• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Režim dovolené

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nešlo by přidat do přehledu světů při přihlášení že daný svět je v režimu dovolené? Místo online, něco jako je u Yukonu údržba?


1656612660164.png



Btw Hudson má tak max 100 aktivních hráčů a píše se tu že průměrně osídleno :-)
 
Tady to nefunguje jako hej nebo počkej, Yukon měl správně končit k datu ukončení soutěže, ale rozhodli jsme se jej ponechat zaplý na nějaké další interní testování.

Jestli s tím je nějaký problém, příště se Yukon vypne hned s datem ukončení soutěže

Ale tohle snad všichni vědí. Já pořád ale nerozumím tomu, proč jste jeho konečné ukončení také oficiálně nezveřejnili na fóru. Lenost?
 
Příjde mi to úplně zbytečné když už bylo předem jasné že se svět bude mazat/resetovat. Však jsi na tom světě ani nedueloval, když se to testovala duelovka. Duelovalo se tam mezi sebou jenom pár hráčů. Logovat kvůli čemu? Na konci tam bylo aktivních tak 5-6 hráčů a soutěž skončila. Zůstali tam jenom vytvralci. A jak psal @Vetešník přístě není problém dát takové oznámení pokud na tom tak trváš.

Popravdě ani já nevím, kdy se měl zavřít Yukon. Ale prostě se zavřel, protože se musí připravit na nadnácházející Yukon.

Btw Hudson má tak max 100 aktivních hráčů a píše se tu že průměrně osídleno :-)
Je zajímavé že má svět S9 slabě osídleno ale Hudson průměrně osídleno. Tenhle ukazatel byl vždy úplně nic neříkající.
Ohledně režimu dovolené to nevidím úplně jako špatný nápad. Zkusím to navrhout.
 
Zůstali tam jenom vytvralci. A jak psal @Vetešník přístě není problém dát takové oznámení pokud na tom tak trváš.

I pro těch pár lidí, co si tam honili nevím co, bylo by hezké napsat chvíli dopředu, že se servr v nějakou konkrétní dobu definitivně vypne. Mě to přijde jako normální slušné gesto, něco jako pozdrav ... ale Vy třeba zdravíte, jen lidi co na tom trvají, tak kvůli mě své zvyky měnit nemusíte.
 
Takové oznámení by mohl napsat někdo kdo přesně ví kdy se to bude zavírat. A to já nevěděl. Téma uzamykám.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru