• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

První "wesťácká" kuchařka

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

Rozhodnete o viteznem prispevku!


  • Celkový počet hlasujících
    63
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9371

Guest
Prosím vítěze soutěže "První Wesťácká kuchařka", aby sem do příspěvku uvedli, na který svět chtějí odměnu poslat.

Nuggety jsem koupil a prosím tímto administrátorku Wicháhpi, či (Darling), aby mi z mého herního účtu Krosna33 (svět Dakota, Svět 7)
převedla nuggety vítězům této soutěže.

Je škoda, že se nezapojilo více hráčů. Měli jste i možnost, navýšit základní odměnu počtem příspěvků. Což se nepodařilo. Takže vyplácím ze svého
základní odměnů vítězům soutěže, jak je uvedeno v prvním příspěvku tohoto vlákna.

Kdo má nějaký nápad, na zajímavou soutěž ? Pište mi soukromou zprávu. Rád se zapojím a zainvestuji ze svého odměnu pro vítěze soutěže.
Prostě, pro dobrou věc a dobré hráče vše. A pro herní lamy ? Plácající si lži na své profily o jiných hráčích ? Na ty není soutěž, na ty jsou duely a je škoda, že tady v té soutěži (či jiných) neukáží, že umí třeba i hrát.
:)

Krosna33
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru