• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Prostor k diskuzi: Nový svět

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Jestli to cejtíš takhle....
Já bych hráče zase tak nepodceňoval, možná nějaké děti do toho jdou skutečně s představou že už vše znají a ted je čeká umístění v žebříčcích, ale spousta lidí si chce prostě jen jinak zaklikat jak píše Marthom. Myslím, že si jsou dobře vědomi, že bez peněz a spousty času nedosáhnou na místa v čele tabulek. A přece hrají. V téhle hře se snad ani neuspět nedá..
A těch lidí, co skutečně počítají, hledají nejkradší cesty k cíli a řeší bitevní a duelové vzorce je na světech nejspíš hodně, hodně málo, my vostatní jsme lamy :D

Zrovna pro mě by to byla jediná motivace začít na novém světě.
Na Eldorádu mám cca 3/4 roku skluz, takže mi bude cca ještě rok trvat než se srovnám s nejlepšími alespoň levelem (pokud nezvednou maximální level).
Na novém světě bych hned věděl, jestli na ně mám nebo ne. Na rozjetém světě je dohánění té propasti práce na měsíce až roky...
 

DeletedUser

Guest
No to nemají, do top 10 se dostanou jen harcovníci co vědí jak hrát a čím začít.

Já vím, že ty jsi jeden z těch, kterým nedělá problém být v top 10 a být v síňi slávy. Ať už jsi do toho narval peníze za nugety, nebo jsi tak šikovný hráč, že se dokážeš dostat na vrchol i bez nuget, ale moje reakce spíše patřila těm co odsuzují nový svět a neuvědomují si, že ty světy se nespouští jen pro ně, ale i pro hráče, kteří se k této hře dostanou později a nechtějí jít na světy, kde nemají šanci uspět.
 

DeletedUser9350

Guest
Jeden blbý dotaz proč nejde hlasovat v té anketě? Lépe řečeno nešlo už před x dny? Takto mě hlasování připadá zmanipulované jako nějaké volby na africkém kontinentu...
 

DeletedUser

Guest
Každá anketa je časově omezená. Tahle končila 11.3. někdy po 21. hodině.
 

DeletedUser

Guest
Pokud je anketa aktivní, je u ní uvedeno kdy přesně končí.
 

DeletedUser17990

Guest
Jeden blbý dotaz proč nejde hlasovat v té anketě? Lépe řečeno nešlo už před x dny? Takto mě hlasování připadá zmanipulované jako nějaké volby na africkém kontinentu...

Dyť musela vyhrát florida, abysme udělali Jardovi Jágrů radost a celému klanu vyvolených. :angel:
 

DeletedUser17923

Guest
Ahojte ja som za to, aby sa otvoril nový svet, ale bolo by na čase, aby bol už celkom iný ako doteraz, s novými úlohami, so zmenou v úspechoch v zbierkach, nakoľko niektoré veci sa nedajú normálne zohnať. Mala by byť zbierka bežných vecí a zbierka svietiacich, ktoré by bolo možné získaž v shope u dedka a nie všetky svety rovnaké.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru