• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Projekt Kolonizace

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

Projekt Kolonizace


  • Celkový počet hlasujících
    75
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13949

Guest
Zatím jsem se nepřiklonila ani k variante ANO, ani k variantě NE. Pořád trochu čekám, že pochopím, PROČ?

Samozřejmě chápu pravidla, jen jsem v tom zatím nenašla smysl pro jakýkoliv svět.

Shrnu: Lidé na měsíc opustí svá města, nahrnou se do měst duchů, vyprázdní svoje měšce dvakrát: na výstavbu a na překopání schopností (zkušení dělníci už dávno stavaři nejsou, vše už postavili a nechat stavět novou krev je velmi nákladné), město nazvou originálním názvem (tato část se mi bez ironie opravdu líbí) a za měsíc město opustí.

Výsledek: Hráči chudší o pár tisíc dolarů a jen lépe vystavěná a opět opuštěná města duchů (název se nezachovává)

Tak v čem je smysl?
 

DeletedUser9371

Guest
Napad se mi libi, treba by support mohl mit nejaky nastroj na resetnuti mest duchu (urcite to neni nemozne realizovat) lidi by se zabavili a tymove makli, stavitele by zas meli nejake vyuziti pro postavu.
Dalo by se to rozsirit i o boj:
Stavitel si boucha sve 2h doleti duelant odstreli ho a vystavba je v haji :) uz vidim jak se masakruji konkurencni stavbari. :)

No právě, o tom to je. Vem si tu zábavu. Když denně otravuješ hráče v telegramech. Klečíš, modlíš se, prosíš ( někdo nadává, proto už nehraji za původní a první alianci ) aby šli do bitvy na druhou stranu mapy, tak je tam nedostaneš. U takovéto soutěže budou běhat a komunikovat jak "namydlení" :D
Logicky se tam stáhnou duelanti. Taky to dělám když jsou sváteční úkoly a podobně a vím, že je třeba například na křižovatce a nebo u města duchů najednou 100 hráčů, to je pole neorané na duely. Hlavně tam vždy najdu hráče na které mám "pifku" za jejich hru, za hru kdy za každou či jakoukoli cenu musí být první ve hře a tím dělají pak zle v kolektivu :D:D
 

DeletedUser

Guest
Jako nápad se mi to velice líbí i s těmi českými názvy, ale nemohu se zbavit dojmu, že jde o zpestření hry pro vysoké levely, protože já na svém levelu kdy jsem založil město 31.1. které mělo cca 500 bodů a nyní má 5300 bodů a stála mě i mé spoluhráče výstavba bez mála 30000 USD, tak se mi rozhodně nebude chtít a troufám si říci že ani mým spoluhráčům město opustit a začínat znovu od nuly.

Další nevýhodou pro malé levely je, že neporostou, protože zkušenostmi za stavbu udělají level za několik týdnů a ne za dva dny, když plní úkoly apod. Takhle si vyplácají energii na stavbu 4 hodiny a musí jít spát aby zase mohli stavět.

Další mínus v dnešní době, kdy jsou dluhopisy je, kdo za nás co bysme poctivě stavěli dělal opakovatelné úkoly, sháněl materiál na výrobky?

Abych jen nekritizoval tak co udělat úpravu, že by se mohly zapojit i stávající města kde by před začátkem udělali screen kolik má město bodů a na konci by se počítaly pouze výstavbové body, které přibyly? Tím by relativně malá města měla inspiraci věnovat se více stavbě a popřípadě přijímat další hráče. Hráči bez měst by měli motivaci do měst se hlásit.

Ačkoliv to tak nevypadá, tak se mi tvůj projekt jako jeden z mála líbí a má potenciál, jen je potřeba ještě doladit detaily, ale dávám projektu své ANO.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Díky Albale za upřímnou kritiku i nápad. :)
Update to trochu komplikuje a soutěž ztrácí podle mě na významu co do počtu dní jejího trvání. Je jasné, že se teď hráči věnují hlavně trénování denních úkolů, plnění úkolů pro získání "Soba Rudolfa" a podobně.
No a co to tedy udělat tak, že soutěž by byla něco jako poplach na vojně ? Nečekaně. Někdo prostě "zařve poplach". Soutěž by trvala teď plácnu 24 - 48 hodin. Pak vyhlášení vítěze. Prostě jednorázové akce s vidinou brzkého získání odměny. Myslím si, že by to na hráče zabralo. Třeba soutěž o Rudolfa je samozřejmě zajímavá, ale to jak jsem už tady přispíval, ne každý hráč umí hrát dlouhodobě a trpělivě.
Pokec je na Vás, cupujte mě, párejte. Víc hlav víc ví :D
 

DeletedUser

Guest
Ten nápad s tím poplachem se mi líbí a myslím, že je to přesně ten aktivátor, který tomu chyběl. Možná by se ani velká města nemusela stěhovat, neboť nyní jde stavět do nekonečna kostel a tím by byl počet bodů dán také. No nebudu se ti v tom moc šťourat, ale věřím, že to dotáhneš na správnou kolej a budu se na zpestření ve hře těšit.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru