• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Prosincový report - Diskuze

DeletedUser

Guest
no.. tak myslim, že s TW skončim.. jak oco to je???? duelovat hráče bez města to je fakt nehorázná kravina. nechápu, jak někdo tohle mohl vymyslet! to chcete ještě víc znechutit hru??????? divim se, že někdo ještě nevymyslel, že se může duelovat hráč, který je v hotelu.

za chvíli nás to bude automaticky házet do bitev a ani tu nebudeme muset být, nemusíme mít město a vlastně by bylo nejlepší, kdybychom jen měli platit a ono to bude hrát za nás...


FAKT DOBRÁ PRÁCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Srandisti stále vyhrožují s koncem, přitom budou hrát dál a dál:-)
 

DeletedUser17781

Guest
no.. tak myslim, že s TW skončim.. jak oco to je???? duelovat hráče bez města to je fakt nehorázná kravina. nechápu, jak někdo tohle mohl vymyslet! to chcete ještě víc znechutit hru??????? divim se, že někdo ještě nevymyslel, že se může duelovat hráč, který je v hotelu.

za chvíli nás to bude automaticky házet do bitev a ani tu nebudeme muset být, nemusíme mít město a vlastně by bylo nejlepší, kdybychom jen měli platit a ono to bude hrát za nás...


FAKT DOBRÁ PRÁCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Toto je tak nějak výstižné, ale nevim nevim, jestli ti kdo tu říkají že s westem skončí to vážně udělají.
 

DeletedUser11313

Guest
No,zákeřnejch přepadení byl západ plnej. Ale temnejch a osamělejch hvozdů plnejch zvěře, zlatonosnejch potoků a vůně přírody taky. Takže kompromis,kompromis by to chtělo ...
 

DeletedUser17760

Guest
driv nez prusli pevnovnosti tak vladli TW dobrodruzi a duelanci a vojaci bili c tech leten diskriminovany nebo se vubec nepouzivali
po prichodu pevnosti se znenil styl hry vojaci pribyvali a byla ta hra vic zajimava dio ty doby nez nekterym lidem omrzeli bitvy
 

DeletedUser9990

Guest
driv nez prusli pevnovnosti tak vladli TW dobrodruzi a duelanci a vojaci bili c tech leten diskriminovany nebo se vubec nepouzivali
po prichodu pevnosti se znenil styl hry vojaci pribyvali a byla ta hra vic zajimava dio ty doby nez nekterym lidem omrzeli bitvy


Mám sice problém pochopit tvůj příspěvek,ale snad se mi to tedy podařilo rozluštit.
V bitvě o pevnost jsem nikdy nebyl,ale charakter vojáka jsem používal, používám stále.
 

DeletedUser17760

Guest
ja myslel ze pred bitvama bil vojak skoro na prd protoze vojak je na bitvy ne na dueli
ale ted vojak ma lepsi vyhody kvuli bitvam
 

DeletedUser17781

Guest
Také to pomatuji, byli to hrozné časy, to bylo ještě když sjem hrál nevím před kolik lety na s1. Na 50 levlu mě to pak přestalo bavit.
 

DeletedUser17760

Guest
jj bez pevností mi pak hr taky moc nebavila a přetím i bez chatu to bylo :D
 

DeletedUser17781

Guest
Tak za mého začátku chat už byl, ale moc jsem tu hru nechápla, možná i proto mě přestala bavit
 

DeletedUser11063

Guest
Já mám postavu dělníka, takže jsem na duely - zvláště ty prohrané už zvyklý :-) Ale možnost bodyguarda mi přijde jako hloupost. Pouze se tím snaží zakrýt systém, který díky jejich neschopnosti přestal fungovat. A tohle tomu nepomůže. Od toho přeci slouží město - aby spolupracovalo a pomáhalo si. Alespoň tak to dříve fungovalo - když se začínalo. Stačilo při stavbě napsat, že mě (jako dělníka) sejmuli a hned se o něj postaral zbytek města a tak by to mělo správně fungovat. Takto byly přece na začátku myšleny dané charaktery a jejich vlohy - dělník stavba, dobrodruh peníze, vojáci a duelanti ochranka. Místo přidávání nových a nových blbostí, by se měli zamyslet, proč tento systém přestal fungovat, proč je v dnešní době char. jen na ozdobu či přítěž, proč jsou hráči stále víc a víc otráveny,..
 

DeletedUser17781

Guest
Ano dříve spolupráce fungovala, ale nyní jak vypadá normální město? Klobouci + pár jedinců občas napíší něco na chatu, a forko skoro nikdo nečte.
 
stále jsem nepochopil, proč by mělo jít duelovat hráče, co nemají město. je mi jasné, že kdysi an divokém západu dueloval každý každého a zákeřně. ale na divokém západu nebyli zlaté zbraně, milióny sad a svěmožných kravin, který jsou leda k zaplácnutí inventáře.

prostě už neví co by, tak vymýšlejí kraviny a netuší, že tím spíš odlákají další hráče. ať místo všemožných prav atd. vymyslí něco nového, jako pevnosti (něco uplně nového) to potom budou hráči chodit za kamarádama "hele, hraju hru a oni tam teď dali novinku. je to fakt super. pojď to vyzkoušet"

než si tohle support uvědomí, tak bude konec světa..
 

DeletedUser17781

Guest
Je to prostě zbytečnost, pouze lidé stratí ochranu před duely a budou muset platit za Bodygardy. Myslím si že nás zase opustí pár hráčů.
 
Nahoru