• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Pytle se srdíčky

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser307

Guest
Budou se dát použít letošní pytle se srdíčky příští rok?
 
Nikdy nešlo používat pytle z minulých let, takže si myslím, že ne.

Zajímá mě, kdo z týmu ti odpoví, když jeden moderátor sem kompletně přestal chodit a druhý tu hru zřejmě ani nehraje. :D
 

DeletedUser307

Guest
Nikdy nešlo používat pytle z minulých let, takže si myslím, že ne.

Zajímá mě, kdo z týmu ti odpoví, když jeden moderátor sem kompletně přestal chodit a druhý tu hru zřejmě ani nehraje. :D

Já se neptal jich, já se ptal toho kdo si pamatuje jak to bývá. Vím, že když na něj kliknu někdy po akci, tak zmizí. Čili jestli má smysl ho nechat do příštího roku a kliknout na něm až pak.
 
Já se neptal jich, já se ptal toho kdo si pamatuje jak to bývá. Vím, že když na něj kliknu někdy po akci, tak zmizí. Čili jestli má smysl ho nechat do příštího roku a kliknout na něm až pak.

Já to tenhle rok zkoušel a zmizel, takže si nemyslím, že dojde k nějaké změně už jen kvůli tomu, aby si člověk musel za nuggety koupit další.
 

z3l1

Člen týmu
Budou se dát použít letošní pytle se srdíčky příští rok?

Pytle se srdíčky zmizí. Na to už jsi odpověď dostal :)
Takže jen potvrzuji tuto informaci.

Nikdy nešlo používat pytle z minulých let, takže si myslím, že ne.

Zajímá mě, kdo z týmu ti odpoví, když jeden moderátor sem kompletně přestal chodit a druhý tu hru zřejmě ani nehraje. :D

Nevím kde jsi zase vzal tento blábol že na forum nechodím.
 
Pytle se srdíčky zmizí. Na to už jsi odpověď dostal :)
Takže jen potvrzuji tuto informaci.



Nevím kde jsi zase vzal tento blábol že na forum nechodím.

Vzhledem k tomu, že od dvacátého ledna do devatenáctého února jsi neměl žádný příspěvek ani jinou provedenou aktivitu na fóru, přičemž tu diskuzí a dotazů bylo spousta a ukazovač aktivity jsi radši nastavil na soukromý, tak mě to logicky napadlo. Pokud chceš předejít těmto domněnkám, nastav si aktivitu na veřejnou.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru