• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

První kovbojka

Loni jsem nehrál a dnes na mě vyskočil úkol První kovbojka. Hned na začátku tam jsou potřeba věci, které se kupovaly na trhu od Henryho, pokud mám správné informace, ale zatím tam žádné nejsou? Budou na trh doplněny nebo mám doufat, že se mi podaří zelenou látku a zelenou sukni někde koupit? Bílý korzet jsem nějakou náhodou během uplynulých měsíců koupil.
Děkuji
 
Zelená látka už je v shopu koukám a zelenou sukni a ty korzety koupíš normálně v městských obchodech (GM town).
 
[item=51252000] (zelená sukně) je ve městě GM Town. kde se scháněla zelená látka si již nepamatuju
 
Teď jsem zjistil, že na Jerichu je GM Town prakticky nevystavěné a v obchodě je jen pár věcí. Je tam tedy Bílý korzet, ale zelená sukně už nikoliv. Dalo by se to napravit? Děkuji
 
Zdarec. Tak skoro k tématu ... na konci dostanu to Lucillino laso do sady Lucilliných zbraní ... kde seženu tu druhou zbraň? Taky v jiné sérii úkolů?
 

Pawn

Člen týmu
Hoj, Lucillin nůž/revolver je možné zakoupit za nuggety - pokud se položky ukáží v jednom z prémiových výprodejů v obchodě. Případně je odkoupit od jiného hráče který již tak učinil a z nějakého důvodu se jich chce zbavit, Jinak bohužel.
 
Nahoru