• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Prostřeno

Prostřeno 1000 dolarů Itemy můžete získat

  • ano pls hlasujte

    Hlasy: 6 37,5%
  • ne pls tam nehlasujte

    Hlasy: 10 62,5%

  • Celkový počet hlasujících
    16
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14698

Guest
Určitě všichni znáte pořad prostřeno.

Pro ty kdo ne tak krátké visvětlení

Je to Pořad v kterém jsou pět soutěžících.

Každý den v týdnu [ pondělí,úterý,středa,čtvrtek,pátek]

vaří jeden soutěžící.

A soutěžící bodují jídlo soutěžícího který pravě vaří.



Můj návrh je že by se lidi nad lvl 20 mohli pokusit uvařit co nejlepší jídlo umí je jedno level ale musí mít vstach k vaření a jídlo by se mu ukázalo ve městě

Potom třeba náš známý super moderator darling může posoudit jídlo na jejich level kdo podle našeho známého moderatora darlinga uvařil nejlepší jídlo na jeho lvl vyhrává


Odměna : 1000 čestných dolarů od čestného good hráče polokojo



Popřípadě že vyhraje moderator tak moderator je bohatý takže pro toho jen 500 jo a pro super moderatora 1500 jelikož je chudý a já přispívám na charitu rád :D

Hry se může zůčastnit kdokoliv když bude přemýšlet

jo a kdo dá kladný hlas může získat item které jsou dole napsané

bronzoví kříž
zpěvník
zpěvník
zelené oblečení
rezavá ručnice
černé pončo
kvalitní zelený pásek
kvalitní hnědý pádek
šedé oblečení
kousek lístku 2.díl

Jo a Itemi které tu jsou nemusíte získat jelikož to bude losovat jestli chce náš moderator darling a pokud nechce já se toho ujmu.

Doufám že mi dáte kladné hlasy a pokud my pošlete 50 dolaru nebo víc dám vám nápovědu kde jídlo dobře sehnat ale ne za levnou cenu :c

ale itemi platí jen když mi dáte těch 200 hlasů kladných :D :D :D :D :D jinak bych prodělal a já nejsem bohatý to mi věřte já jsem spíš na duel než na vydělávání ale na zkušenost to jsem taky :D :D :D :D :D :D Tak hlasujte

j o a ted pro našeho darlinga polokojo šeptá:můžu zavřít téma a předstírat že tam těch 200 hlasů kladných je ??
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Dal jsem ano, protože jak je to cokoli od jídla či pití ? Jsem vždy pro a v první řadě. :D
Ale jak psal hráč Ighas. Líp to chce vysvětlit, chápu asi jak to myslíš, ale aby to bylo reálně proveditelné ve hře.
Osobně na hrubky kašlu, jde o hru, snahu o pokec a veřejnou komunikaci. Nejsme ve školní lavici a "neřve" na nás protivná "češtinářka".
lol
 
souhlasím s Krosnou, že nejsme ve školních lavicích, nějakou pravopisnou hrubku vem čert. Nicméně tenhle text, je už podle mě za hranou toho, co jsem ochotem považovat za český jazyk a mimojiné je pro mě ve výsledku defakto nepochopitelný ...
 

DeletedUser9371

Guest
Souhlas Ighazi, ale ber v potaz věk toho hráče a jeho snahu. :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru