tento bonus by dali tak 1000 dolarů maximálně 1500 dolarů. což proti nákladům, které výroba stojí je poměrně málo. u ostatních řemesel je to vyvážené tím, že se tam dal počet použití.
nemohlo se stát, že zde se na to zapomnělo?


krom toho že recepty na této úrovni nejsou nikde k nalezení a jediná možná (normální cesta krom nalezení) je padnutí z bedny kterou stejně teď už nikdo nemá - železné bedny se ani předtím nevyplatili otevírat natož teď za ně dávat dluhopisy..

informace čerpány z http://tw-db.info/?strana=recipe&craft=2

co jsem to počítal, tak na každém produktu který vyrobím na této úrovni prodělám tak 10-15K, což při tom počtu výrobků činí nemalou částku..... :)
 

DeletedUser13667

Guest
Ahoj,
chybička se nestala. Teda aspoň u nás. S přidáním Union shopu do hry se řemesla hodně znevýhodnily a je pravda, že třeba tento výrobek je velice prodělávající. Bohužel to musíš brát jako "nutné zlo" aby ses dostal až k těm nejlepším výrobkům.
 
v tom případě moc děkuji :) ve srovnání třeba s moderním brněním je to excelentí výrobek :) ještě že jsem byl tak blbej a bral jsem si mastičkáře.. :(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru