• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Prosincový report - Diskuze

DeletedUser17781

Guest
Překvapila mě změna v duelování a to že se budou moci duelovat i hráči bez měst. Ale bodygardi jsou skvělé věc :)
 
Doufám, že bodyguardi zavedeni nebudou. Zcela by pak zmizela možnost duelovat lenochy a jako duelová obchrana je již zavedená legsalizace cíleného uspávání se víc než dostatečná.

Zvýšení úrovně...no uvidíme o kolik a jak to celé bude řešeno. Multiplayer stále vypadá veskrze pozitivní.
 

DeletedUser

Guest
Jestli po navýšení úrovní expy zůstanou, proč ne.
 

DeletedUser9990

Guest
Navýšení lvl by dle mého názoru mělo mít za cíl...

1)pokusit se na pár dní ještě trochu zabavit staré-přeživší hráče
a hlavně
2)vydělat více peněz pro firmu,spousta lidí bude totiž opět šílet,aby mohli býti prvními v bezcenném žebříčku

Pokud by byla automaticky navýšena úroveň u hráčů,kteří mají již nyní mnoho zkušeností nad 120lvl,obojí by padlo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
- podle mě hlavní důvod je ten, že potenciál bonusových sad zvládlo INNO vyplácat zanecelý rok a teď nastoupí nové sady, které budou pro +120 lvl (rozumněj tomu tak, že roztočí se inflační spirála v síle předmětů, která se teď nějak zasekává ..)
- exp přes 120 lvl by snadno sly vyřeřit tak, že by ti je hra odebrala a vrátila po dosažení 150 lvl (kde by pak už nehrály takovou roli) - ale tohle jednoduché a čisté řešení a takže, to určitě dopadne jinak ...
- odobně jen doufám, že INNO opravdu půjde do sebe a ony lvly přes 120 budou potřebovat opravdu HODNĚ zkušeností
 

DeletedUser

Guest
Překvapila mě změna v duelování a to že se budou moci duelovat i hráči bez měst.

To mě taky, ale nevím jak Tebe, mě v negativním smyslu. Pokud si hráč vybere cestu bez města, je již v tuto chvíli poměrně dost za tento výběr perzekuován. Peníze do banky může vložit s 20% poplatkem, nemůže spát zdarma v hotelu (částečnou vyjímku má dobrodruh) a v pevnosti nemůže vůbec. Navíc poslední úkoly vyžadují být členem města, takže ty taky plnit nemůže. Ale dobrá, je to kolektivní hra, žádoucí je, aby byli hráči ve městě. Jenže je tu druhá strana mince, je tu spousta úkolů, které je lepší plnit bez města, jelikož je za prvé nutné se převléct do hadrů, které z vás dělají snadný terč, za druhé, je hodně nepříjemné se trmácet přes celou mapu za zadavatelem a on vás pak nějaký dobrák pošle zpět do hotelu. Suma sumárum se mi tento nápad nelíbí. Bodyguardi to asi moc nevyřeší, jelikož nevěřím, že by to nebyla nenugetová záležitost.

Mě osobně duely nikdy nebavily, takže jakékoliv omezení duelů uvítám. Klidně ať jsou záležitostí pouze duelantů. A co se týče duelování před bojem? Každý kdo bude přihlášen do boje a nebude v pevnosti, může být duelován, bez ohledu na charakter.
 

DeletedUser17781

Guest
To mě taky, ale nevím jak Tebe, mě v negativním smyslu. Pokud si hráč vybere cestu bez města, je již v tuto chvíli poměrně dost za tento výběr perzekuován. Peníze do banky může vložit s 20% poplatkem, nemůže spát zdarma v hotelu (částečnou vyjímku má dobrodruh) a v pevnosti nemůže vůbec. Navíc poslední úkoly vyžadují být členem města, takže ty taky plnit nemůže. Ale dobrá, je to kolektivní hra, žádoucí je, aby byli hráči ve městě. Jenže je tu druhá strana mince, je tu spousta úkolů, které je lepší plnit bez města, jelikož je za prvé nutné se převléct do hadrů, které z vás dělají snadný terč, za druhé, je hodně nepříjemné se trmácet přes celou mapu za zadavatelem a on vás pak nějaký dobrák pošle zpět do hotelu. Suma sumárum se mi tento nápad nelíbí. Bodyguardi to asi moc nevyřeší, jelikož nevěřím, že by to nebyla nenugetová záležitost.

Mě osobně duely nikdy nebavily, takže jakékoliv omezení duelů uvítám. Klidně ať jsou záležitostí pouze duelantů. A co se týče duelování před bojem? Každý kdo bude přihlášen do boje a nebude v pevnosti, může být duelován, bez ohledu na charakter.


Mne jako duelantovy to nevadí, fajn bude více lidí na duelování, ti bez měst, kteří nevědí o této změně a budou mít u sebe prachy, tím + pro mne :)
Zase ale obchodníci jsou mimo města úmyslně pod ochranou duelování. Takto budou muset platit ochranu za bodygardy. Mě by se toto líbylo, hlavně kdyby bodygardi mohli být lidé, ale pro hru to bude mít negativní důsledek. :pianista: :zásek::lovec:
 

A víš o tom, že Je důležité v jakých hadrech tu práci zadáváš (teda v 99% případů ), nikoliv čem ji dokončíš ? Tj. v pracovním můžeš být oblečen cca 10 sekund (a to ještě např. v hotelu ..) a běhat po mapě jen v duelovém ..

čím více omezíš duely, tím více omezíš nárůst duelové úrovně a paradoxně, tím více duelů tě jako neduelového hráče čeká ...
 

DeletedUser1318

Guest
... Ale dobrá, je to kolektivní hra,...
Kolektivní?
Proč?
V současné době je samozřejmě výhodné být občanem města, ovšem úplně nezbytné to nebývalo, a to právě bylo na westu zajímavé i pro hráče, kteří se po prérii potulovali příležitostně nebo osamoceně. Pro plnění úkolu dnes mohu do města vlézt prakticky bez vědomí zakladatelů, po splnění zase vypadnout i bez pozdravu.
Mně se líbila ta krásná možnost volby, kdy se rozhodnu sám, jestli budu duelovat nebo se duelovat nechám, jestli budu úkoly plnit nebo nebudu, jestli budu platit za nugety či nikoliv.
Herně bych duely bez města (pokud ten nesmysl myslí vážně) "ošetřil" tak, že kdo dueluje lidičky bez města, stává se psancem, který po jistou dobu nemá nárok na spánek v hotelu a nákup v obchodě - třeba.
Duel je duel, vyzvu někoho - "hele, vometáku, změříme síly, připrav si hadry a kvéry a poměříme, kdo je lepší".
Duel není "hele, sbíráš stříbro, těžíš ropu, či jinou lukrativní činnost? hadry máš, že tě nechrání ani před počasím a v ruce zednickou lžíci? tak tě picnu zezadu nějakým kanónem a oberu o všechno."
Jenže ono je asi těžké chtít po současných vývojářích, kteří zjevně chyběli u zrodu začátku westu, aby chápali hráče. Zjevně jsou pod tlakem ekonomů a asi se cítí jak mezi mlýnskými kameny.
Jednu hru už odstavili, zůčastnění hráči tvrdili, že tam nebyl žádný vývoj a posun.
Nás tady těmi všemi novými výmysly chtějí umlátit do bezvědomí?
Přemýšlel někdo třeba nad tím, že ještě pořád na starých zkomírajících světech hrají staří kousci na vysokých levelech, kteří kvůli třeba adventnímu kalendáři musí absolvovat několik nových tutoriálů? Systém barevných vykřičníků a otazníků skoro potřebuje manuál, kolové řady nelze plnit kontinuálně, protože je nutné čekat na zpřístupnění prací, a v neposlední řadě pár starých a mraky nových chyb, přenastavování úkolů za chodu a teď ještě rozvrtat i duely?
Na jednu stranu už jsem tu četl plno různých nápadů, které nakonec vyšuměly, nechat napadat i neobčany se ovšem jeví jako vcelku nenáročný zásah, do kterého se ti umělci možná pustí.
No uvidíme...
 

DeletedUser

Guest
Doufám,že ti bodyguardi nebudou zavedeni!Já jsem dělník a duelují mě furt a taky tu nebrečím,to by pak nebyl west bez duelů.Každá lama by si zaplatila bodyguarda a vklidu by si levlil a pracoval.Jak k tomu přijdou ti staří westmani?:D to tu budou přibývat 120tky po desítkách.A co řemeslo INNO?To nic?Zase máme čekat další 2 roky na 2 další výrobky?!!!!
 

DeletedUser

Guest
Kolektivní?
Proč?

Tate, souhlasím se vším co jsi napsal. To "kolektivní" nebylo myšleno tak, že beru takto hru, ale částečně je nám to takto servírováno. Jak už jsi psal i Ty, zřejmě se s naží odstranit i poslední svobodnou volbu. Osobně nemám tolik času, abych byl ve městě a věnoval se činnostem tím spojených. Tak jsem radši bez města a jen se věnuji úkolům. Občas se stává, že se jen jednou za den přihlásím kvůli bonusu a víc nic.
 

DeletedUser

Guest
Já jsem trochu zmaten.
Zde je uvedeno, že je v plánu, aby se bitev o pevnosti mohli zúčastnit i hráči bez měst. Jediná výhoda imho z toho plynoucí by byla právě ochrana proti duelům, nyní je v plánu povolit duelaci hráčů bez měst, což více-méně předchozí žhavou novinku ruší.

...
Bodygárdi mi přijdou jako úplná hloupost. Už nyní mám jako duelant na Eldorádu stále méně a méně terčů, protože se hráči uspávají o práci. A tak si říkám, jaký hlubší smysl má směr duelant, když nemohu dělníkům sabotovat stavbu, když jsou uspaní, když nemohu bitevníkům ubírat HP před bitvou, protože se uspali, když nemohu sběračům bránit ve sběru surovin na úkoly, do pevností .. , když jsou taky un-fair uspaní. K čemu pak v rámci kolektivu tento směr je? Ještě bodygárdy do toho a už nebude co řešit.

Takže možnost duelovat hráče bez měst vítám, ačkoliv nejspíš stejnak budou uspaní, takže mě to nepomůže a je jen znechutí, protože budou mít o starost víc.
 

DeletedUser17781

Guest
Kolektivní?
Proč?
V současné době je samozřejmě výhodné být občanem města, ovšem úplně nezbytné to nebývalo, a to právě bylo na westu zajímavé i pro hráče, kteří se po prérii potulovali příležitostně nebo osamoceně. Pro plnění úkolu dnes mohu do města vlézt prakticky bez vědomí zakladatelů, po splnění zase vypadnout i bez pozdravu.
Mně se líbila ta krásná možnost volby, kdy se rozhodnu sám, jestli budu duelovat nebo se duelovat nechám, jestli budu úkoly plnit nebo nebudu, jestli budu platit za nugety či nikoliv.
Herně bych duely bez města (pokud ten nesmysl myslí vážně) "ošetřil" tak, že kdo dueluje lidičky bez města, stává se psancem, který po jistou dobu nemá nárok na spánek v hotelu a nákup v obchodě - třeba.
Duel je duel, vyzvu někoho - "hele, vometáku, změříme síly, připrav si hadry a kvéry a poměříme, kdo je lepší".
Duel není "hele, sbíráš stříbro, těžíš ropu, či jinou lukrativní činnost? hadry máš, že tě nechrání ani před počasím a v ruce zednickou lžíci? tak tě picnu zezadu nějakým kanónem a oberu o všechno."
Jenže ono je asi těžké chtít po současných vývojářích, kteří zjevně chyběli u zrodu začátku westu, aby chápali hráče. Zjevně jsou pod tlakem ekonomů a asi se cítí jak mezi mlýnskými kameny.
Jednu hru už odstavili, zůčastnění hráči tvrdili, že tam nebyl žádný vývoj a posun.
Nás tady těmi všemi novými výmysly chtějí umlátit do bezvědomí?
Přemýšlel někdo třeba nad tím, že ještě pořád na starých zkomírajících světech hrají staří kousci na vysokých levelech, kteří kvůli třeba adventnímu kalendáři musí absolvovat několik nových tutoriálů? Systém barevných vykřičníků a otazníků skoro potřebuje manuál, kolové řady nelze plnit kontinuálně, protože je nutné čekat na zpřístupnění prací, a v neposlední řadě pár starých a mraky nových chyb, přenastavování úkolů za chodu a teď ještě rozvrtat i duely?
Na jednu stranu už jsem tu četl plno různých nápadů, které nakonec vyšuměly, nechat napadat i neobčany se ovšem jeví jako vcelku nenáročný zásah, do kterého se ti umělci možná pustí.
No uvidíme...


No přemýšlím nad tím, kdo tuto hru hraje jen kůli kolektivu ve městě, nebo v ali a ne kůli jejím krásám a zármutkům. :pianista:
 

DeletedUser9990

Guest
Doufám,že ti bodyguardi nebudou zavedeni!Já jsem dělník a duelují mě furt a taky tu nebrečím,to by pak nebyl west bez duelů.Každá lama by si zaplatila bodyguarda a vklidu by si levlil a pracoval.Jak k tomu přijdou ti staří westmani?:D to tu budou přibývat 120tky po desítkách.A co řemeslo INNO?To nic?Zase máme čekat další 2 roky na 2 další výrobky?!!!!


Tam jde o to,jak by chtěli tu "ochranku" ošetřit.Podle návrhu/nástřelu,má mít stejné schopnosti i oblečení,zbraň jako najímatel,ale nikde jsem nenašel co se stane,když ten slavný bodyguard lehne,jestli naskočí další klon (nedivil bych se už ničemu),nebo po dalším duelu lehne i hráč osobně?!Také jak to bude se započítáváním duelové statistiky,prohrané-vyhrané duely,uspaní protivníci,npc protivníci?To přece nemůže být normálně započítáváno jako dosud.
Jinak duelování bez města je naprostá hloupost.Mně je to sice jedno,ale zdá se mi to jako krok špatným směrem (opět),to byla jedna ze specifických možností této webovky.
Nechápu proč každý měsíc dávají report,když zdaleka zatím nesplnili,věci z minula.Např.,kdy se změní/upraví ta duelová motivace?To je tak těžké udělat?
 

DeletedUser1318

Guest
Takže možnost duelovat hráče bez měst vítám, ačkoliv nejspíš stejnak budou uspaní, takže mě to nepomůže a je jen znechutí, protože budou mít o starost víc.
Náš pohled asi vždycky bude rozdílný, já duely nemusím, ale pro zdárné hraní asi oba chápeme, že je potřeba najít nějakou rovnováhu, aby ty jsi měl cíl a mně zůstala chuť hrát dál. Situace na některých světech je taková, že ty nemáš koho duelovat a já nemám komu nabízet a od koho nakupovat.

No přemýšlím nad tím, kdo tuto hru hraje jen kůli kolektivu ve městě, nebo v ali a ne kůli jejím krásám a zármutkům. :pianista:
Netuším, co ti vyšlo za výsledek, pro každého má west asi jiné kouzlo, třeba vymyslíme nějakou anketu, koho co na něm přitahuje nejvíc přitahuje nejvíc.
 

DeletedUser17760

Guest
já osobně nechodím na dueli ale jsem bitkař
pamatuji si west dost dlouho hrál jsem ho když začínali bitvy o pevnost
já bych jen nechal když jsi ve města tak můžeš bít duelován a když ne tak nebít protože to pak je diskriminace kdo pracují a mají pak i tak stížený podmínky

a jsem zjedav co bude pro bitkaře a na bitvách nového :D
zpozdravem Hejkic :D
 

DeletedUser17781

Guest
Tate a spol. Kdyby se zavedlo to čím hrozí, bodygardi by byli hráči nebo by je dělal počítač?
 

DeletedUser17760

Guest
tak když budou ty bodygardi tak at to jsou hráči alespon to bude otroch lepší :kobylka: budou si alespon muset věřit na vzájem :pianista: :lovec:
 

DeletedUser17781

Guest
No já bych si nestěžoval, ale myslím, že to neudělají. Odešlo by spoustu lidí.
 
Nahoru