• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Psancův Revolver

  • Zakladatel vlákna DeletedUser18357
  • Vytvořeno

DeletedUser18357

Guest
Nevím kam to jinam dát jinčí nebo nějakou takovou sekci jsem prostě nenašel takže to dám sem. Chci se zeptat proč nejde dražit Psancův revolver. Jelikož už mám v báglu 2 a k čemu mi to je? Mohli by jste (support) dát psancův revolver,psancova zbraň kůň a ostatní co nejde dražit? Myslím,že by bylo hodně lidi rádo kdyby to šlo prodat.
 

DeletedUser17028

Guest
Naždaj Lidiškové,

-tak také mi připadá přinejmenším pošetilé, že to když už nejde dražit, tak není ošetřeno tak, aby to po 2-hé, po 3-tí již nepadalo...
-pokud by se to zavedlo nyní (nepadání nedražitelných věcí) tak by nastal problém u lidí kterým to již padlo co s těma věcma...

takže ano - jsem proto aby se to prodávat DALO

s přáním hezkého dne John Deep :D
 

DeletedUser17592

Guest
Tak mi ho pres Jeziska posli na Dakotu..ja jeste nemam z Psance nic. Lidišku.
 
Zase koment k tématu MarihOOde...

Já se taky připojím a podporuji to, aby se daly všechny věci z Psancovi sady prodávat. Sice mě netrápí 2 stejné věci v inventáří, ale rád bych se nějak dostal i k těm věcem, které mi z truhly prostě nepadnou :)
 

DeletedUser17592

Guest
Jakej koment k tematu..tohle se tu uz resilo v jinych vlaknech porad dokola, kde se k tomu patricni vyjadrili. Tak nevim co tu zas zkousi.
 
Nahoru