• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

quest 36. level

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14

Guest
Rad bych se optal na jednu vec. Serif John Fitzburn chce 2 dynamity, ale me se prace preprava munice este neobjevila. Zkousel jsem 3 prohlizece a vymazal jsem coookies. Dekuji za smysluplnou odpoved. Ne ze by me to nejak bralo, pac na tu praci este nemam ty spravne hadry, ale tak nejak z principu
 

DeletedUser807

Guest
Pokud se ti ještě neobjevila, nemáš na ni zřemně dost potřebných zkušeností, protože je to práce s vysokou obtížností. Aby jsi ji vůbec na mapě viděl, musíš mít určitý počet bodů blížící se alespoň -60 pracovních bodů. To co k tomu potřebuješ zjistíš tady http://cz.weststats.com/Jobs/. Pokud si na sebe oblékneš vhodné věci, je možné, že už ji na mapě uvidíš, pokud to bude dostačující.
 

DeletedUser14

Guest
Dejme tomu, ze to tak nejspis bude.:smoking king: Rad bych se este vratil k tem questum. Ja si dobrovolne vybral udel stavitele a ty questy jsou takove osvezeni jinak nudneho udelu hrobnika, ale vetsinou nejsou pro nas, rsp z 5 ukolu co jsou v jednom questu nemuzu udelat vetsinou druhy i kdyz veci zbytek mam. Tady ani tak moc nejde o expy, ale spis zda by se nedal udelat nejaky quest, pri kterem by se dalo ziskat neco, co normalne nemam sanci poridit. Neco jako zolik. V kazdem pripade na nas nezapominejte a kdyz jdete spat do hotelu, tak se zamyslete nad tim, kdopak vam ho postavil :devil:
 

DeletedUser807

Guest
Víš co tohle je dost ošemetné, je mi jasné, že by jsi rád plnil i úkoly, ale když přidáme něco stavitelům, bude každý charakter něco vyžadovat, protože každý má zase svoje omezení. To bych pak já jako dobrodruh mohla chtít nějaké výhody ve duelech atd. A myslím, že každý charakter se dá přizpůsobit na různé věci, jde o to jak si rozděluješ schopnosti. U nás máme schopné stavitele, kteří obstojně plní i úkoly.
 

DeletedUser14

Guest
Me je celkem jasne, ze je to celkem dobre vyvazene. Ja take plnil questy do doby nez doslo k radikalnim zmenam. Ale opravdu bych rad poznal "schopneho stavare" kterej chyti kone nebo prepravi munici a to uz vubec nemyslim na stribro. Mozna casem az budou hadry, tak to bude veselejsi. Ja jen narazel na to, aby se z toho tady nestal stereotyp a ze ty questy od 30. levelu proste pro delniky nejsou. A tesit se na 49. level je sice pekne, ale strasne vzdalene.
 

DeletedUser807

Guest
Tak obtížnost prací se zvedla všem, i mě se spousta věcí oddálila a je přeci jedno, kdy jaký quest uděláš. Není kam spěchat, užívej si hru v klidu nikam se nežeň :)
 

DeletedUser

Guest
Tím pádem já bych měl mít na mapě sběr agávy a nemám

:
agave.png
Sběr agávy
tequila.png
Tequila $:25% Zkušenost:42% Štěstí:12% Nebezpečí:27% Obtížnost:152 a já si to vypočet a mám 68 bodu a zbejvá mi 84 bodů.
 

DeletedUser807

Guest
Pokud ti zbývá k dosažení ještě 84 bodů, uvidíš ji na mapě dost těžko. Kdyby jsi si pořádně přečetl, co jsem tu psala, tak by jsi věděl, že se ti to zobrazí teprve až když ti bude chybět jen něco kolem 60.
 

DeletedUser

Guest
GEO nezapomen na to, že ti práve s questy muže výrazne pomoci výbava.
 

DeletedUser

Guest
sa ti to zobrazi na mape ked ti bude chybat menej nez 60 inac to tam neuvidis
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru