• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Regenerace u dortu.

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 825207
  • Vytvořeno
To je snad úplně jedno, vůbec se to netýká tématu a jen provokuješ. Jednoho takového už znám, tak už jste dva, co musejí mít publicitu ostatních. Jestli se ti nelíbí, že někdo má za něco nugety, tak si jim piš přímo. Proč to musí vidět všichni ?? Hele přečti si základní informace TEAM a koukni, kolik lidí se na to už vybodlo. Sakra přece kdyby to bylo takové terno, tak by hráli dál. Já bych to nedělal ani za 1000 nuget měsíčně. Chci si to zapnout a v klidu si hrát své a né pořád odpovídat. Buďme rádi, že to vůbec někdo dělá a prosím nerýpej do nich a napiš si to napřímo ....

Mě INNO štve v něčem jiném také šíleně, ale řeším to tady před všemi ???

Prosím smaž to pak, po nějaké chvíli, nechci tady cokoliv mít ...
 
Ahoj,tak nějak jsem to pročetl a asi jsem v obraze,ale opakování je matka moudrosti :)

REGENERACE:Na regeneraci jsou sety oblečení,zbraně a zde zmíněný Tajný nar.dort (50%) A mne zajímá (a asi jsem v obraze) celá sada např.nová Karbaníkova sada dává 50%,tedy s použitím dortu asi ztrácí schopnost regenerace a je započtena jen z dortu,protože předpokládám,že sada musí být ucelená.
A pak ještě sčítá se tedy bonus na regeneraci??? Např.oblečení = 30%,zbraně = 20%,dort = 50% je tedy v konečné fázi celková regenerace 100% ???
 
Nahoru