• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Prostor k diskuzi: Nový svět

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 31870

Guest
Prostor k diskuzi: Nový svět (Tipni spustenie nového sveta, Návrhy pre názov nového sveta)
 

DeletedUser18290

Guest
Zdravím,

nenašel jsem, kam můžu napsat svůj tip a svůj název světa. Mám to dát jako odpověď k tématu? Nebo založit téma nové?

Díky
ACS
 

DeletedUser9350

Guest
A který, že to svět se bude zavírat aby udělal místo tomu novému?
 

DeletedUser16057

Guest
lehce mě zajímá, zda se bude jednat o prémiový svět (opět) nebo neprémiový :)
 
Neprémiový svět nebyl spuštěn už asi (min) tři roky a rozhodně klasický neprémiový svět spuštěn už nebude. Otázkou je, zda bude nový svět bude normální, či něčím atypický (speed, časověvě omezený ..)...
 

DeletedUser9371

Guest
Jestli spustí, 100 % to nebude jak píše Ighaz neprémiový svět. Co by z toho INNO mělo ? Už tak si myslím, že mají problém s počty hráčů oproti minulým rokům.
Tentokrát už jako hráč od roku 2009 na nový svět nejdu. Každý nový svět přiláká pár nových hráčů, přetáhne dobré hráče z těch světů minulých a na těch světech předchozích se tam pak věrní hře plácáme a s bídou naplníme malou pevnost. Už těch světů pamatuji opravdu moc. Každý nový svět vede k úpadku hry. No a na těch starých nejsou schopni dodnes opravit chyby, či tam nastrkat vylepšení, na které roky jen poukazujeme.
:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Poslední neprémiový svět 9 byl spuštěn 14. 4. 2010. Bude tomu tedy již 5 let, co byl naposledy spuštěn svět tohoto typu.
 

DeletedUser

Guest
Nový svět je zajímavý, přece jenom, začít od začátku a nemít 120 lvl skluz je pěkné lákadlo.
Ale obětovat 3/4 roku intenzivního hraní, několik setů, vzácné itemy?
Mít možnost přenést výbavu tak jdu, takhle to asi budu muset odpískat...
Varianta hrát 2 světy na plný výkon nepřichází pro mě v úvahu...

Jak to vidíte vy?
 

DeletedUser17809

Guest
Já tam jdu, ale nehodlám hrát naplno :)
Nelíbí se mi, že to tím spíš zabije ty starší světy, po pravdě ani nechápu důvod jeho spouštění, když ty starší ani nemohou být pořádně naplněné, ale tohle se týká všech her tohoto typu a všude je to stejné.
Například jistá hra kterou nebudu jmenovat protože to pravidla nepovolují - nedávno pro nedostatek hráčů slučovali světy a dva měsíce po sloučení spustili dost nepochopitelně nové světy všude kde je sloučili....
 
Nový svět je zajímavý, přece jenom, začít od začátku a nemít 120 lvl skluz je pěkné lákadlo.
Ale obětovat 3/4 roku intenzivního hraní, několik setů, vzácné itemy?
Mít možnost přenést výbavu tak jdu, takhle to asi budu muset odpískat...
Varianta hrát 2 světy na plný výkon nepřichází pro mě v úvahu...

Jak to vidíte vy?

Já s bídou zvládám hrát jeden svět naplno a druhý napůl, takže tam spíš nepůjdu, a jestli tak jenom ze zvědavosti...jinak opuštění setů a věcí mi tak nevadí...do první akce by to byl "normální" svět lol
 

DeletedUser

Guest
Například jistá hra kterou nebudu jmenovat protože to pravidla nepovolují - nedávno pro nedostatek hráčů slučovali světy a dva měsíce po sloučení spustili dost nepochopitelně nové světy všude kde je sloučili....

Možná proto, že novej hráč na starém světě je trapně pozadu, chudej oproti těm co hrají o rok dýl a tak se do hry ani nepustí. Však oni tam kluci z marketingu dobře vědí co dělají. Oni vidí čísla, kolik lidí hraje, kolik platí, kolik účtů se jen plácá, kolik lidí přitáhne novej svět a kolik jich přestane hrát.

Jestli spustí, 100 % to nebude jak píše Ighaz neprémiový svět. Co by z toho INNO mělo ? Už tak si myslím, že mají problém s počty hráčů oproti minulým rokům.. :)

On taky trh s podobnejma hrama je o dost bohatší, než před několika lety tak je jistej úbytek předvídatelnej.

Tentokrát už jako hráč od roku 2009 na nový svět nejdu. Každý nový svět přiláká pár nových hráčů, přetáhne dobré hráče z těch světů minulých a na těch světech předchozích se tam pak věrní hře plácáme a s bídou naplníme malou pevnost. Už těch světů pamatuji opravdu moc. Každý nový svět vede k úpadku hry. No a na těch starých nejsou schopni dodnes opravit chyby, či tam nastrkat vylepšení, na které roky jen poukazujeme. :)

Tak možná přilákat pár novejch hráčů a přetáhnout ty dobré je právě smyslem novýho světa....no a ty co se tam plácaj se plácaj protože si to vybrali....a opět, však oni kluci z marketingu vědi co je výhodnější. Nejspíš je to lepší takhle, než nechat otevřené všechny světy a nechat je vyhnívat starejma harcovníkama , co stejně už maji vše nakoupený, splněný a jen vrčeji že tam už neni nic novýho...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
... On taky trh s podobnejma hrama je o dost bohatší, než před několika lety tak je jistej úbytek předvídatelnej...

To máš pravdu, že trh s podobnými hrami je přeplněný. Ale tomu se dá naprosto jednoduše čelit kvalitní hrou, udržovanou, zkvalitňovanou i na popudy hráčů a nemusí mít každý rok novou verzi světa a podobně.
V každém případě Valentýn a hned po něm zase naskočí ten šílený cirkus, pivní slavnosti Bavoráků a další perly, které do této hry nepatří tomu tedy nepřidají.
Opravdu hraji dlouho a nerozumím dodnes, proč se INNO nedrží Westernu, tak jako v začátcích této hry. Proto jsem ji začal hrát, právě pro její tematiku divokého západu.
 
dle mého názoru nový svět přiláká z 80% hráče kteří neuspěli na některém starším světě (tím neuspěli myslím, že nejsou na začátku žebříčku nebo jiný hodnotový systém) a tady si myslí že se jim to podaří. bohužel pro ně těch zbývajících 20% jsou právě hráči kteří "ví jak hrát" a obětují tomu čas nebo i peníze aby se opět dostali na vrchol oněch žebříčků. takže tím těch 80% zas ostrouhá a zas budou volat po novém světě.
 

DeletedUser

Guest
Jednou za čas je nezbytné spustit nový svět. Na novém světě mají šanci nováčci i zkušení se dostat do Top 10-100. Začít s jiným charakterem, řemeslem,vyzkoušet jiné vedení své postavy apod.
 

DeletedUser17046

Guest
Mě fascinuje u toho tipování na start nového světa, že jsem našel 2x datum na start světa a to datum bylo ještě v tý soutěži. :-D Soutěž končí 13.3. a jsou tam datumy i pod tento den :-D :-D
 

DeletedUser9350

Guest
Jednou za čas je nezbytné spustit nový svět. Na novém světě mají šanci nováčci i zkušení se dostat do Top 10-100. Začít s jiným charakterem, řemeslem,vyzkoušet jiné vedení své postavy apod.

No to nemají, do top 10 se dostanou jen harcovníci co vědí jak hrát a čím začít.
 

DeletedUser

Guest
dle mého názoru nový svět přiláká z 80% hráče kteří neuspěli na některém starším světě (tím neuspěli myslím, že nejsou na začátku žebříčku nebo jiný hodnotový systém) a tady si myslí že se jim to podaří. bohužel pro ně těch zbývajících 20% jsou právě hráči kteří "ví jak hrát" a obětují tomu čas nebo i peníze aby se opět dostali na vrchol oněch žebříčků. takže tím těch 80% zas ostrouhá a zas budou volat po novém světě.

Jestli to cejtíš takhle....
Já bych hráče zase tak nepodceňoval, možná nějaké děti do toho jdou skutečně s představou že už vše znají a ted je čeká umístění v žebříčcích, ale spousta lidí si chce prostě jen jinak zaklikat jak píše Marthom. Myslím, že si jsou dobře vědomi, že bez peněz a spousty času nedosáhnou na místa v čele tabulek. A přece hrají. V téhle hře se snad ani neuspět nedá..
A těch lidí, co skutečně počítají, hledají nejkradší cesty k cíli a řeší bitevní a duelové vzorce je na světech nejspíš hodně, hodně málo, my vostatní jsme lamy :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru