• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Růžový Koník

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16495
  • Vytvořeno

DeletedUser16495

Guest
S updatem 2.0, Přišlo též krom změny Grafiky, i věci nemožné.


Stalo jse vám taky, že jste byli na poušti, pracovali jste, a najednou vidíte na okraji Růžového Koně?.... Nevím co tím chtěli němci udělat :)


Vyjadřete jse prosím.
 

DeletedUser3338

Guest
Poprvé jsem si ho všiml asi před 10 minutama... Je hned vedle mě a schovává se ve stínu pod mrakem. Duhově mu zaří ocas.

Když seženeš mrkev třeba za tebou přijde i blíž ;-)
 

DeletedUser

Guest
Asi si grafici hráli....mimo růžového koníka tu kdysi bylo i UFO a kruhy v obilí.....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3338

Guest
Na takových příkladech je přesně vidět, jak jsou pracovníci INNA zanepráznění :D
 

DeletedUser9371

Guest
Ne že by mi to vadilo, ale jedu na oslovi, rychlost přiměřená oslovi a v grafice sedím na koni.
Nebo když chudák figurka dueluje. Trčí na místě, střílí a natahuje v intervalu 2 výstřely za sekundu x 10 minut duel. Ten musí mít spotřebu "Konkoru". Jinak to zavaří. Třeba jí maže želvím trusem, nemletým.
Nebo jak nám krásně přechází figurka i kobyla bosou nohou a kopytem přes řeky, jezera. Asi mají lehký krok, nebo je "Velký Duch" nadnáší a další pecky k pobavení.
No a co ? Hratelné to je, mapa je hezčí a alespoň se tam něco hýbe.
Takže v podstatě jsem spokojený až na chat a městské fórum. I ten chat jim odpustím, je to o zvyku a je trochu i v nečem lepší. Fórum ? To je opravdu nářez. Zlaté staré fóru a scripty v něm.
 

DeletedUser

Guest
Ještě jsem na koníka nenarazil. Mohl by sem někdo hodit screen, až ho zase najde? :)
 

DeletedUser3338

Guest
Jestli se chceš na koníka podívat, tak je na Coloradu trošku na východ od města: Gold City II
 
Nahoru