• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Pytle se srdíčky a energií

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser307

Guest
Potřeboval bych, aby se pytle s energií a srdíčky (myslím, že i nějaké květináče - prostě časové věci z akcí) zobrazovaly hned na první stránce inventáře. Momentálně to mám někde u konce v sekci produkty a dost často na to zapomínám. Když to bude hned na začátku, spíš si toho všimnu.

/edit: jak píše thoriorz87, správný výraz pro to co chci je PŘIPNUTÍ VĚCI
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 825207

Guest
Jo to bych taky uvítal, jenže když nalézáš věci tak se ti inventář jakoby posouvá že jo takže by to muselo bát tzn. připnuto aby se tyto věci neposouvali, jo bylo by to fajn, otázka je však zda je to vůbec možné takové "připnutí"..Ale jo, to bych uvítal.
 
ty už jsi jak blood killer, nechci v prohlížeči žádné hovadiny...

No můžeš (ne)použít věci od lidí, co se hře věnují s větším či menším menším zájmem, v tomhle si můžeš zcela svobodně vybrat :-) Za mě jsou však některé dílčí věci (posílání srdíček např.) bez scriptů na hranici (ne)hratelnosti.
 

Deleted User - 586785

Guest
Napíšu na to skript
Ešte povedz, že Čučko je môj multiúčet a každý slovák na CZ weste je môj multiúčet...
Ja viem, že každý z tých multiúčtov nie je tvoj, ale viem, čo viem...
Prestaň bezdôvodne ubližovať ľuďom, toto nie je len o nás, ja tu mám na to asi jediný žalúdok, alebo skôr ostatní to majú len ako komédiu.
Abe prečítaj si znova zmazaný Abeho koutek a pochopíš to.
Áno, abe888 je určite môj multiúčet.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru