• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Regenerace z řemeslných itemů

raketak95

Člen týmu
Ahoj,

nevíte někdo, jak fungují itemy, co dávají regeneraci na určitý počet hodin? Např. Lapač snů (10 % na 8 h), nebo všechny ty nesmysly z řemesla, co dávají +500 % na h. Dneska jsem si po KO lehnul do lvl 6 kasáren ve velké s vybavením na regen a měl jsem to dospat za 2h 57min - podle nějakýho skriptu (myslím, že to děla TWDB - ale to jenom tipuju). Zapnul jsem ten mastičkářskej skvost proti utrpení a kromě toho, že se mi vpravo nahoře zobrazilo hodinový odpočítávání to čas do full regenerace nezkrátilo ani o píď... Morous, kopačky, dort zjevně fungují a ten regen nějak zvětšují, ale tahle věc evidentně ne... Má s tím někdo nějakou pozitivní zkušenost?
 
Mám podobné zkušenosti s Ovocným koktejlem. Nic jsem nepočítal ani nepoužíval žádný script, ale stejně mám pocit, že to bylo úplně k ničemu a nijak rychleji jsem se neregeneroval.
 
mám pocit, že se to už kdysi řešilo, jak vlastně Regenerace funguje.
jestli si dobře pamatuju, tak je potřeba mít nasazené oblečení na regeneraci, případně posílení ještě před zahájením spánku - a dost možná ještě před jeho zadáním.
pokud má někdo chuť, může vyzkoušet (osobně spím jen když to vyžaduje úkol)

jinak regenerace během "práce" by měla být asi znát oproti "normálnímu stavu".
 

raketak95

Člen týmu
mám pocit, že se to už kdysi řešilo, jak vlastně Regenerace funguje.
jestli si dobře pamatuju, tak je potřeba mít nasazené oblečení na regeneraci, případně posílení ještě před zahájením spánku - a dost možná ještě před jeho zadáním.
pokud má někdo chuť, může vyzkoušet (osobně spím jen když to vyžaduje úkol)

jinak regenerace během "práce" by měla být asi znát oproti "normálnímu stavu".

Jo, je to jak říkáš. Teď jsem to zkusil, že jsem to na sebe hodil a šel spát až potom - a regenerace z 0 na 100 je 48 minut. Díky za pomoc. ;)
 
Ahoj,no nebylo by od věci,aby to někdo zasvěcený pořádně vyložil.
Tak třebas Dostavník Marie Roalstad = 30% regenrace + 30% nález produktu a je na 8 hodin.Takže pokud jej použiji,přeci nebudu spát pokud jej chci 100% využít.
Tak dle výše uvedených zpráv...??? Nasadím spací set a použiji dostavník,ale co se ale stane dál ví jen Bůh a možná někdo z INNO :D
Předpokládal bych,že pokud budu mít ene dejme tomu na 0 a mám zapnuto na 150 tak by mi měla ene vyskočit o 30% tedy na 45
 
Zpátky k základum westu:
Ať se děje, co se děje, Vaše postava získává každou hodinu 3 body energie.

dále také:

Doplnění zdraví:

  • když Vaše postava pracuje nebo cestuje +2% za hodinu
  • když Vaše postava nic nedělá +5% za hodinu
  • když Vaše postava spí od +8% do +18% za hodinu (v závislosti na kvalitě pokoje)
A proto, pokud si nasadíte věci na regeneraci, bude se vám energie a zdraví samovolně (tedy i bez použití hotelu) doplňovat rychleji. Jen v případě těchto 30% je to dost málo znatelné. Energie se vám totiž doplní 4 body místo tří, čehož si asi většina lidí vubec nevšimne. A u zdraví to také není taková hitparáda, proti běžné regeneraci.

Pokud chcete kombinovat hotel (kasárny) se zvýšením regenerace pomocí posilnění či oblečení, je potřeba dodržet výše popsané podmínky. V kombinaci s hotelem už by to mělo přinášet výrazně lepší výsledky než jen obyčejně při práci....

To co psal Caleb je úplně něco jiného a totiž okamžité doplnění energie.
 
tak caleb asi podobně jako já nepochopil, proč INNO přidalo do hry tento prvek, když existují doplňováky energie, je tento typ vylepšení prostě zbytečnost, nehledě na to že mimo spánek je to minimalistická záležitost
aby to mělo větší smysl, musela by ta věcička být počítána na dny, ne hodiny, aby se dalo uvažovat o nějakém prospěchu pro hráče.
 
Nahoru