• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Ranč

Líbí se vám tento návrh?


  • Celkový počet hlasujících
    25
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Jak mnoho z vás jitě ví ve hře je práce stavět ranč, když sem to poprvé viděl myslel sem jo postavím si ranč a ono nic.Tak se mi do hlavy vtiskla myšlenka, na každý sektor na mapě by přibyl jeden speciální bod Ranč-něc ve smyslu pevnosti stavěl by se za produkty ale jeho výstavba by byla těžší a složitější něž u pevností např:Ranč by bylo možné postavit až s městem co má maximální výstavbu a min 35 obyvatel.

Budovy:
Hlavní budova(panský dům):
zadávání výstavby,kupování zvířat,úkoly ranče,centrální přehled ranče
Sípka:Sklad vypěstovaný rostlin na poli(více pole)
Stodola:Sklad živočišných produktů(více ohrada)
Ubikace:Pro pracovníky BEZ MĚSTA, kteří se mužou najímat od zakladatelů vlastnícího města
Pole:Zde bude možné využít produkty z prácí(rostliny např:brambory,dýně,borůvky....)
Ohrada:Zde se dají umítit zvířata za splněné tzv Rančové úkoly (můj nápad po 10 úkolech 1.zvíře

Rančer(zprávce):dle volby města,město se může jakkoliv domluvit koho do této funkce dosadí a zakladtel města mu pak v ranči dá tento post,rančer bude moci prodat či rozdělit mezi členy města a pomocníky předměty

Výpomoc:v hlavní budově si může rančer najmout pomocníky bez města.Tito hráči budou moci dělat práce jako by byli členové daného města(členové mohou pracovat bez omezení)pomocník se s rančerem domluví kolik toho týdně udělá ten to uvede do složky která mu nabídne na jak dlouho ho zaměstnat a co dělat v případě nesplnění daných údajů př:Rančer se předem dohodne s hráčem na jak dlouho ho zaměstná a kolik toho za tu dobu udělá. hráč to nesplní tím pádem ho to po určené době vyhodí ,ale on dostane jen poloviční plat než měl dostat.

Přebírání Ranče: Město které nevlastní ani ranč se může rozhodnout ho od někoho přebrat v tomto případě nastavá situace bitvy s tím rozdílem že mapa vypadá jinak a jsou jiné bonusy sektoru např:žádné věže atd..

Úkoly:-zde si hráč bude moci vybrat úkol a pomoci tak ranč obohatit zvířaty a plodinamy

Pěstování a chov zvířat: Na ranči se bude ze začátku pouze pěstovat pšenice a tabák z těchto plodin se budou moci udětat produkty které již ve hře jsou např:doutníky ,ale budou se moci použít to by mohlo dát dvě situace 1)město bude chtít získat peníze, takže tytosuroviny prodá a do statku se přidají peníze které se po proskenování historie pěstování rozdělí poctivě mezi hráče(hráč který pěstoval 1 hodinu nedostane stejnou odměnu jako hráč který tu samou práci dělal 3 hodiny
2)město nebude chtít tyto předměty prodat, může si je rozdělit mezi sebou a tak ostatní ochudit, když se to ostatním nebude líbi můžou tento ranč přepadnou a přebrat ho, rozdíl mezi bitvou o pevnost a přepadnutím ranče je ten že se na ranči bojuje obránce-35 max útočník 45 max.bitva bude tajná tzn. že hráči z jiných měst o ní nebudou vědět do bitvy můžou jen daná města tzn.Vlastnící a Útočné. Hráčům příjde ihned po vyhlášení oznámení o chystaném útoku
jak by to mělo fungovat?Toto jsem si také řekl ale napadlo mě to až při reakci uživatelů, je to v celku jednoduché pro pěstování plodin kliknete na pole a tam se vám otevře seznam prací znáích ze hry tyto práce nebudou možny plnit jako obyčejný úkol.Po splnění práce se přidá bod farmaření rozšiřovat pole se bude moci po dosažení určitého počtu bodů.To samé bude i u chování zvířat ale zde budou potřeba i předměty např:laso,
cejchovačka.....tavět se opět bude za body, ale možnost vybudovat oradu vyžaduje pole na úrovni 5

Prodej:časem by v omezeném skladišti bylo moc věci a tak by se mohly dát prodat to by zapříčinilo to že b přibylo pár užitečných věcí jak např:Kravské mléko,pšeničný chléb


Plusy a mínusy :
+větší podoba k skutečnému divokému západu
+větší možnosti hry
+zdravá konkurence mezi majiteli
-obtížné vložení do hry

To je asi vše více mě nenapadá jestli ještě na něco příjdu vložím to o komentářů děkuji za váš drahocený čas.:pianista:

PS:za gramatiku se moc omlouvám a doufám že teď sem splnil tvé rady ,kdyžtak mi napište co bych měl dát prič a co naopak přidat
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16557

Guest
Ano,ano,ano,super návrh!To stavění se my doopravdy líbí :-)
 

DeletedUser11063

Guest
nápad je to pěkný. Jako obtížné vložení bych to nevyděl, protože ze základu to vychází ze stavby pevnosti či měst - jen upravit na ranč. Horní problém je v tom, že s eot moc podobá skutečnému divokému západu a ne tomu jejich fantazy světu (pštros, zlaté či zamrzlé zbraně a další)
 
Pořádně propracovat, at je to bezkonkurenční.. Samotná myšlenka je bezvadá, akorát že to je vždy tak nějak "načrtnuté"! Jednou to tady v obdobném duchu někdo vytvořil velice zdařeně, škoda že se toto neuchytilo jako inovace do hry.
 

DeletedUser

Guest
děkuji za vaší kritiku kdyžtak mi napište do zpráv co by ste tam vy upravyly a můžeme to sem dát jako náš návrh jestli ne i tak děkuji v blízké době se to pokusím opravit
 
1)Promysli to;
Ranč budou stavět jen ti co mají město s 35ti obyvateli, jeden ranč pro sektor?!
Co ten zbytek?
Ukol obdrží ti které vybere zadavatel?!
Jak může zadavatel někoho sám vybrat a koho určí?

2) Rozplánuj a rozepiš nápad...
Jak bude fungovat pěstování plodin a chov zvířat, co z toho vzejde...
Co kdo získá když do toho vloží námahu produkty a práci...
Kdo bude vybírat sklizeň?
Jak a proč by se měl nechat najímat hráč bez města?



Moderátor ze startu zadá mustr, pak sleví a dá anketu každému. Spousta uživatelú, řekne něco v tom smyslu; dejte mi hlasy a až budu vědět že to má šanci, tak to dopracuju, jinač nebudu marnit čas. Nic nedodělá a banda hlasuje, pořádně neví pro co. Tak to zpracuj pořádně hned ze startu, tak aby se to mohlo v případě úspěchu poslat tvůrcům.

Ps: co ta gramatika!!
 
podminky splnil, ma rozepsane oč se jedna,co hře prinese, a i to podstatne,co nektere navrhy dodnes nedoplnili, pro a proti...

ale pravdu máš,gramatiku to chce opravit...
 

DeletedUser

Guest
nápad je to pěkný. Jako obtížné vložení bych to nevyděl, protože ze základu to vychází ze stavby pevnosti či měst - jen upravit na ranč. Horní problém je v tom, že s eot moc podobá skutečnému divokému západu a ne tomu jejich fantazy světu (pštros, zlaté či zamrzlé zbraně a další)

Jo ty zamrzlé zbraně apod. mně taky někdy jdou na nervy. Hold jsou hráči kteří ocení horší zbraně ale lepší... logiku
 

DeletedUser10723

Guest
super nápad byli by ty produkty aspon užitečné ne jak cirkus tam do toho jsou jen vyhozené . souhlasim stim návrhem
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru